Динамо Київ 21 Червня, 20:27 2493
Ветерани київського «Динамо» зіграли з бійцями 79-ї окремої аеромобільної бригади | 19-27
Команда ветеранів київського «Динамо» здійснила міні-турне на Миколаївщину.

У суботу команда зіграла в Очакові з бійцями сімдесят третього аеромобільної бригади з команди «Десант». Серед Морського центру спеціального призначення внічию 2:2. А сьогодні в Миколаєві зійшлася на футбольному полі з бійцями 79-ї окремої столичних гостей було чимало зірок - футболісти знаменитого «Динамо» зразка 1975 Олександр Дамін і Сергій Кузнецов, володарі кубка кубків 1986 Василь Рац та Іван Яремчук, кращий бомбардир чемпіонату світу 1994 року Олег Саленко.

Учасників поєдинку привітав міський голова Юрій Гранатуров. А голова профкому ДП «НАЕК «Енергоатом» Олексій Лич вручив представникам 79-ї бригади ключі від новенького мікроавтобуса.

Рахунок у поєдинку (грали два тайми по півгодини) вже на 2-й хвилині відкрив капітан команди десантників Віталій Згама. Незабаром статус-кво красивим обвідним ударом відновив Віктор Мороз. У першому таймі голів вболівальники більше не побачили. А от у другому миколаївці обрушили шквал атак на ворота Станіслава Сироти, і 44-річний голкіпер тричі капітулював. На 33-й хвилині десантників вивів вперед Іван Басов, а потім два-голи красеня забив Ігор Можейко - спочатку він зняв павутину з «дев'ятки» гарматним ударом з лінії штрафного, а потім забив м'яч у сітку хльостким ударом з льоту. Але закон жанру таких футбольних шоу вимагав від суперника відповідних подвигів, і на 43-й хвилині Едуард Цихмейструк розкішним ударом зі штрафного один гол відквитав. А потім настав зоряний час воротаря «Десанту» Олександра Шелару, який з десяток разів виручив свою команду. Проте під завісу матчу Олег Собуцький і Дмитро Пінчук таки зробили рахунок 4:4.

Післяматчеві пенальті передбачені не були, але гравці все ж вирішили побалувати публіку. І знову героєм став Шелару, який відбив м'яч після удару Собуцького. А перемогу десантникам приніс влучний удар Згама, повідомляє видання «niknews.mk.ua».