Важливі три очки. «Дніпро» - «Динамо»: 1:2

Динамо Київ 9 Серпня, 21:31 1721
Важливі три очки. «Дніпро» - «Динамо»: 1:2 | 19-27
Центральний матч четвертого туру УПЛ між дніпропетровським «Дніпром» та київським «Динамо» завершився гостьовою перемогою «біло-синіх», що дозволило «Динамо» одноосібно очолити таблицю УПЛ.

На старті матчу гості значно впевненіше почували себе не полі та проводили активні наступальні дії: класно пробивав Гусєв, у штангу влучив Гармаш, але гол забив «Дніпро». Щоправда, в свої ворота. Автогол на рахунку Дугласа, який, випереджаючи Мораєса, перекинув голкіпера власної команди – 0:1.

Після забитого м’яча, Рибалка класно пробив по воротах, але влучив у Дугласа. Згодом, спека змусила Юрія Можаровського відправити команди «на водопій», а після поновлення гри, кияни забили другий м’яч. Після чудового пасу від Мораєса, Ярмоленко переграв Бойка і відпасував на Велозу– 0:2.

Мирон Богданович був змушений провести вимушену заміну. Замість травмованого Лучкевіча вийшов Даніло Соуза. Кілька хвилин потому, «Дніпро» мав дуже небезпечений момент, але арбітр зафіксував офсайд, но чому першу половину матчу було завершено.

Другий тайм розпочався з активності господарів поля: Селезньов упав у карному майданчику «Динамо», але без порушення правил. Вже кількома хвилинами по тому, з ударом Євгена голкіпер киян справився, але з добиванням Федорчука - не вийшло. 1:2.

Після забитого м'яча «Дніпро», на деякий час, заволодів ініціативою, та все ж, згодом «Динамо» взяло гру під свій контроль. Вболівальники побачили кілька замін, напружених протиборств, але рахунок залишився незмінним 1:2. що дозволило «Динамо» одноосібно заволодіти лідерством в чемпіонаті.