Довго запрягали. «Динамо» - «Шкендербеу» 3:0

Динамо Київ 6 Липня, 21:21 3794
Довго запрягали. «Динамо» - «Шкендербеу» 3:0 | 19-27
Київське «Динамо» здобуло впевнену перемогу у третьому матчі міжсезонного австрійського збору

1-й тайм: Коваль, Морозюк, Даніло Сілва, Драгович, Антунеш, Рибалка, Сидорчук, Мігель, Беланда, Ярмоленко, Мораес.

Після двох спарингів, проведених у місті Швац, команда Сергія Реброва перемістилася до Йєнбаху, де її суперником у третьому матчі австрійського збору виступив «Шкендербеу». Діючий чемпіон Албанії вже зустрічався з «Динамо» торік – тоді «біло-сині» здобули перемогу з рахунком 4:2.

Сьогодні ж ми побачили меншу кількість голів – варто зауважити, що матч відбувався за температури вище 30 градусів, і під час першого тайму арбітр зробив додаткову хвилинну перерву для відновлення сил футболістів. Гра проходила у невисокому темпі, і у першій половині матчу моментів для взяття воріт було створено обмаль.

На 32-й хвилині динамівці отримали перший шанс відкрити рахунок: Морозюк навісив зі штрафного з лівого флангу, але сьогоднішній капітан Андрій Ярмоленко пробив головою поряд зі стійкою воріт.

Ближче до перерви швидкості команд зовсім впали, і решта часу пройшла без загострень у грі. «Динамо» тримало м᾿яч, тоді як «Шкендербеу» зумів зробити кілька прострілів у володіння Коваля, з якими справлялися захисники киян.

Тож перший тайм завершився з нульовим рахунком, а після перерви, на відміну від перших матчів збору, у яких виходив майже повністю оновлений склад «Динамо», відбулося лише кілька замін:

2-й тайм: Рудько, Віда, Даніло Сілва, Драгович, Антунеш, Петрович, Сидорчук, Мігель, Морозюк, Ярмоленко, Мораес.

Але вже точкового посилення виявилося достатньо, щоб «біло-сині» розмочили рахунок: на 48-й хвилині Сергій Сидорчук вдало замкнув передачу від Андрія Ярмоленка – 1:0.

Забитий гол надихнув динамівців на серію небезпечних моментів: через кілька хвилин вже Сидорчук міг віддячити Ярмоленку гольовим пасом, але Андрій з гострого кута пробив повз ворота після передачі від партнера. А далі надійну гру продемонстрував голкіпер «Шкендербеу» Шехі, відбивши удари Ярмоленка та Антунеша.

До 70-ї хвилини тренерський штаб «Динамо» провів ще ряд замін, який увінчався другим взяттям воріт. Видовищним голом відзначився Віталій Буяльський, перекинувши Шехі з лінії штрафного майданчика – 2:0. Асистував у цьому епізоді Денис Гармаш.

Гольову крапку у матчі поставив Артем Кравець. На 88-й хвилині форвард увірвався до штрафної «Шкендербеу», але з його ударом справився Шехі, як і з добиванням від Гусєва. А ось друга спроба Кравця виявилася результативною – 3:0!

Товариський матч. «Динамо» − «Шкендербеу» 3:0

Голи: Сидорчук (48), Буяльський (70), Кравець (88)

Попередження: Вангелі (20), Арапі (77)

«Динамо»: Коваль (Рудько, 46), Морозюк (Мякушко, 65), Даніло Сілва (Бурда, 69), Драгович (Ягодінскіс, 69), Антунеш (Макаренко, 69), Рибалка (Петрович, 46), Сидорчук (Буяльський, 61), Мігель (Гармаш, 61), Беланда (Віда, 46), Ярмоленко (Гусєв, 65), Мораес (Кравець, 61)

«Шкендербеу» (стартовий склад): Шехі, Вангелі, Османі, Яшаніца, Арапі, Німага, Ескардіньо, Проньї, Беріша, Саліхі, Латіфі