«Ворскла» — «Динамо»: 0:4. «Біло-сині» декласують «ворсклян»

Динамо Київ 4 Жовтня, 21:26 2196
«Ворскла» — «Динамо»: 0:4. «Біло-сині» декласують «ворсклян»  | 19-27
В матчі 10-го туру «Ліги Парі-матч» київське «Динамо» без проблем переграло полтавську «Ворсклу».

Після двох небезпечних моментів у виконанні господарів поля, «біло-сині» відповіли більш націлено на ворота та відкрили рахунок у матчі.

Буяльський після пасу Мораєса виводить «Динамо» вперед - 0:1.

На 33-ій хвилині висококласні індивідуальні дії Антунеша привели до чудового забитого м'яча у виконанні португальця.

Ще до перерви голкіпер «ворсклян» Ткаченко кілька разів рятував свої ворота. В результаті, команди пішли відпочивати за рахунку 0:2.

При цьому варто зазначити, що цей перший тайм був одним з найкращих таймів в цьому сезоні у виконанні київського «Динамо».

Другий тайм, як і перший, стартував за повної переваги «Динамо».

На 60-ій хвилині Дерліс Гонсалес, щойно вийшовши на заміну, «зробив рейд» по флангу та довів рахунок до розгромного - 0:3.

«Біло-сині» одразу продовжили «бенкет» - Ярмоленко забив четвертий гол у ворота «Ворскли» вже за чотири хвилини після взяття воріт від Дерліса Гонсалеза - 0:4.

В резульататі, динамівці здобули більше ніж впевнену перемогу на виїзді, декласувавши свого суперника.

Дякумо команді за яскраву гру та вітаємо всіх з перемогою. На черзі важливий матч із «Шахтарем» - чекаємо такої ж впевненої та беззаперечної «вікторії».

P.S. Tекстову трансляцію матчу можна прочитати ТУТ.