19/01/2016 13:00 253

Олександр Денисов: «Нинішній формат Кубка України - ні про що. Це нікому не потрібно»

Директор телеканалів «Футбол 1»/«Футбол 2» в інтерв’ю 1927.kiev.ua розповів про майбутню зустріч робочої групи та формат Кубка України.

- Думаю, що все пройде конструктивно, як і минулого разу. Сподіваюся, перейдемо до конкретики, будемо обговорювати деталі формату, якому, так чи інакше, віддають перевагу більшість клубів – 12 команд.

Найголовніша новина з нашого боку – у тому, що два канали-телетранслятори завтра розкажуть, скільки готові інвестувати у покупку телеправ. Також висловимо свою позицію щодо розподілу грошей серед команд, саму методику нарахування.

- Яку роль у розробці варіантів формату майбутнього чемпіонату відіграло телебачення?

- До наших рекомендацій прислухались. Саме той варіант, на якому наполягало телебачення, а саме – зменшення команд-учасниць до 12, які грають 2 кола, після яких формуються дві групи по 6 команд.

- Ходили чутки, що при збереженні формату чемпіонату на рівні 14-16 команд телебачення просто не показувало б нашу першість. Наскільки це відповідає дійсності?

- Так воно і є. Треба розуміти, задля чого ми це показуємо. Будь-яка телетрансляція коштує у середньому 10-15 тисяч доларів. Матчі, на яких присутні 200 глядачів, кажуть про їх інтерес із точки зору вболівальників. Це, у свою чергу, прямо пропорційно відображається на рейтингах показу. Якщо чемпіонат не стане цікавішим, телебачення не буде витрачати гроші на виробництво продукту, який не цікавий великій кількості глядачів.

- Щодо Кубку України. Формат буде змінюватись?

- Я вважаю, що треба повертати формат, який складається з одного матчу. На ранніх стадіях Кубку поєдинки за участю грандів мало кому цікаві. Сенсації не може бути, навіть якщо у першому матчі аутсайдер здобуває позитивний для себе результат. Є розуміння, що у домашній грі фаворит спокійно відіграється. Два матчі – ні про що, нікому це не потрібно. Ні вболівальникам, ні командам. Зайві роз’їзди, відсутність інтриги. Повернення Кубку до формату одного матчу піде усім на користь.

- Один матч аж до фіналу чи півфінали треба залишити з двох матчів?

- Не знаю, нехай вирішують, як краще зробити. Можливо, півфінали треба залишити з двох матчів, але я не дуже хотів би цього. Кожен матч повинен нести максимальне напруження. Найкращий вихід – один матч.

Розмовляв Олександр Ушаков

Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше