«Динамо-2»: рік починаємо не з найкращим настроєм

Динамо Київ 23 Січня, 11:46 620
«Динамо-2»: рік починаємо не з найкращим настроєм | 19-27
Друга команда «Динамо» вже другий рік поспіль не змогла вийти з групи на Меморіалі Макарова. 1927.kiev.ua пропонує огляд цьогорічних матчів «Динамо-2» на Меморіалі.

«Динамо» потрапило у групу А, де повинні були зіграти 4 матчі з ФК «Обухів», «Олімпік», «Колос», РВУФК.

У «Динамо-2» після відпустки відбулися кадрові зміни. З командою почали тренуватися гравці молодіжних команд: Алексеєв, Немтінов, Мазур. Вірогідно, це пов’язано з тим, що команду залишили такі гравці як: Зураб Очігава та Дмитро Фастов (на зборах разом з «Динамо» U-21), Дієго Суарес та Олександр Чорноморець (закінчилися контракти, вони покинули розташування команди). Ще два гравці не змогли допомогти своїй команді, а саме Павло Полегенько та Ахлідін Ісраїлов (в розташуваннях своїх збірних).

Розпочинати виступи на Меморіалі, динамівцям випало з матчу проти аматорського клубу «Обухів». Здавалось би, ніяких проблем у динамівської команди виникнути не повинно було, але не так сталося, як гадалося…

Меморіал Олега Макарова. 1-й тур

16.01.2016. Манеж НТБ «Динамо»

«Динамо-2» – ФК «Обухів» – 1:3

Голи: Панічев, 6,51, Омельянов, 59 – Алексєєв, 89.

«Динамо-2» (перший тайм): Волинець, Акубардія, Головко, Джгереная, Нагорний, Немтінов, Цибульник, Трояновський, Ковбаса, Маїк, Петров.

«Динамо-2» (другий тайм): Камінський, Трубочкін, Ключик, Мазур, М.Нестеренко, Удод, Скидан, Панфілов, Жикол, Маїк (Алексеєв, 58), Зубков.

Динамівці пропустили швидкий м’яч на старті поєдинку та до кінця першого тайму не змогли його відіграти. На другий тайм головний тренер випустив абсолютно новий склад, що значно поступався за силою попередньому.

Це підмітив Вадим Євтушенко у післяматчевому коментарі:

До складу першого тайму в мене особливих претензій немає, до складу, який приймав участь у другому таймі, питань більш ніж достатньо.

Шанс зрівняти рахунок був у Маїка, який намагався зіграти на добиванні, але удача була на стороні суперника.

А ось «Обухів» свій шанс не проґавив – на 51-ій хвилині Панічев оформлює дубль у ворота динамівців. Кияни не встигли оговтатись від другого голу, як на 59-ій хвилині Омельянов доводить рахунок до розгромного.

Гол престижу під завісу матчу зумів забити молодий гравець «Динамо» - Алексеєв.

Ось так з сумним рахунком 1:3 кияни стартували на Меморіалі Макарова.

Меморіал Олега Макарова. 2-й тур

17.01.2016. Манеж НТБ «Динамо»

«Динамо-2» – «Олімпік» – 1:3 (1:2)

Голи: Цибульник (45, пен.) – Лисенко (30), Волков (39), Гельзін (72).

«Динамо-2»: Камінський (Волинець, 46), Трубочкін (Дмитренко, 67), Джгереная (Скидан, 70), Головко, М.Нестеренко (Панфілов, 83), Цибульник (Алексеєв, 80), Нємтінов (Петров, 58), Жикол (Ковбаса, 46), Трояновський (Акубардія, 74), Маїк (Нагорний, 78), Удод (Зубков, 67).

«Олімпік»: Литовченко, Нємчанінов, Бобух, Іллой-Айєт, Вовкодав, Конде, Огіря, Волков, Шестаков, Степанюк, Матяж. На заміну виходили: Лисенко, Гошкодеря, Хомутов, Гельзін.

Нереалізований пенальті: Цибульник (79).

Вилучений: Борзенко (79).

Ситуація повторилася, підопічні Вадими Євтушенка знову пропустили першими. На 30-ій хвилині Лисенко відкрив рахунок. Другий м’яч не забарився і вже на 39-ій хвилині Волков знову вразив ворота Камінського.

Загалом кияни виглядали значно краще, ніж у першому поєдинку, майже рівна боротьба була у першому таймі.

«Відквитати» один м’яч «біло-сині» змогли завдяки пенальті на 45-ій хвилині, який вдало реалізував Цибульник.

«Олімпік» у другому таймі повернув боржок киянам – на 72-ій хвилині Гельзін результативно влучив у ворота Волинця.

На 79-ій хвилині було вилучено Борзенка та призначено пенальті у ворота «Олімпіка», проте Цибульнику не вдалося повторити успіх першого тайму.

Навіть у меншості «Олімпік» переграв киян. Другу поспіль гру «Динамо-2» програло з рахунком 1:3.

Меморіал Олега Макарова. 3-й тур

20.01.2016. Манеж НТБ «Динамо»

«Динамо-2» – ФК «Колос» (Ковалівка) – 3:1

Голи:Жикол (38), Немтінов (53), Зубков (80) – Козир (45+1).

«Динамо-2»: Волинець (Камінський, 46), Трубочкін, Братков (Головко, 71), Джгереная, М.Нестеренко (Нагорний, 75), Цибульник (Скидан, 84), Петров (Нємтінов, 46), Жикол (Ковбаса, 46; Дмитренко, 72), Трояновський (Алексеєв, 86), Панфілов (Зубков, 52), Акубардія (Маїк, 60).

В цьому матчі динамівці змогли подолати смугу невдач. Нарешті першими рахунок у матчі відкрили «біло-сині». На 38-ій хвилині Жикол вивів свою команду вперед. Але «Колос» зрівняв рахунок «голом у роздягальню».

На початку другого тайму кияни знову повели у рахунку – після передачі Трояновського, Немтінов відправив «сферу» у ворота суперника.

На 80-ій хвилині Зубков, після передачі Трояновського, поставив остаточну крапку у матчі.

З рахунком 3:1 кияни здобувають свою першу і, як виявилося, останню перемогу на Меморіалі Макарова, тим самим зберігаючи шанси на вихід з групи.

Треба відмітити, що з кожним матчем команда грає більш впевнено та допускає менше помилок в обороні.

Меморіал Макарова, 4-й тур

22.01.2016. Манеж НТБ «Динамо»

«Динамо-2» – РВУФК – 2:2

Голи: Братков (30, пен.), Трояновський (67) – Бартошук (44, пен.), Валієв (86).

«Динамо-2»: Волинець, Братков (Алексеєв, 80), Цибульник (Скидан, 72), Жикол (Маїк, 46), Трояновський, Ковбаса (Трубочкін, 36), Зубков (Акубардія, 67), Нагорний (М.Нестеренко, 46), Дмитренко (Панфілов, 60), Нємтінов (Петров, 63), Головко (Джгенерая, 46).

Цей поєдинок вимагав від динамівців лише перемоги. З перших хвилин кияни були активнішими та великими силами бігли вперед. РВУФК в свою чергу міцно засіли в обороні, зводячи всі намагання «біло-синіх» нанівець. Один з гравців РВУФК зіграв рукою у власному штрафному майданчику, призначений пенальті вдало реалізував Братков. Треба відмітити, що Цибульник вже не бив пенальті, адже останнього разу він не забив.

Однак одним ударом з позначки не обійшлося. Був призначений пенальті у ворота киян, яке втілилось в «гол у роздягальню».

Після перерви динамівці розлютилися не на жарт, моменти біля воріт суперника виникали все частіше. Гарний момент мав Маїк, але голкіпер РВУФК зробив майже неможливе.

На 67-ій хвилині Трояновський поцілив влучно у кут воріт суперника. Кияни повели у рахунку, але на цьому не зупинялися. Намагалися збільшити рахунок, проте голкіпер РВУФК був на висоті.

На 86-ій хвилині Валієв забив гол у ворота Волинця, тим самим зрівняв рахунок. Динамівці за лічені хвилини до кінця матчу не змогли вже переламати хід поєдинку. Так і завершився матч з прикрою нічиєю для динамівців. Адже для РВУФК цей матч нічого не вирішував, а от для «Динамо-2» цей один гол коштував путівки до чвертьфіналу.

Статистика: одна перемога, одна нічия та дві поразки.

Зіграно матчів: 4

Місце в групі: 4.

Набраних очок: 4.

Різниця м’ячів: 7:9

Таблиця групи «А»

Погляд у минуле. Другий поспіль рік «Динамо-2» не виходить зі своєї групи на Меморіалі Макарова.

Виступи «Динамо-2» в 2015 році:

«Динамо-2» – ЦСКА (Київ) – 2:0

Голи: Болденков (59), Бесєдін (67).

«Динамо-2» – «Олімпік» (Донецьк) – 0:1

Гол: Кадимян (82).

«Динамо-2» – «Енергія» (Нова Каховка) – 4:0

Голи: Яремчук (11), Боян (14), Маїк (26), Кузик (81).

«Динамо-2» – «Колос» (Ковалівка) – 2:1

Голи: Яремчук (1), Багдасаров (33, автогол) – Поздєєв (58, пен.).

«Динамо-2» – «Десна» (Чернігів) – 1:1

Голи: Рижук (38) – Бовтрук (60).

Таким чином, набравши десять очок (три перемоги, одна нічия та одна поразка), «Динамо-2» посіло третє місце в групі й не змогло вийти до чвертьфіналу XX Меморіалу Макарова.

Цікавий факт. Клубні команди «Динамо» — вісім разів вигравали Меморіал Макарова. З них шість разів вигравало саме «Динамо-2». На даний час другій команді «Динамо» належить командний рекорд Меморіала Макарова. І найближчі роки жодна з команд не зможе побити це історичне досягнення киян.

«Динамо-2» ставало тріумфатором у 1998, 2002, 2006, 2007, 2009 роках та останній раз динамівці посіли почесне перше місце у 2013 році.

На жаль, цього року «Динамо-2» не зможе занести ще одну перемогу Меморіала собі у скарбничку. Набравши всього чотири очки, «Динамо-2» посіло четверте місце в групі та попрощалося з Меморіалом до наступного року.