«Динамо» переграє «Люцерн»: 2:1

Динамо Київ 21 Січня, 18:54 603
«Динамо» переграє «Люцерн»: 2:1 | 19-27
​Четвертий спаринговий матч на першому іспанському зборі проти «Люцерна» завершився перемогою київського «Динамо».

«Динамо» розпочало матч ударом по воротах від Мораєса, а номінальні гості відповіли двома кутовими. Володіючи м’ячем більше, кияни теж заробили два кутових, але вони особливо гру не загострили.

На 22-ій хвилині кияни відкрили рахунок. Після дальнього удару від Сілви на добиванні зіграв Мораєс – 1:0.

Слідом за цим Гармаш міг подвоювати рахунок, але не скористався виходом «на побачення» з голкіпером суперника. Проте Дениса це зовсім не зупинило і вже за кілька хвилин він асистував Жуніору Мораєсу, котрий робить дубль – 2:0.

Під завершення першого тайму «Люцерн» зміг відквитати один м’яч зусиллями Яхтшойра, котрий навісив на Шахтена, і той розстріляв ворота «Динамо». 2:1.

Другий тайм матчу «Динамо» розпочало в наступному складі: Рудько - Морозюк, Драгович, Ягодінскіс, Антунеш - Петрович - Мігель, Гармаш - Калітвінцев, Мякушко - Теодорчик, а після 12-ти хвилин гри Гармаша змінив Яремчук.

В порівнянні з першою половиною гри, друга видалася менш цікавою, лише на 70-ій хвилині Антунеш завадив вийти гравцю суперника на «побачення» з голкіпером «Динамо», а за кілька кияни могли отримати пенальті у свої ворота, проте арбітр не побачив порушення в нашому карному майданчику.

Гравці «Люцерна», які вийшли, були помітно нижчі класом за своїх попередників, що видавала велика кількість браку в діях, але дуже активно йшли в пресинг, приносячи труднощі «біло-синім» при розвитку атак.

На завершення поєдинку активнішими були саме гравці «Динамо». Лукаш Теодорчик кілька разів загострював гру, але до забитого м'яча не дійшло.

В результаті, кияни перемогли з рахунком 2:1.

Свій наступний матч «Динамо» зіграє через дві дні проти китайського «Цзянсу Сайнті». Трансляція буде доступна на нашому сайті.

«Динамо»—«Люцерн»: 2:1

Голи: Мораєс - 22, 33.

«Динамо»: Шовковський - Даніло Сілва, Хачеріді, Драгович, Віда - Гусєв, Гармаш, Буяльський, Рибалка, Гонсалес - Мораєс

Запасні: Рудько, Бурда, Ягодінскіс, Антунеш, Морозюк, Велозу, Мякушко, Андрієвський, Петрович, Калітвінцев, Теодорчик, Яремчук