«Динамо» без поразок. Частина 3

Динамо Київ 23 Жовтня, 10:47 1405
«Динамо» без поразок. Частина 3 | 19-27
38 матчів без поразок — запеклі протистояння з «Шахтарем», чемпіонський матч та багато інших цікавих поєдинків за участі «біло-синіх».

1927.kiev.ua представляє огляд всіх 38 матчів без поразок.

До вашої уваги огляд ще 8 матчів.

12.04.2015.«Динамо» – «Зоря» – 2:2

Стадіон «Динамо» ім. Валерія Лобановського. 7,200 глядачів.

«Динамо»: Рибка, Данило Сілва, Драгович, Віда, Антунеш, Рибалка, Буяльський, Ярмоленко, Гусєв (к, Ленс, 46), Беланда (Сидорчук, 76), Кравець (Мбокані, 70).

«Зоря»: Сантіні, Чайковський (Малиновський, 64), Каменюка (к), Малишев, Ліпартія (Любенович, 60), В.Вернидуб, Караваєв (Петряк, 90+3), Будківський, Хомченовський, Гордієнко, Пилявський.

Голи: Кравець (4), Рибалка (36) – Пилявський (9, пен.), Любенович (68).

Попереджений: Антунеш (90+1).

Старт матчу був позитивний для киян, вже на 4-ій хвилині Артем Кравець відкрив рахунок в матчі. Але Зоря швидко повернула борг киянам — реалізував пенальті Пилявський.

Динамівці почали ще активніше діяти, раз за разом загрожуючи воротам суперника. На 36-ій хвилині вперед киян знову вивів чудовий гол Рибалки.

Другий тайм активно розпочали кияни, постійно загрожуючи воротам суперника, але парадокс — пропустили самі. На 68-ій хвилині гол у ворота Рибки забив Любенович. Переломити хід матчу «біло-синім» вже не вдалося, нічиєю завершився цей матч.

19.04.2015. «Волинь» – «Динамо» – 1:3

м.Луцьк, стадіон «Авангард». 8700 глядачів.

«Волинь»: Шуст, Парцванія, Жунич, Новак (Годований, 75), Польовий, Політило (Мемешев, 90), Шарпар, Матей (Гуменюк, 68), Бікфалві(к), Кобахідзе, Бабатунде.

«Динамо»: Шовковський (к), Данило Сілва, Драгович, Хачеріді, Віда, Рибалка, Сидорчук (Буяльський, 58), Беланда, Гусєв (Ленс, 58), Ярмоленко, Кравець (Теодорчик, 78).

Голи: Бікфалві (6, з пенальті) – Кравець (65, гольовий пас – Данило Сілва; 70, гольовий пас – Ярмоленко), Буяльський (73, гольовий пас – Ярмоленко).

Попереджені: Польовий (33), Шарпар (59), Бабатунде (64) – Віда (20), Ярмоленко (50), Данило Сілва (61), Ленс (62).

Господарі поля відразу взяли ініціативу у свої руки і вже на 6-ій хвилині Ерік Бікфалві реалізував пенальті. Динамці з усіх сил намагалися зрівняти рахунок, але вдалося це лише на 65-ій хвилині.

Після цього голу, як то кажуть, все пішло «як по маслу» — на 70-ій хвилині дубль оформив Кравець, а ще через три хвилини гарний гол забив Віталій Буяльський. Попри важку гру, динамівці поверталися додому з трьома очками.

26.04.2015. «Шахтер» – «Динамо» – 0:0

м. Львів, «Арена-Львів». 32,509 глядачів.

«Шахтар»: Пятов, Срна (к), Кривцов (Кучер, 74), Ракицький, Ісмаїлі, Степаненко, Фред, Апекс Тейшейра, Тайсон (Бернард, 79), Дуглас Коста (Марлос, 79), ЛуісАдріано

«Динамо»: Шовковський (к), Віда, Драгович, Хачеріді, Антунеш, Рибалка, Беланда, Сидорчук, (Буяльський, 82) Ярмоленко, Ленс (Гусєв, 84), Кравець (Мбокані, 73).

Попередження: Тайсон (41), Адріано (69), Ракицький (79) – Хачеріді (53), Віда (90)

Центральний матч другого кола чемпіонату України розпочався з активних дій обох команд. В середині першого тайму гарний момент мав нападник киян, але не влучив у ворота. Також свої моменти мали і «гірники», але надійно грав Шовковський. На перерву команди пішли за нічийного рахунку.

Другий тайм активніше розпочали «біло-сині», могли забивати, але Ленс пробив неточно. До кінця матчу йшла запекла боротьба принципових суперників. А от голів вболівальники в цьому матчі не побачили.

4.5.2015. «Динамо» - «Говерла» - 6:0

Київ. НСК «Олімпійський». 11 247 глядачів.

«Динамо»: Шовковський (к), Данило Сілва, Антунеш, Драгович, Ленс, Ярмоленко (Гусєв, 62), Сидорчук (Мігель, 46), Рибалка, Кравець (Теодорчик, 62), Хачеріді, Беланда.

«Говерла»: Бабенко, Полянський (Трухін, 46), Акакпо, Тудос, Фещук (к), Качараба, Родич (Тома, 85), Глушицький, Шиміч, Гришин, Акімов (Райчевич, 46).

Голи: Кравець (12, гольова передача Ленс; 27, Ленс), Глушицький (20, у власні ворота), Ярмоленко (30, з пенальті), Сидорчук (41, Кравець), Теодорчик (73, Гусєв).

Попереджені: Акімов (18), Шиміч (50).

«Біло-сині» зі стартових хвилин пішли в атаку, притиснувши суперника до їх воріт. І вже на 12-ій хвилині матчу Артем Кравець відправив м’яч у ворота ужгородців.

Через 8 хвилин Говерла погіршує своє становище — Глушицький забиває у власні ворота. Ще через сім хвилин знову спрацювала зв’язка Ленс-Кравець — кияни забивають вже третій гол. Через три хвилини ужгородці і зовсім позбавляють себе шансів — Акакпо заробляє пенальті у ворота власної команди, Ярмоленко вдало реалізує, доводячи рахунок до розгромного. Під завісу першого тайму Сидорчук забиває п’ятий м’яч.

Другий тайм був набагато спокійнішим, адже динамівці вже заспокоїлися, маючи перевагу у п’ять м’ячів. Гра проходила за атакувальної ініціативи господарів. На 73-ій хвилині гол забиває Лукаш Теодорчик. Матч завершився з розгромним рахунком 6:0.

10.5.2015. «Металург» Д – «Динамо» – 0:6

Київ. НСК «Олімпійський». 12,869 глядачів.

«Металург» Д: Паньків, Насонов, Прийма, Путівцев, Соболь, Макридіс, Овсепян (Нойок, 69), Лазич (к)(Федотов, 21), Нельсон, Габріель, Мораєш (Мишенко, 46).

«Динамо»: Шовковський (к), Віда, Драгович, Хачеріді, Данило Сілва, Рибалка, Сидорчук (Мігель, 58), Беланда (Буяльський, 66), Ленс, Ярмоленко, Кравець (Теодорчик, 58).

Голи: Ярмоленко (9, гольова передача Кравець; 27, Ленс), Хачеріді (45, Ярмоленко), Кравець (50), Беланда (57), Теодорчик (77)

Нереалізований пенальті: Рибалка (80).

Попереджені: Драгович (45+4) – Овсепян (52), Мишенко (54).

Вже на 9-ій хвилині Динамо повело в рахунку, після помилки гравця суперника Ярмоленко забив гол. «Біло-сині» повністю контролювали гру та вже на 27-ій хвилині Ярмоленко оформив дубль. А під завісу першої частини поєдинку Євген Хачеріді точний ударом відправив м’яч у сітку донеччан.

Другий тайм продовжив гольове дійство: на 50-ій хвилині забив Кравець, через сім хвилин - Беланда, на 77-ій хвилині - Теодорчик. Поєдинок завершився впевненою перемогою «біло-синіх». Другий матч поспіль кияни виграли з рахунком 6:0.

17.05.2015. «Динамо» – «Дніпро» – 1:0

Київ. НСК «Олімпійський». 50,702 глядачі.

«Динамо»: Шовковський (к), Данило Сілва, Хачеріді, Драгович, Віда, Рибалка, Ярмоленко, Беланда (Буяльський, 76), Мігель (Сидорчук, 53), Ленс, Кравець (Теодорчик, 64).

«Дніпро»: Лаштувка, Влад, Канкава, Ксьонз, Калінич, Безус, Шахов, Гуйє, Сваток, Близниченко (Мігунов, 76), Матеус (к) (Лучкевич, 64).

Гол: Віда (84, гольовий пас – Рибалка)

Попередження: Сидорчук (60), Віда (87).

Перший тайм проходив за мінімальної переваги «біло-синіх», які більше володіли м’ячем. Гольових моментів не було у обох команд, тому на перерву всі пішли, так і не відкривши рахунок.

В другій частині матчу активнішими були господарі, з’явилися небезпечні моменти, але м’яч не йшов у ворота. Лише на 84-ій хвилині такий довгоочікуваний гол забив «гольовий джокер» киян Домагой Віда. Цей момент і вирішив долю поєдинку.

Динамо, обігравши Дніпро, достроково стало чемпіоном України сезону 2014/2015. Таке довгоочікуване чемпіонство для всіх «біло-синіх»!

Загалом сам матч не був насичений цікавими ігровими моментами. Прикрасою матчу стала атмосфера, яка панувала на трибунах. Адже за кілька днів до матчу київському клубу виповнилося 88 років! Фанати столичного клубу вирішили відмітити це свято саме під час гри улюбленої команди. Цей день подарував неабияку радість для всіх «біло-синіх», поєднавши у собі 14 чемпіонство та 88-річчя клубу!

24.05.2015. «Карпати» – «Динамо» – 0:1

м. Львів. Стадіон «Україна».11 800 глядачів.

«Карпати»: Мисак, Мірошниченко, Новотрясов, Пластун (к), Костевич, Чачуа, Кльоц, Голодюк (Карноза, 63), Кожанов (Страшкевич, 63), Швед, Худоб'як (Сергійчук, 78).

«Динамо»: Рибка, Данило Сілва, Драгович, Антунеш, Гусєв (к), Гармаш (Андрієвський, 78), Мігель, Буяльський (Беланда, 63), Ленс (Михайличенко, 87), Ярмоленко, Кравець.

Гол: Кравець (58)

Попередження: Сергійчук (90+2)

Після дострокового чемпіонства «біло-синім» не можна було розслаблятися, не дивлячись на турнірну таблицю, завжди треба виходити і перемагати.

Кияни вийшли на матч налаштованими на три очки, що з перших хвилин і намагалися довести. Вже на 7-ій хвилині Гармаш забив, щоправда з офсайду. Пізніше ще один гол забили «біло-сині», але арбітр знову зафіксував офсайд.

А от вже другий тайм кияни почали з забитого м’яча, який було зараховано. Мали ще шанси забивати, але скористатися ними не вдалося. Матч завершився мінімальною перемогою Динамо.

30.05.2015. «Динамо» – «Металург» (Запоріжжя) – 2:2

м.Київ. Стадіон «Динамо» ім. В. Лобановського. 10,000 глядачів.

«Динамо»: Шовковський (к), Данило Сілва (Гусєв, 79), Хачеріді, Драгович, Віда, Мігель, Сидорчук (Гармаш, 69), Беланда (Рибалка, 56), Ярмоленко, Ленс, Кравець.

«Металург» З: Шеремета, Помазан, Гавриш, Цуріков, Каплієнко, Рудика (к), Платон (Ігнатенко, 62), Жураховський, Юсов, Гвілія, Попов (Клименчук, 77).

Голи: Сидорчук (11), Рудика (67, автогол) – Платон (55), Каплієнко (90)

Попереджені: Рудика (14), Платон (47), Жураховський (90)

Завершальний матч сезону 2014/2015 кияни відзначили голом Сидорчука на 11-ій хвилині матчі. Перший тайм пройшов під контролем «біло-синіх», але більше голів до перерви забити не вдалося.

Металургу вдалося зрівняти рахунок у другому таймі — Платон на 55-ій хвилині головою відправив м’яч у ворота Шовковського. Через дванадцять хвилин гості знову забили, щоправда, у свої ворота, тим самим вивели киян знову вперед.

Динамо мало ще безліч моментів, але всі спроби успіхом не увінчалися. А от Металург використав свій майже єдиний гольовий шанс — Каплієнко зрівняв рахунок на 90-ій хвилині матчу, тим самим виборовши для своєї команди нічию з чемпіоном країни.

Так завершився чемпіонат України для київського клуб, щоправда, попереду їх очікував надскладний поєдинок за Кубок України, який «біло-синім» вдалося завоювати.

Насичений і дуже вдалий сезон видався для киян — вперше за багато років Динамо завоювало золотий дубль!

Рекомендуємо ознайомитись з першою та другою частинами статті.

Огляд останніх 10 матчів сезону 2015/2016 вже скоро буде доступний на нашому сайті.