«Динамо» в першій частині чемпіонату: згадати все. Частина 2

Динамо Київ 22 Грудня, 19:50 853
«Динамо» в першій частині чемпіонату: згадати все. Частина 2 | 19-27
1927.kiev.ua пропонує Вам згадати всі матчі «біло-синіх» у першому колі Ліги Парі-Матч 2015/16 сезону.

(З першою частиною статті ви можете ознайомитися за посиланням).

26.09.2015. 9-ий тур. «Динамо» (Київ) - «Говерла» (Ужгород): 2 - 0

З перших хвилин матчу активно почали атакувати динамівці (які грали за «Динамо» в тому матчі), але «біло-синій» воротар гостей Артур Рудько рятував свою команду, як міг. Протягом 33 хвилин він зберігав нульовий рахунок, незважаючи на те, що гравці клубу зі столиці пресингували. І, нарешті, на 33-ій хвилині Артем Кравець розібрався з голкіпером і відправив м'яч у ближній від себе кут воріт.

Відповідь на свої контратаки «Динамо» отримало на початку другого тайму. Лише одним ударом відповіли ужгородці - Сергійчук пробив здалеку повз ворота.

На 60-ій хвилині Сергій Сидорчук прорвався флангом та віддав точну передачу на Олега Гусєва, який, у свою чергу, забив другий м'яч у ворота «Говерли».
--------------------------------------------

Відвідуваність - 10 618 глядачів.

Головний арбітр: Костянтин Труханов (Харків).

Стартові склади

«Динамо»: Шовковський (к), Віда, Хачеріді, Драгович, Антунеш, Рибалка, Велозу, Беланда (Сидорчук, 58), Гусєв (Гонсалес, 68), Ярмоленко, Кравець (Мораєс, 73).

«Говерла»: Рудько, Луxтанов, Савченко, Xобленко, Гемега, Кузик (Чумак, 77), Ягодінскіс, Гончар, Люлька (к, Ряшко, 80), Каверін (Сергійчук, 46), Іванов.

Попередження: Хачеріді (64).

Голи: Кравець (33), Гусєв (60).

Статистика матчу:

04.10.2015. 10-ий тур. «Ворскла» (Полтава) - «Динамо» (Київ): 0 - 4

На перших хвилинах матчу дуже активними та настирливими були господарі поєдинку. Шиндер з 12-ти метрів завдав удару по воротах Шовковського, але «Динамо» врятувала стійка.

Але «недовго музика грала», з першої нагоди на 18-ій хвилині Віталій Буяльський, отримавши передачу від Жуніора Мораєса, влучно пробив по воротах суперника, відкривши рахунок у матчі.

Після забитого голу кияни повністю взяли ініціативу в свої руки. Були нагоди у Віталія Буяльского зробити дубль, але він пробив вище воріт, у Жуніора Мораєса, удар якого відбив Ткаченко.

На 33-ій хвилині, отримавши пас від Олега Гусєва, Віторіну Антунеш обійшов двох захисників і пробив у дальній кут воріт, подвоївши перевагу киян.

На завершальних хвилинах першого тайму «біло-сині» мали декілька можливостей забити більше голів у ворота «Ворскли», але голкіпер господарів матчу Ткаченко двічі врятував свою команду, спочатку від удара Гусєва, а потім від пострілу Рибалки.

Перші 15 хвилин другого тайму кияни вирішили перепочити, майже не створюючи моментів біля воріт суперника.

На 67-ій хвилині Дерліс Гонсалес, який вийшов на заміну на 59-ій хвилині, отримав пас від Віторіну Антунеша, пробіг половину поля і, прицілившись під поперечину, забив третій гол «Динамо» у ворота «Ворскли».

Фінальна крапка в поєдинку була поставлена на 71-ій хвилині незмінним лідером киян Андрієм Ярмоленком, який отримав передачу від Артема Кравця, переграв голкіпера та спрямував м'яч у сітку воріт.

Відвідуваність - 16 000 глядачів.

Головний арбітр: Юрій Вакс (Хмельницький).

«Ворскла»: Ткаченко (Вічний, 74), Даллку, Скляр, Громов (Квасний, 86), А.Ткачук, Шиндер, Чеснаков, Сапай, Ковпак (Баранник, 72), Дитятьєв, Турсунов.

«Динамо»: Шовковський (к), Даніло Сілва, Антунеш, Драгович, Ярмоленко, Мораєс (Кравець, 71), Сидорчук, Рибалка, Гусєв (Гонсалес, 59), Віда, Буяльський (Велозу, 68).

Попередження: А.Ткачук (31), Шиндер (57).

Голи: Буяльський (18), Антунеш (33), Гонсалес (67), Ярмоленко (71).

16.10.2015. 11-ий тур. «Динамо» (Київ) - «Шахтар» (Донецьк): 0 - 3

Перша поразка в чемпіонаті України за доволі довгий час. Втрата настільки важливих трьох очок призвела до рівності позицій київського «Динамо» та донецького «Шахтаря» в турнірній таблиці Ліги Парі-Матч.

Гра розпочалася спокійно з боку «біло-синіх» і енергійно, навіть десь розлючено, з боку «гірників».

На самому початку шанс відрити рахунок у матчі мали Гладкий та Марлос, але удача була на стороні «Динамо». Втім, скоро вона обрала інший бік.

На 40-ій хвилині Марлос з передачі Бернарда успішно пробив повз Шовковського.

У другому таймі на 49-ій хвилині Андрій Ярмоленко міг зрівняти рахунок, але удар у нього не вийшов. Всі намагання динамівців забити закінчувалися невдачею.

На 59-ій хвилині Алекс Тейшера подвоїв перевагу своєї команди, розстрілявши ворота СаШо. А на 67-ій хвилині той самий Тейшейра поховав всі надії «Динамо» на перемогу в цьому матчі, оформивши у матчі дубль.

Відвідуваність - 32 794 глядачів.

Головний арбітр: Анатолій Абдула (Харків).

«Динамо»: Шовковський (к), Сілва, Віда, Драгович, Антунеш, Гусєв (Гонсалес, 46), Гармаш (Буяльський, 64), Сидорчук, Велозу (Беланда, 72), Ярмоленко, Мораєс.

«Шахтар»: Пятов, Срна (к) (Дентіньйо, 84), Кучер, Ракицький, Ісмаїлі, Степаненко, Фред, Тейшейра, Бернард (Нем, 76), Марлос (Коваленко, 76), Гладкий.

Попередження: Гонсалес (57. 89), Сілва (77), Беланда (79), Сидорчук (90+3) – Тейшейра (3).

Вилучення: Гонсалес (89).

Голи: Марлос (40), Тейшейра (59, 67).

31.10.2015. 13-ий тур. «Динамо» (Київ) - «Металіст» (Харків): 2 - 0

З самого початку і майже увесь час атакували господарі матчу, створюючи небезпечні ситуації біля воріт Худжамова.

Але реалізувати один з моментів вдалося аж на 34-ій хвилині. Ярмоленко віддав пас на Мораєса, бразилець - на Сидорчука, а останній в свою чергу пробив по воротах «жовто-синіх» і забив у дальній нижній кут. До речі, в цьому матчі Сергій забив свій перший гол в сезоні.

В другому таймі ситуація знову була під контролем киян. На 74-ій хвилині вони подвоїли свою перевагу: Ярмоленко виконав постріл, а Мораєс переправив м'яч у ворота.

Відвідуваність - 10 976 глядачів.

Головний арбітр: Олександр Головков (Северодонецьк).

«Динамо»: Шовковський (к), Антунеш, Хачеріді, Драгович, Сілва, Рибалка, Сидорчук, Буяльський (Морозюк, 75), Гусєв (Гармаш, 63), Ярмоленко, Мораєс (Кравець, 80).

«Металіст»: Худжамов, Довгий (к), Ковальчук, Чурко, Льопа (Бобко, 66), Рудика (Ткачук, 82), Курилов, Зубейко, Путівцев, Прийомов, Соболь.
Попередження: Льопа (60), Рудика (65), Зубейко (88).

Голи: Сидорчук (34), Мораєс (74).

08.11.2015. 14-ий тур. «Динамо» (Київ) - «Сталь» (Дніпродзержинськ): 2 - 0

Цей матч змусив вболівальників київського «Динамо» понервувати.

Попри те, що господарі володіли ініціативою з самого початку поєдинку та активно проводили атаки, перший гол їм вдалося забити лише на 88-ій хвилині. Отримавши пас від Рибалки, Буяльский віддав передачу Ярмоленку, який, виконуючи у матчі роль капітана, і відкрив рахунок у матчі.

Але на цьому «десятий номер» киян не зупинився. На останніх секундах матчу Ярмоленко оформив дубль після навісу у штрафний майданчик.

-------------------------------------------

Відвідуваність - 7 644 глядачів.

Головний арбітр: Олександр Дердо (Іллічівськ).

«Динамо»: Рибка, Макаренко, Драгович, Хачеріді, Віда, Рибалка, Гармаш (Теодорчик, 76), Велозу (Буяльський, 61), Гонсалес (Гусєв, 61), Ярмоленко (к), Мораєс.

«Сталь»: Паньків (к), Адамюк, Іщенко, Пшеничних, Воронін, Кравченко, Котляр (Дебелко, 84), Карасюк, Кучеров, Козак (Будник, 46), Кулач (Гоменюк, 76).

Попередження: Хачеріді (79), Драгович (89) - Будник (82), Паньків (86).

Голи: Ярмоленко (88, 90+4).

20.11.2015. 15-ий тур. «Олімпік» (Донецьк) - «Динамо» (Київ): 0 - 3

Традиційно гості заволоділи ініціативою з перших хвилин зустрічі. Небезпечні моменти були у Гусєва, Буяльського та Велозу. Але усі їх намагання закінчувалися невдачею.

На 25-ій хвилині Гармаш навісив у штрафний майданчик з кутового, після чого м'ячем заволодів Мораєс і головою переправив його у ворота Литовченка.

На доданих хвилинах першого тайму Гармаш отримав передачу від автора першого голу, пробив з 10-ти метрів та подвоїв перевагу «біло-синіх».

У другому таймі на 69-ій хвилині арбітр зафіксував гру рукою у гравця «Олімпіка» і призначив пенальті, яке вдало реалізував Олег Гусєв.

------------------------------------------
Відвідуваність - 2 500 глядачів.

«Олімпік»: Литовченко, Гришко (к), Огіря, Парцванія, Драченко, Гошкодеря, Моха (Шестаков, 76), Поступаленко, Борзенко (Конде, 46), Танчик, Кадимян (Матяж, 46).

«Динамо»: Шовковський (к), Сілва, Петрович, Драгович, Антунеш, Велозу, Беланда,Гармаш (Сидорчук, 60), Гусєв (Мякушко, 71), Буяльський, Мораєс (Теодорчик, 77).

Попередження: Гришко (31), Гошкодеря (51), Танчик (90+3) – Велозу (29), Беланда (90+3).

Голи: Мораєс (25), Гармаш (45+1), Гусєв (70, з пенальті).

29.11.2015. 16-ий тур. «Динамо» (Київ) - «Чорноморець» (Одеса): 2 - 1

В день матчу у Києві випав перший сніг і приніс незручності працівникам «Олімпійського» і самим футболістам.

В першому таймі динамівці створили велику кулькість моментів біля воріт Безрука, але реалізувати вдалося лише один, і на 43-ій хвилині. Дерліс Гонсалес довів простріл Андрія Ярмоленка до логічної розв'язки, переправивши сферу у порожні ворота.

Вже на початку другого тайму арбітр зустрічі Юрій Вакс призначив пенальті у ворота гостей. Футболіст «Чорноморця» Петько притримав «десятку» «Динамо» за руку, після чого динамівець впав. І на 47-ій хвилині «жертва» ситуації Андрій Ярмоленко влучно реалізував пенальті.

Впевнена перевага, постійні атаки та активність не допомогли «біло-синім» втримати рахунок 2:0.

Під завісу матчу Рибка відбив удар Коркішка, але на добивання зіграв Ковалець, зробивши рахунок 2:1.

Відвідуваність - 7 034 глядачів.

«Динамо»: Рибка, Макаренко, Драгович, Петрович, Сілва, Рибалка (Гармаш, 61), Велозу, Буяльський, Гонсалес, Ярмоленко (к) (Гусєв, 72), Кравець (Теодорчик, 60).

«Чорноморець»: Безрук, Коркішко, Смирнов, Гадрані, Філімонов (к), Куценко (Ковалець, 67), Кабаєв, Мартиненко, Петько, Слінкін (Калітов, 46), Данченко.

Попередження: Драгович (67) - Мартиненко (35), Гадрані (47, 90+2), Петько (47), Філімонов (49).

Вилучення: Гадрані (90+2).

Голи: Гонсалес (43, Ярмоленко), Ярмоленко (47, з пенальті) - Ковалець (86).

04.12.2015. 12-ий тур. «Металург» (Запоріжжя) - «Динамо» (Київ): 0 - 6

Останній матч «Динамо» в ЛПМ у 2015 році, перенесений тур з запорізьким «Металургом».

Феєрія голів у матчі розпочалася вже на 6-ій хвилині поєдинку, коли Ярмоленко, після намагань Теодорчика забити, набіг на м'яч і відкрив рахунок зустрічі.

На 22-ій хвилині Петрович після передачі Антунеша забив свій перший гол за київське «Динамо».

У другому таймі «біло-синім» теж вдалося забити швидкий гол: на 47-ій хвилині передачу від Морозюка завершив Гармаш. На 61-ій хвилині відзначився після передачі автора 3-го голу Лукаш Теодорчик.

На 87-ій хвилині арбітр призначив пенальті у ворота господарів за фол на Драговичі. Реалізував «11-метровий» незмінний Олег Гусєв.

І останній гол забив Олег Анатолійович, оформивши дубль у заключному матчі першого кола Ліги Парі-Матч.

Відвідуваність - 4 800 глядачів.

Головний арбітр: Олександр Іванов (Донецька обл).

«Металург» З: Шеремета, Демченко, Татарков, Ігонатенко, Кузнецов (к) (Іздебський, 70), Кулинич, Ковалевський (Ігнатьєв, 46), Гапончук, Корнєв, Ключик, Орепесі.

«Динамо»: Шовковський (к), Морозюк, Хачеріді, Драгович, Антунеш, Петрович, Сидорчук, Гармаш, Гонсалес (Гусєв, 46), Ярмоленко (Беланда, 46), Теодорчик (Кравець, 66).

Попередження: Демченко (20), Корнєв (44), Гапончук (79) - Петрович (57).

Голи: Ярмоленко (8), Петрович (22), Гармаш (47), Теодорчик (61), Гусєв (87, з пенальті, 90).