​Коноплянка: статистика та графіка матчу з «Барселоною»

Світовий футбол 12 Серпня, 09:54 3134
​Коноплянка: статистика та графіка матчу з «Барселоною» | 19-27
Отже, український вінгер Євген Коноплянка дебютував за «Севілью» в офіційному матчі. Вінгер з'явився на полі на 68-ій хвилині, і за цей час встиг завдати по воротах «Барселони» два удари (один у ствір).

Про це інформує footboom.com з посиланням на офіційний сайт УЄФА.

Також Коноплянка заробив два штрафні удари і зробив 9 передач, 6 з яких виявилися точними (67%). Це один з найгірших показників в команді, менше - тільки у Маріано (5 точних пасів з 8 - 62%). За майже годину ігрового часу Євген жодного разу не потрапив у офсайд, а також жодного разу не порушив правила.

Згідно з графіком переміщень українця з порталу Elmundo.es, найчастіше Євген зустрічався з м'ячем на своєму лівому фланзі, в центрі поля, а також в центральній зоні на своїй половині поля. Найбільш активним Коноплянка був у другому таймі, його активність в додатковий час зійшла нанівець.