«Динамо»: 38 матчів без поразок. Частина 4

Динамо Київ 27 Жовтня, 09:49 1042
«Динамо»: 38 матчів без поразок. Частина 4 | 19-27
Лише два матчі не вистачило «біло-синім», аби сягнути відмітки 40 матчів без поразок.

1927.kiev.ua представляє огляд всіх матчів без поразок сезону 2015-16 у чемпіонаті України.

19.07.2015. «Сталь» - «Динамо» - 1:2

м.Дніпропетровськ, стадіон «Метеор». 4,700 глядачів.

«Сталь»: Бандура, Адамюк, Іщенко, Пшеничних, Воронін, Васін, Кучеров, Каленчук (к) (Барановський, 54), Карасюк, Путраш (Котляр, 46), Гоменюк (Будник, 72).

«Динамо»: Рибка, Сілва, Драгович, Морозюк, Антунеш, Гусєв (к) (Беланда, 69), Мігель, Буяльський (Сидорчук, 83), Петрович, Ярмоленко, Мораєс (Кравець, 87).

Голи: Мігель (4, у свої ворота) - Буяльський (44), Гусєв (53, з пенальті).

Попереджені: Іщенко (52), Воронін (53) - Буяльський (58), Беланда (72), Ярмоленко (88).

Вилучені: Іщенко (52) - Данило Сілва (61).

Чемпіонам належало відкривати новий сезон з новачком Ліги Парі-Матч — «Сталлю». Вже на 4-ій хвилині кияни відкрили рахунок, але не на свою користь — автоголом відзначився Мігель Велозу. Виправляти ситуацію «біло-сині» взялися відразу, а от зрівняти рахунок вдалося лише на 44-ій хвилині.

На 52-ій хвилині Іщенко отримав вилучення та приніс пенальті у свої ворота, яке вдало реалізував капітан «біло-синіх» Олег Гусєв.

Картковий бум продовжився: на 53-ій хвилині «гірчичника» отримав Воронін, на 58-ій - Буяльський, на 61-ій - вилучення для Сілви, на 72-ій - жовта Беланді та наостанок - попередження для Ярмоленка.

Матч так і завершився мінімальною перевагою киян.

25.07.2015. «Динамо» - «Олімпік» - 2:0

м.Київ, НСК «Олімпійський». 9,130 глядачів.

«Динамо»: Рибка, Хачеріді, Віда, Драгович, Антунеш, Мігель, Беланда (Морозюк, 54), Рибалка, Ярмоленко(к), Кравець (Буяльський, 86), Мораєс (Петрович, 67).

«Олімпік»: Литовченко, Гришко (к), Огіря, Драченко, Гошкодеря, Моха (Шестаков, 76), Тищенко, Іса, Борзенко, Танчик, Кадімян (Лисенко, 46).

Голи: Ярмоленко (12, пас Мораєс), Мораєс (61, Мігель).

Попереджені: Драгович (18), Мігель (43), Хачеріді (48), Рибалка (90+5) - Танчик (26), Гошкодеря (40), Тищенко (49), Драченко (57).

Вилучені: Хачеріді (52, друге попередження), Драгович (65, друге попередження) - Танчик (87, друге попередження).

Перший домашній матч кияни розпочали з забитого голу на 12-ій хвилині матчу — після пасу новачка київського клубу Жуніора Мораєса Ярмоленко відправив м’яч у ворота донеччан. «Динамо» мало нагоду збільшити рахунок, але реалізувати свої моменти не змогло.

А от другий тайм був більш емоційним. На 52-ій хвилині другий «гірчичник» для Хачеріді залишив киян в меншості. Але «Динамо» не розгубилося і на 61-ій хвилині автор першої гольової передачі сам вже забиває гол. Проте кияни на 65-ій хвилині втратили ще одного захисника — арбітр показав другу жовту Драговичу. Під завісу матчу вилучення отримав і гравець «Олімпіка» — Танчик. Кияни навіть у дев’ятьох змогли втримати перемогу.

02.08.2015. «Чорноморець» – «Динамо» – 0:2

м.Одеса, стадіон «Чорноморець», 22,222 глядачів.

«Чорноморець»: Боровик, Хочолава, Ковалець (Смирнов, 86), Мурашов (Насімі, 78), Филимонов (к), Шаповал, Переверза (Соломка, 88), Нємчанінов, Мартиненко, Данченко, Петько.

«Динамо»: Шовковський (к), Віда, Антунеш, Морозюк, Гусєв (Мякушко, 73), Сидорчук (Гармаш, 66), Мігель (Кравець, 81), Рибалка, Петрович, Ярмоленко, Мораєс.

Голи: Мораєс (89), Ярмоленко (90+3, пас Мякушко).

Попереджені: Хочолава (39), Нємчанінов (45), Филимонов (49), Насімі (88) – Мігель (44), Морозюк (47), Антунеш (90+1).

Активно розпочали обидві команди, вже в першу «десятихвилинку» Шовковському довелося двічі рятувати свою команду. Другий тайм був ще більш насиченим, динамівці все штурмували ворота «Чорноморця», але Боровик спіймав кураж і не давав можливості «біло-синім» відкрити рахунок.

Лише на 89-ій хвилині кияни змогли дотиснути одеситів — Жуніор Мораєс забив такий важливий гол. А завершив матч гол Андрія Ярмоленка вже в доданий час.

09.08.2015. «Дніпро» – «Динамо» – 1:2

м. Дніпропетровськ, стадіон «Дніпро-Арена». 22,060 глядачів.

«Дніпро»: Бойко, Папа Гуйє, Федецький (Калінич, 78), Де Матос, Дуглас, Канкава (Безус, 46), Лучкевич (Данило, 45), Федорчук, Ротань(к), Селезньов, Матеус

«Динамо»: Рибка, Антунеш, Віда, Драгович, Сілва, Рибалка, Гармаш (Сидорчук, 59), Мігель, Гусєв(к)(Морозюк, 71), Ярмоленко, Мораєс (Кравець, 83).

Голи: Федорчук (50) – Дуглас (25, у власні ворота), Мігель (40, пас Ярмоленко).

Попереджені: Селезньов (2), Де Матос (22) – Гармаш (22), Мігель (86).

Кияни активніше розпочали поєдинок, але перший гол забив Дуглас, щоправда, у свої ворота, тим самим подарувавши «Динамо» перевагу. Другий гол забив вже динамівець Мігель Велозу на 40-ій хвилині після пасу Андрія Ярмоленка. Після перерви господарям вдалося забити гол — на добиванні Федорчук влучив у ворота киян.

«Дніпро» навіть зуміли перехопити ініціативу, щоправда, пізніше знову перевага була за киянами. Матч завершився мінімальною перемогою «Динамо».

15.08.2015.«Динамо» – «Карпати» – 3:0

м. Київ. НСК «Олімпійський». 17,476 глядачів.

«Динамо»: Шовковський (к), Сілва, Віда, Драгович, Антунеш, Гусєв (Мякушко, 68), Гармаш (Беланда, 71), Мігель, Рибалка, Ярмоленко, Мораєс (Кравець, 75).

«Карпати»: Мисак, Гітченко (к), Костевич, Мірошниченко, Кожанов (Страшкевич, 61), Карноза (Кльоц, 46), Худоб'як, Голодюк, Ксьондз (Гуцуляк, 78), Пластун, Даушвілі.

Голи: Мігель (22, зі штрафного), Ярмоленко (53), Мораєс (72, пас Ярмоленко).

Попередження: Мораєс (23), Мігель (90).

Як зазвичай, кияни активно почали поєдинок, заволодівши ініціативою. Вже на 22-ій хвилині рахунок відкрив Мігель Велозу. «Карпати» майже не мали моментів, лише момент Худоб’яка був небезпечним, але м’яч пролетів повз ворота.

В другому таймі динамівці продовжили тиснути на суперника, на 53-ій хвилині це перетворилося на гол Ярмоленка. А ще на 72-ій гол забив Мораєс, який став вирішальною крапкою в матчі. «Динамо» повністю переграло «Карпати», здобувши впевнену перемогу.

30.08.2015. «Зоря» - «Динамо» - 0:0

м.Запоріжжя. «Славутич Арена». 6,800 глядачів.

«Зоря»: Шевченко, Караваєв, Сіваков, Пілявський, Каменюка (к), Гречишкін (Любеновіч, 69), Гордієнко (Танковський, 85), Малиновський (Ліпартія, 82), Хомченовський, Петряк, Будківський.

«Динамо»: Рибка, Антунеш, Хачеріді, Драгович, Сілва, Рибалка, Сидорчук (Гармаш, 65), Беланда (Буяльський, 75), Гонсалес (Гусєв, 65), Ярмоленко (к), Мораєс.

Попередження: Пілявський (11), Сіваков (54), Гордієнко (81), Шевченко (88), Ліпартія (90) – Беланда (30), Сілва (52), Рибалка (56), Антунеш (74), Хачеріді (90).

Динамівці з перших хвилин почали створювати небезпеку біля воріт «Зорі», але не вистачало завершального удару. Гарний момент мав Ярмоленко під кінець першого тайму, але чудовий сейв зробив Шевченко. Обидві команди боролися за можливість відкрити рахунок, більше моментів було у киян, але відкрити рахунок не вдалося. Матч завершився безгольовою нічиєю. Цей матч став 34-им, коли кияни не програвали. Так Сергію Реброву з командою вдалося побити рекорд Лобановського, за тренерства якого безпрограшна серія тривала 33 матчі.

12.09.2015. «Динамо» – ФК «Олександрія» – 3:0

м.Київ, НСК «Олімпійський», 10,437 глядачів.

«Динамо»: Шовковський (к), Хачеріді, Сілва, Віда, Антунеш, Гармаш, Мігель (Беланда, 69), Рибалка, Дерліс Гонсалес (Гусєв, 69), Ярмоленко, Мораєс (Кравець, 76).

«Олександрія»: Новак, Сухоцький, Мягков, Пономар, Чорній (Коломоєць, 52), Запорожан (к), Грицук (Леонов, 77), Шендрик, Старенький (Таргамадзе, 71), Банада, Басов.

Голи: Гармаш (33, пас Сілва), Віда (38, пас Ярмоленко), Сілва (90+4, пас Ярмоленко).

Попереджені: Дерліс Гонсалес (57), Сілва (71), Беланда (82) – Коломоєць (56), Банада (82).

Перевага була за «біло-синіми», які притиснули «Олександрію» до їх воріт. Свою перевагу кияни втілили у гол на 33-ій хвилині. А ще через 5 хвилин подвоїли рахунок — Віда забив після розіграшу кутового.

Другий тайм кияни продовжили володіти перевагою, хоча, забезпечивши собі гольову перевагу, берегли сили на Лігу чемпіонів. Суперник зовсім нічого не міг створити біля воріт «біло-синіх».

Вже в доданий час до розгромного рахунок довів Сілва, який забив третій гол у ворота гостей. Ще одна впевнена перемога на рахунку «Динамо».

20.09.2015. «Волинь» - «Динамо» - 0:2

м. Луцьк. Стадіон «Авангард». 10,280 глядачів.

«Волинь»: Шуст, Насонов, Жуніч, Шабанов (Приндета, 46), Шіш, Кравченко, Політило (к), Герасимюк, Матей (Хомченко, 87), Шарпар, Діденко (Козьбан, 46).

«Динамо»: Шовковський (к), Сілва, Антунеш, Ярмоленко, Рибалка, Гармаш (Буяльський, 78), Гусєв (Гонсалес, 71), Кравець, Віда, Хачеріді, Беланда (Сидорчук, 62).

Голи: Кравець (43, пас Беланда), (Гусєв, 62, з пен.)

Попередження: Шіш (53), Шарпар (56), Кравченко (61) – Сидорчук (76), Сілва (87).

Зі стартових хвилин «Динамо» почало створювати небезпеку біля воріт суперника. Момент мав Ярмоленко, пізніше - Гармаш та Гусєв. Але лише після пасу Беланди Артем Кравець відкрив рахунок на 43-ій хвилині.

Другий тайм активно розпочали обидві команди, небезпечні моменти мали і гравці «Динамо», і «Ворскли». На 62-ій хвилині Гусєв подвоює рахунок з пенальті, яке у свої ворота привіз Кравченко. Підопічні Кварцяного не хотіли здаватися і раз за разом намагалися створити небезпеку біля воріт Шовковського. Але попри всі спроби рахунок в матчі більше не змінювався.

26.09.2015.«Динамо» – «Говерла» – 2:0

м.Київ, НСК «Олімпійський». 10,618 глядачів.

«Динамо»: Шовковський (к), Віда, Хачеріді, Драгович, Антунеш, Рибалка, Мігель, Беланда (Сидорчук, 58), Гусєв (Гонсалес, 68), Ярмоленко, Кравець (Мораєс, 73).

«Говерла»: Рудько, Луxтанов, Савченко, Xобленко, Гемега, Кузик (Чумак, 77), Ягодінскіс, Гончар, Люлька (к, Ряшко, 80), Каверін (Сергійчук, 46), Іванов.

Голи: Кравець (33, пас Ярмоленко), Гусєв (60, Сидорчук).

Попереджений: Хачеріді (64).

Матч, який частіше всього називають ««Динамо» проти «Динамо-2»», адже «Говерла» майже повністю укомплектована гравцями київського клубу. Попри все, це не впливало на мотивацію киян, бо вони виходять проти будь-якого суперника надмотивованими.

Звісно, що ініціативою зі стартових хвилин володіли «біло-сині», ужгородці були змушені всією командою захищатися. Киянам було нелегко пройти таку оборону, але на 33-ій хвилині після пасу Ярмоленка Кравець відкрив рахунок у матчі. Мали небезпечні моменти й ужгородці, але нерезультативні.

На початку другого тайму гарний момент мав Сергійчук, але не влучив у ворота. Натомість Гусєв на 60-ій хвилині подвоїв перевагу киян. «Динамо» створило ще достатньо моментів біля воріт Рудька, але рахунок більше не змінювався. Пропустивши два голи, ужгородські динамівці поїхали з поразкою.

04.10.2015. «Ворскла» – «Динамо» – 0:4

м. Полтава, стадіон «Ворскла» ім.Олексія Бутовського, 16 000 глядачів.

«Ворскла»:Ткаченко (Вічний, 74), Даллку, Скляр, Громов (Квасний, 86), А.Ткачук, Шиндер, Чеснаков, Сапай, Ковпак (Баранник, 72), Дитятьєв, Турсунов.

«Динамо»: Шовковський (к), Сілва, Антунеш, Драгович, Ярмоленко, Мораєс (Кравець, 71), Сидорчук, Рибалка, Гусєв (Гонсалес, 59), Віда, Буяльський (Мігель, 68).

Голи: Буяльський (18, гольовий пас – Мораєс), Антунеш (33, гольовий пас – Гусєв), Гонсалес (67), Ярмоленко (71, гольовий пас – Кравець).

Попереджені: А.Ткачук (31), Шиндер (57).

Вже на 18-ій хвилині молодий гравець киян Віталій Буяльський відкрив рахунок у матчі, тим самим розпочав гольовий бум «біло-синіх».

На 33-ій хвилині «Динамо» продовжило забивати, голом відзначився захисник Антунеш. До кінця першого тайму голкіперу господарів ще не раз доводилося рятувати свої ворота від атак киян. Але на перерву команди пішли за рахунку 0:2.

Гольовий бум продовжився у другому таймі: на 67-ій хвилині Гонсалес забиває третій гол, а на 71-ій остаточно громить «ворсклян» Андрій Ярмоленко.

Це став останній матч в безпрограшній серії «біло-синіх», яка тривала 38 матчів.

Після поразки від «Шахтаря» у киян починається новий відлік безпрограшних матчів. Надіємося, що «Динамо» зможе не тільки повторити власний рекорд, а й перевершити його! Разом до нових перемог!

З оглядами передніх матчів можна ознайомитися на нашому сайті. Вони доступні за наступними посиланнями: