Як збірна України грала на «Львів Арені»

Збірна України 10 Листопада, 09:08 3811
Як збірна України грала на «Львів Арені» | 19-27
Львів для збірної України — успішне місто. Ще жодного разу наша національна команда не програвала у місті Лева.

Перед Євро-2012 у Львові було збудовано новий стадіон - “Арена Львів”, який прийняв вже 7 матчів збірної. 5 перемог та 2 нічиї у товариських матчах — непоганий результат, враховуючи, що у плей-офф ми виступаємо не надто вдало.

1927.kiev.ua пропонує вам згадати усі матчі, які наша національна збірна провела на “Львів Арені”.

Україна — Австрія — 2:1 Товариський матч. 15.11.2011

Матч-відкриття “Львів Арени” збірна Україна провела у вже далекому 2011 році зі збірною Австрії. Забитий під зав'язку новий, ультрасучасний стадіон, виконання Гімну, що аж мурашки йдуть по шкірі (хоча у Львові це традиція — Авт.) — той вечір не міг завершитись нічим, окрім перемоги збірної.

Вже на початку матчу Артем Мілевський забив дебютний гол нашої збірної на “Львів Арені”. Австрійці змогли зрівняти рахунок у середині другого тайму — забив Арнаутович.

На 81-й хвилині, після того, як Свенн Моен показав Кучеру другу жовту картку, шанси на перемогу стали не дуже привабливими. Однак, у складі України був форвард “Металіста” - Марко Девіч вколотив м'яч у сітку воріт австрійців на 92-й хвилині матчу.

Перший матч, перша перемога, але не надто впевнена гра у виконанні збірної України.

Україна — Чехія — 0:0. Товариський матч. 15.08.2012

Перший матч збірної після Євро-2012, другий матч нашої національної команди у Львові. Жага до реваншу, після 4:0 під час підготовки до Євро, оновлений склад — на поганий результат ми просто не могли “награти”.

Все почалось з прощання Андрія Вороніна зі збірною. Перед початком матчу вже екс-форвард збірної символічно розвів м'яч у центрі поля. Також після Євро завершили кар'єру у збірній Шовковський та Шевченко. Найбільш віковим та найдосвідченішим гравцем у складі в той вечір був Анатолій Тимощук, який і вивів Україну з капітанською пов'язкою на поле.

Що стосується перебігу подій на полі, то українці більше атакували, більше тримали м'яч у себе, але забити так і не змогли. Статистика ударів у бік воріт явно показує перевагу нашої збірної — 14:6. Однак, рахунок на табло — 0:0.

Реванш взяти не вдалося, гра збірної, не дивлячись на молодий склад, склала добре враження і надавала надії перед відбірковий циклом на ЧС-2014.

Україна — Сан-Марино — 9:0. Відбірковий цикл до ЧС-2014. 06.09.2013

Рекорд результативності у матчі проти збірної-“карлика” був встановлений саме у Львові, на “Львів Арені”.

У той вечір забивали усі, хто хотів, Євген Хачеріді зробив перший “дубль” у складі збірної. У той вечір уся країна була в піднесеному стані, враховуючи кількість і якість голів, а також, звичайно, 3 залікові бали у “скарбничку”.

Україна — Македонія — 1:0. Відбірковий цикл до ЧЄ-2016. 12.10.2014

Після поразки від Словаччини збірна Україна мала виправляти турнірну ситуацію, адже ніхто не міг собі уявити, що на “Олімпійському”, у першому ж матчі відбору, підопічні Фоменка можуть поступитись.

Після перемоги над Білоруссю у Борисові Україна мала проводити матч проти Македонії. Місцем проведення цього матчу був обраний фартовий Львів і нова “Львів Арена”.

Вже за доброю традицією неймовірне виконання гімну перед самим матчем, який завів наших хлопців на боротьбу. Так, проблеми і надалі турбували нашу національну команду, особливо у захисті, але напад зіграв більш впевнено і краще, у порівнянні з минулими матчами.

Початок гри залишився повністю за нашими футболістами, але гол змогли забити лише у самому кінці першого тайму. Сидорчук виправив помилку Ярмоленка, який не зміг завершити класний простріл від Коноплянки. Такий рахунок і зберігся до кінця матчу — 1:0. Хоча кінцівка матчу видалась наднервовою, однак — результат на табло.

Після цієї перемоги українці повернулись у боротьбу за путівки до Франції.

Україна — Латвія — 1:1. Товариський матч. 31.03.2015

Через кілька днів після матчу в Севільї, де наша збірна поступилась іспанцям, наші хлопці зустрілись з Латвією у Львові, яка у своєму матчі відбору лише на останніх хвилинах пропустила гол від чехів і втратила перемогу.

Так, цей матч розглядався обома тренерами, як перевірка найближчого резерву, однак ключові виконавці також були присутні на футбольному полі у той вечір. Один з них, а саме Андрій Ярмоленко, вивів нашу збірну, яка, до речі, була у кращих кондиціях, ніж латвійці, і довів кількість своїх м'ячів за збірну до 19.

Багато створених моментів біля воріт Александраса Колінько ні до чого не призвели. Призвів кутовий, який латвійці виконали у самому кінці матчу, на останніх секундах. Віталійс Максименко вистрибнув вище всіх, Денис Бойко не зміг врятувати нашу збірну. Як результат — прикрі 1:1.

Контрольний матч можна занести в актив у плані зіграності, побудови гри, але аж ніяк не результативності, якої українцям бракувало і в майбутніх іграх у відборі до Євро-2016.

Україна — Люксембург — 3:0. Відбірковий цикл до ЧЄ-2016. 14.06.2015

Матч з аутсайдером групи міг скластися значно складніше для збірної України, якби вже в дебюті матчу да Мота реалізував вихід один на один — врятувала стійка.

Збірна Україна наче і атакувала, наче і била у бік воріт, у ствір, але до кінця першого тайму рахунок не змінився — 0:0.

Після перерви нашу збірну “прорвало”. Аут від Морозюка, м'яч у Кравця, який через долю секунди опиняється у воротах люксембуржців — 1:0 та 300-й гол збірної в історії.

Але недовго ці цифри світили на табло “Львів Арени”. Вже через декілька хвилин все той же Морозюк зряче прострелив у карний майданчик суперників, удар Шевчука заблокував захисник, але після прострілу В'ячеслава Денис Гармаш, який вийшов на поле заміть Ротаня на 46-й хвилині, відправив м'яч у ворота.

Вже під кінець матчу Євген Коноплянка довів лік своїх голів за збірну до 10. 3:0 — остаточний рахунок.

Українці хоч і не без труднощів, але здобули 3 очки і продовжували наступати на п'ята Словаччині та Іспанії.

Україна — Білорусь — 3:1. Відбірковий цикл до ЧЄ-2016. 05.09.2015

Багато різних думок було перед цим матчем, особливо на фоні того, що збірна Білорусі стала більш організованою з приходом Хацкевича, впевнено переграла македонців та полоскотала нерви іспанцям. Додавши до цього матч у Борисові – думки ставали все більш невтішними, але «Львів Арена», фартовий Львів і жага до перемоги зробили свою справу.

Збірна України не стала довго «пробуксовувати», а одразу ж взялася за справу. Вже на 7-й хвилині матчу Артем Кравець відкрив рахунок, а його одноклубник Андрій Ярмоленко у середині першого тайму його подвоїв – 2:0. Однак, таким рахунок не зберігся до кінця тайму. Все той же Кравець заробив пенальті, а Коноплянка вдало його реалізував – 3:0.

У другому таймі білоруси змогли відіграти один м’яч – Корніленко з точки чітко пробив у наші ворота. Із таким рахунком команди і завершили той матч – 3:1.

Після цього поєдинку збірна України гарантувала собі третю сходинку у групі, на якій так і залишилася до кінця відбіркового циклу.

Вже в суботу на «Львів Арені» збірна України зіграє свій 8-й матч. Суперник доволі знайомий, суперник, у якого хочеться взяти надпереконливий реванш за 1999 рік і все ж таки зломити прокляття плей-офф.