Післяматчева прес-конференція Володимира Шарана

Динамо Київ 12 Вересня, 19:41 1801
Післяматчева прес-конференція Володимира Шарана | 19-27
Головний тренер «Олександрії» поспілкувався з журналістами після матчу 7-го туру Ліги Парі-Матч проти «Динамо» у Києві (3:0).

- Ми прекрасно розуміли, з ким сьогодні граємо. Команда «Динамо» – сильна тактично, фізично, і за підбором гравців переважає «Олександрію». Але виглядали ми пристойно. Нас трішки надломили два голи за п’ять хвилин, тим паче пропущені після стандартних положень.

Проте хлопці витримали ігрову дисципліну, хоча й наприкінці матчу почалася анархія. Усі побігли забивати, навіть захисники. Третій гол на останній хвилині трішки засмутив наших хлопців.

В цілому ж ми грали як могли. «Динамо» сильно грає у колективний відбір м’яча на половині поля суперника, тому нам не вдавалося виходити з оборони в атаку за рахунок середніх і коротких передач. А грати за рахунок довгих передач ми не хотіли, тому що бажали, в першу чергу, показати футбол. Для цього потрібна майстерність, але, на превеликий жаль, не у всіх гравців нашої команди вона є.

Хочу побажати «Динамо» успіхів у Лізі чемпіонів, - резюмував Шаран.