Груповий етап Ліги чемпіонів для київського «Динамо»

Динамо Київ 27 Грудня, 15:18 820
Груповий етап Ліги чемпіонів для київського «Динамо» | 19-27
Офіційний сайт УЄФА згадує ключові моменти шляху команди Сергія Реброва в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, куди кияни вийшли з другого місця в групі G.​

Ключовими для київського «Динамо» стали дві перемоги в п'ятому та шостому турах - проти «Порту» та «Маккабі».

Тур 1: Щоб заробити очко в домашній зустрічі з «Порту», «Динамо» знадобився гол на останній хвилині - 2:2.

Тур 2: Швидкі голи на початку кожного з таймів забезпечили киянам три очки в гостьовому матчі з тель-авівським «Маккабі».

Тур 3: У матчі третього туру проти «Челсі» вболівальники у Києві голів не побачили.

Тур 4: На «Стемфорд Брідж» Александар Драгович забив у свої та в чужі ворота, а перемога залишилася за «Челсі» - 2:1.

Тур 5: Гостьова перемога над «Порту» повернула киянам надію на вихід з групи - 2:0.

Тур 6: Перемогу над «Маккабі» у заключному турі та путівку в наступний раунд «Динамо» приніс гол Дениса Гармаша на 16-й хвилині.

Ключовий гравець: Андрій Ярмоленко.