Згадаймо красиву перемогу над «Карпатами»

Динамо Київ 13 Серпня, 17:58 2068
Згадаймо красиву перемогу над «Карпатами» | 19-27
Напередодні чергового поєдинку київського «Динамо» та львівських «Карпат» в рамках вітчизняних чемпіонатів з'явився привід згадати красиву перемогу «біло-синіх» над галицькими «левами», здобуту динамівцями на своєму полі майже вісім років тому.

Тоді, 19 серпня 2007 року, між клубами відбувся найрезультативніший матч в історії.

Гру 6-го туру першості на трибуни стадіону «Динамо» прийшло подивитися 12,500 глядачів, яких відразу спантеличив швидкий м'яч, який відправив у сітку воріт Олександра Шовковського Батіста.

Надалі, до певного часу гра по своєму розвитку нагадувала зовсім недавню боротьбу за Суперкубок між «Барселоною» та «Севільєю». На 16-й хвилині рахунок зрівняв Максим Шацьких, встигнувши першим до м'яча після подачі кутового у виконанні Корреа. Ще через чотири хвилини висока подача з лівого флангу Ісмаеля Бангура не досягла адресата у вигляді Шацьких, але була перетворена в автогол львів'янином Пшеничних. На 30-й хвилині Бангура забив свій перший із трьох голів, а за дві хвилини до перерви Ковель знову скоротив розрив у рахунку до мінімуму. Але він протримався недовго, так як через хвилину відзначився сербський захисник динамівців Мар'ян Маркович – 4:2.

На початку другої половини поєдинку команді Олександра Іщенка знову вдалося скоротити розрив після голу Кобіна.

Після цього забивали лише підопічні Анатолія Дем'яненка. Двічі Бангура (62, 81) і Карлос Корреа (90) - 7:3.

Команди провели гру в таких складах:

«Динамо»: Шовковський (к), Діакате, Корреа, Бангура, Майкл, Ротань, Шацьких (Клебер, 88), Михалик, Несмачний, Гавранчич (Родріго (46), Гіоане (78)), Маркович.

«Карпати»: Мартищук (Ломая, 33), Федорів, Іщенко(к), Лащенков, Пшеничних, Кобін, Женюх (Ткачук, 66), Годвін (Кополовець, 80), Худоб'як, Батіста, Ковель.

Зазначимо, що в тому сезоні 2007/08 київські динамівці фінішували другими в чемпіонаті, відставши від «Шахтаря» на три очки, а «Карпати» зайняли 10-е місце.

Є в нинішніх складах і по одному гравцю в кожній з команд, які прийняли участь у тому по своєму історичному матчі - наш Олександр Шовковський і львів'янин Худоб'як.