«Волинь» - «Динамо». Із Луцька - з тр​ьома очками

Динамо Київ 20 Вересня, 18:52 1890
«Волинь» - «Динамо». Із Луцька - з тр​ьома очками | 19-27
Команда Сергія Реброва здобула чергову перемогу в чемпіонаті України, обігравши на виїзді «Волинь».

У стартовому складі киян увагу до себе привертало повернення Андрія Ярмоленка, який через стан здоров'я у середу пропустив матч із «Порту», та поява Артема Кравця. Ребров залишив у запасі Драговича, Гонсалеса та Мораєса, а Рибку у воротах замінив Шовковський.

Ярмоленко став одним із найпомітніших гравців «Динамо» на стартових хвилинах поєдинку у Луцьку. Міг Андрій реалізовувати свої моменти біля воріт Шуста, але бив то повз ворота, то в руки голкіперу «Волині». На 15-й хвилині динамівська «десятка» заробив штрафний - і сам же його виконав, направивши м'яч над поперечиною. Із таким самим «успіхом» трохи пізніше з-за меж штрафного майданчика пробив і Гармаш, зовсім неточно після розіграшу стандарту ударив у бік воріт Гусєв...

А от єдиний момент «Волині» у першому таймі вийшов набагато більш небезпечним. На 23-й хвилині Матей на фланзі вклав на газон Даніло Сілву та завдав удару по воротах «Динамо» - Шовковський встиг зреагувати та змінити напрям польоту м'яча, який потрапив у штангу.

Коли вже здавалося, що на перерву суперники підуть із нульовим рахунком, зіграла зв'язка сьогоднішніх «джокерів». Беланда та Кравець виправдали свою появу в основі: на 43-й хвилині марокканець отримав м'яч від Ярмоленка, переправив його на Кравця - і Артем ударом із лінії штрафного відкрив рахунок, 0:1!

Під час перерви Віталій Кварцяний провів дві заміни у складі своєї команди, але гра далі розгорталася за сценарієм київського «Динамо». Забивати Кравцеві та Ярмоленку, які мали супермоменти, завадила лише власна неточність.

Втім, якби й гравці «Волині» більш вдало розпоряджалися своїми моментами, рахунок міг би стати інакшим. Але Олександр Шовковський по черзі вигравав дуелі у Шарпара та Козьбана.

А на 62-й хвилині всюдисущий Денис Гармаш заробив пенальті (сфолив на ньому Кравченко), пробивати який відправився Олег Гусєв. Шуст кінчиками пальців зачепив м'яча, але все ж ігровий снаряд залетів у ворота «Волині» - 0:2!

Після забитого пенальті Сергій Ребров відправив Гусєва відпочивати, випустивши замість нього Дерліса Гонсалеса, місце ж Гармаша зайняв Буяльський. А Сергій Сидорчук трохи раніше вийшов на поле замість Беланда.

Але до фінального свистка рахунок на табло вже не змінився. «Динамо» воліло довести матч до переможного кінця у спокійному темпі, хоча підопічні Кварцяного так просто здаватися не хотіли. Проте спроби волинян загострити гру біля володінь Шовковського вдалими не виявилися.

0:2 - київське «Динамо» набирає 22 залікові пункти та зберігає 3-очковий відрив від донецького «Шахтаря»!