Як грає динамівець Мякушко, який може замінити Ярмоленка | 19-27
У дублі «Динамо» грає технічний вінгер Сергій Мякушко, який може замінити Андрія Ярмоленка, коли той піде з команди. Щоправда, Мякушко має певні слабкості, які ще варто подолати.

22-річний півзахисник «Динамо» Сергій Мякушко з дитинства потрапив в школу «Динамо» на столичних Нивках. Але там у нього не склалося і гравець змушений був шукати собі іншу школу. Спочатку був столичний «Атлет», а згодом і «Оболонь», де він продемонстрував свої найкращі якості, завдяки яким і повернувся у «Динамо» в 2013 році.

Сьогодні Сергій Мякушко - одна зі світлих плям дубля київського «Динамо», «Золотий талант України-2014».

Футболіст залучається до матчів основи і зараз працює з партнерами на зборах в Іспанії. І саме Мякушко має хороші шанси стати основним вінгером команди Реброва в майбутньому, щоправда, є і безліч слабких сторін, котрі можуть цьому завадити.

Сезон 2014/2015

Як грає «динамівець» Мякушко, який може замінити Ярмоленка (СТАТИСТИКА) - фото 1

Сергій Мякушко був основним у молодіжній збірній України, влітку виступав у складі «Динамо-2», а восени пішов в оренду в «Говерлу».

Загалом за сезон Мякушко провів на полі 2360 хвилин, забив 7 голів (6 в УПЛ) і віддав 5 гольових передач.

Гольовий пас Мякушка в матчі «Говерла» - «Олімпік»

Сезон 2015/2016

Мякушко переважно грає за дубль «Динамо» в чемпіонаті U-21.

За основний склад киян футболіст зіграв три матчі в Прем'єр-лізі - проти «Чорноморця» (2:0, 18 хвилин), «Карпат» (3:0, 23 хвилини) та «Олімпіка» (3:0, 20 хвилин). Також двічі виходив на поле у матчах Кубка України проти «Оболонь-Бровар» (загалом - 119 хвилин). За коефіцієнтом гол+пас в Прем'єр-лізі та Кубку в нинішньому сезоні в нього - 1 (гольова передача у грі з «Чорноморцем»).

У молодіжній першості справи у Мякушка йдуть краще. Він справжній лідер команди. В 11 матчах забив 6 голів.

«Динамо» U-21 - «Сталь» U-21 - 4:1 (3 голи забив Мякушко)

«Динамо» U-21 - «Шахтар» U-21 - 2:0 (гол Мякушка)