«Динамо» - «Шахтар»: «гірники» переграють «біло-синіх» у «класико»

Динамо Київ 16 Жовтня, 20:55 1455
«Динамо» - «Шахтар»: «гірники» переграють «біло-синіх» у «класико» | 19-27
В матчі 11-го туру «Ліги Парі-матч» київське «Динамо» поступилося «Шахтарю» з рахунком 0:3, перервавши свою серію з 38-ми матчів у чемпіонаті без поразок.

Зі стартових хвилин матчу стало зрозуміло, що на нас чекає дійсно жорстка боротьба. Обидві команди були агресивно налаштовані, постійно пресингували одна одну та обмінювалися небезпченими моментами. Проте, на завершення першого тайму, не зважаючи на те, що «Динамо» перегравало гостей по небезпечних моментах, «гірники» відкривають рахунок у матчі. Простріл Бернарда замкнув Марлос. 0:1

За п'ять хвилин, що залишилися, та за хвилину доданого часу «біло-сині» не змогли встановити паритет, і команди пішли відпочивати за рахунку 0:1 на користь донеччан.

З початком другої половини гри, після кількох моментів у «Динамо, «Шахтар» забиває вдруге. Тейшейра «розстрілює» ворота Шовковського. 0:2

На 67-ій хвилині, після провалу у захисті «Динамо», Тейшейра робить дубль. 0:3

До фінального свистка «біло-сині», на жаль, не відмітились бодай одним забитим м'ячем. Лише - двома попередженнями: для Сілви та Беланда. А Гонсалес, вийшовши на заміну, взагалі отримав дві жовті і, в результаті, «червону картку», залишивши своїх товаришів у меншості.

Отож, протистояння в українському «класико» завершилось перемогою донецького «Шахтаря» з рахунком 0:3.

«Ліга Парі-матч». 11-ий тур. «Динамо» - «Шахтар»: 0:3

Голи: Марлос - 40, Тейшейра - 59, 67,

Попередження: Тейшейра - 3, Гонсалес - 57, Сілва - 77, Беланда - 79,

Вилучення: Гонсалес - 89.

Склади команд:

«Динамо»: Шовковський (К), Сілва, Велозу - (Беланда - 72), Антунеш, Драгович, Ярмоленко, Мораєс, Сидорчук, Гармаш - (Буяльський 64), Гусєв - (Гонсалес - 46), Віда.

Лава запасних: Рибка, Петрович, Кравець, Гонсалес, Буяльський, Хачеріді, Беланда.

«Шахтар»: П'ятов, Срна (К), Кучер, Ракицький, Ізмаїл, Фред, Степаненко, Марлос - (Коваленко - 76), Тейшейра, Бернард - (Нем - 76), Гладкий

Лава запасних: Каніболоцький, Коваленко, Дентіньо, Нем, Едуардо, Феррейра