Динамо Київ 29 Вересня, 21:02 8686
«Маккабі» (Тель-Авів) - «Динамо» (Київ): стартові склади. LIVE. Текстова трансляція | 19-27
Вашій увазі - стартові склади на матч 2-го туру грпового етапу Ліги чемпіонів між «жовтими дияволами» та «біло-синіми».

9 Бен-Басат

Запасні: 1 Ліфшиць (В), 20 Бен-Аруша, 27 Ралі, 31 Карлос Гарсія, 15 Міха, 10 Іцхакі, 11 Таль Бен-Хаїм 2.

11 Жуніор Мораєс

Запасні: 23 Рибка (В), 9 Морозюк, 24 Віда, 8 Петрович, 20 Гусєв, 29 Буяльський, 22 Кравець.

-------------------------------------------

Онлайн трансляцію ви можете подивитися на нашому сайті за посиланням.

За декілька секунд розпочнеться матч. Трансляцію для вас проведе Олександр Биховець.

1. І ось, лунає стартовий свисток! З Богом, кияни!

2. Перша хвилина пройшла без атак, кияни тримали м'яч в центрі поля.

3. ГОООООООООООООООООООООЛ! СУПЕР ПАС ГОНСАЛЕС!! Дерліс із глибини віддав передачу на Ярмоленка, який вийшов віч на віч з Райковічем і холоднокровно переграв кіпера господарів! 0-1!

4. Ось так початок, краще не придумаєш, але головне не розслаблятися, а продовжувати грати в свій футбол.

5. Кияни продовжують контролювати гру, Мораєс падав у штрафному Маккабі, але суддя не дав пенальті.

6. Господарі досі в шоці таке враження, не можуть за м'яч зачепитися.

7. Рибалка в центрі поля збив Вермута.

8. Довга подача в район нашої штрафної, але там СаШо упевнено забирає м'яч.

9. ГОЛ забиває Захаві, але він був у офсайді.

10. Хачеріді робив довгу діагональ на Гонсалеса, однак виконання підвело і м'яч опинився у руках Райковіча.

11. Невдала атака у відповідь, і Шовковський виконає удар від воріт.

12. Прийшли до тями господарі, вже більш впевнено контролюють м'яч, а зараз виконають свій перший кутовий.

13. Велозу заблокував м'яч після того, як розіграли його гравці Маккабі.

14. Грубо по ногах отримав Ярмоленко в центрі поля, буде штрафний.

15. Уххх, пушка від Антунеша! Велозу скинув під удар Віторіно, який пробив, але м'яч не ліг на ногу португальцю.

16. Гостра атака від господарів, але вона була перервана Хачеріді.

17. Порушення правил в центрі поля, Рибалка збив Мітровіча.

18. Багато боротьби зараз у центрі поля.

19. Пара захисників Драговіч-Хачеріді дуже надійні на старті матчу, всі верхові м'ячі виграють.

20. Жовта картка для Бен Басата, збив він Даніло Сілву.

21. Сілва пробіг пів-поля, добіг до штрафного суперника і пробив, але удар був слабким і кіпер відбив м'яч.

22. Половина первого тайму позаду, рахунок 0-1. Гол Ярмоленка дозволяє киянами себе почувати упевнено.

23. В стінку зараз зіграли Сілва, Рибалка і Ярмоленко, але останній пас не вийшов.

24. Кутовий будет для Динамо, Мораєс пробивав, але захисник підставив ногу.

25. Ярмоленко подавав, і м'яч прилетів прямо до рук Райковіча.

26. Офсайд у Переца.

27. Гостра подача, Бан Басат був сам у штрафній, саме на нього був пас, але не дістав м'яч форвард.

28. Мораєс сфолив у центрі поля, збив Альбермана Жуніор.

29. Бен Басат робив простріл на Захаві, але засильно і буде удар від воріт.

30. Свистять трибуни, не подобається їм, що кияни спокійно катають м'яч на своїй половині поля.

31. Довга передача від Драговіча, але неточно і м'яч в руках Райковіча.

32. Захаві бив у ближній кут метрів з 7, м'яч летів повз ворота, але Шовковський на всяк випадок перевів його на кутовий.

33. Який момент!!! Відмінна контратака від Динамо, Гонсалес віддав на Сидорчука, а той далі на Мораєса, Жуніор потужно пробив, але Райковіч якимось дивом реагує.

34. Кутовий від Ярмоленка вийшов невдалим, буде від воріт.

35. Гонсалес зробив довгу передачу на Ярмоленка, Андрій у своєму стилі змістився у центр і пробив, але прямо в руки голкіперу Маккабі.

36. 60 на 40 володіння м'ячем на користь Динамо, а візуально здавалось, що ще більше.

37. А тим часом Велозу отримує жовту картку за відверту затримку Вермута.

38. Знову подача з правого флангу атаки Маккабі прямо на голову Бен Басата, але нащастя він не влучив по воротах.

39. Антунеш на своєму фланзі поки що багато свободи дозволяє супернику.

40. Подача до штрафного від Сілви, а там Гонсалес штовхнув захисника і рефері фіксує порушення.

41. А зараз штрафний для Маккабі біля воріт Динамо, до воріт метрів 35-40.

42. Гонсалес намагався обіграти Альбермана, але той у підкаті відбирає м'яч.

43. Гонсалес пробивав з-за меж штрафного, був рикошет від захисника, але Райковіч спокійно забирає м'яч.

44. Кутовий для Маккабі, Вермут його заробив.

45. Свисток від арбітра, перерва! Ярмоленко автор єдиного голу, 0-1. Відпочиваємо!

46. Другий тайм розпочався!

47. Таль Бен-Хаїм 2 виходить на поле замість Бен Басата. У складі киян замін у перерві не було.

48. Жовта картка для Ріка. Ззаду збив він Ярмоленка.

49. Гонсаелс обікрав Альдермана, увірвася до штрафного, скинув під удар Велозу, Мігель пробив, але м'яч рикошетом полутів на кутовий.

50. Ярмоленко знову невдало подав з кута, це вже не вперше.

51. ГООООООООООООООООООООООООООООООООООООЛ. Дерліс Гонсалес протягнув м'яч до штрафного, віддав на Мораєса, а то прямо в верхній кут відправив м'яч. Браво!!! 0-2!

52. Захаві у офсайді зараз. Уже другий офсайд у нього.

53. Комфортна перевага у Динамо, але контрольний гол не завадить ще)

54. Кутовий для Маккабі, Хачеріді відмінно зіграв, перервавши передачу Бен Хаїма.

55. Подача від Мітровіча невдала, наші відибилися.

56. Ярмоленку не дає спокою слава Флоренці, який забив гол Барселоні майже з центру, Андрій пробив зараз метрів з 50, але не влучив.

57. Порушення біля нашого штрафного. Перец обіграв Рибалку, але Сергій встиг збити його. До воріт метрів 30-33.

58. Уххх, я думаю багатьом здалося, що це був гол. Захаві майже ідеально пробив, але м'яч пролетів у міліметрах від поперечени.

59. Найгостріший момент для Маккабі ми тільки що пережили, не впевнений, що СаШо вратував би, якщо м'яч летів би в ствір воріт.

60. Кутовий виконають кияни з правого флангу.

61. Ярмоленко низом скинув на Рибалку, той зробив навісну передачу, але захисники виносять м'яч подалі від своїх воріт.

62. Заміна у складі Маккабі. Замість Мітровіча виходить Іцхакі. Барак Іцхакі це центральній нападник.

63. Гонсалес після двух асистів піймав кураж, очі горять у парагвайця, чекаємо ще й на гол.

64. Шовковський браво! На виході Сашко зіграв прекрасно, перервавши гостру передачу суперника.

65. Хачеріді отримує жовту за порушення против Бен-Хаїма. До лінії штрафного приблизно метр, дуже небезпечно буде зараз.

66. Захаві пробивав з гострого кута, але м'яч полетів занадто високо.

67. Велозу з Гонсалесом зіграли в стінку, Мігель мав багато простору, але занадто повільній він і м'яч господарі вибили на кутовий.

68. Гонсалес подавав, але Райковіч кулаками виносить м'яч до центрального кола.

69. Шовковський зараз помилився на виході, але обійшлося.

70. Провал у обороні Динамо, Бен Хаїм увірвався до штрафного, але пас не вийшов у нього. А тим часом заміна у нас. Велозу йде з поля, а виходить Віталій Буяльский.

71. Ярмоленко збив Бен Хаїма в центрі поля.

72. Альберман перервав прохід Мораєса жорстким підкатом, тримається за ногу Жуніор, але здається все добре.

73. Співає стадіон у Хайфі, намагається налаштувати свою команду на штурм.

74. Ицхаки порушив правила против Гонсалеса.

75. Мораєс на газоні, отримав по голову від Бен Хаїма.

76. Так, Таль Бен Хаїм отримав жовту, все вірно, дуже грубо зіграв.

77. Ярмоленко подав до штрафного, а там Сидорчук самісінький був, але пробив дуже погано.

78. Захави зараз продемонстрував свої акробатичні уміння, але його удар через себе не вийшов.

79. Заміна у складі Динамо. Домагой Віда виходить на поле, а йде відпочивати Дерліс Гонсалес. Ребров буде грати від оборони, судячи з заміни.

80. Жовта для Антунеша, підкати ззаду завжди каралися.

81. Кравець тим часом виходить замість Мораєса.

82. Збили Ярмоленка, буде штрафний на куті штрафного.

83. Хачеріді прообивав з-за меж штрафного, але неточно.

84. Змусили Шовковського вибити м'яч в аут гравці Маккабі.

85. Віда у підкаті відмінно зіграв, перервавши прохід Альбермана.

86. Даса подавав, але там Хачереді господарює у штрафному.

87. 3 хвилини до завершення основного часу, комфортна у нас перевага, кияни контролюють м'яч на своїй половині поля.

88. Не скажу, що господарі змирилися, але пресингу вже ми не бачимо.

89. Віда виносить м'яч після подачу Бен Хаїма.

90. 3 хвилини додає арбітр.

90+1. Даса робив простріл, м'яч летів у ближній кут, але Шовковський був готовий до цього і зафіксував м'яч в руках.

90+2. Хвилина до закінчення матчу. Уже можна вітати киян з перемогою!!

90+3. Кравець пробив по воротах метрів з 20, але промахнувся Артем.

ВСЕ!! Динамо перемагає 0-2! Голи забивали Ярмоленко і Мораєс. Вітаю всіх з цією важливою перемогою.

Для вас цю трансляцію провів Биховець Олександр, дякую за увагу, та нехай щастить :)