Екзамен гравців молодіжки. «Динамо» Київ — «Мюнхен 1860»: 1:1

Динамо Київ 25 Січня, 19:00 713
Екзамен гравців молодіжки. «Динамо» Київ — «Мюнхен 1860»: 1:1 | 19-27
В шостому спаринговому матчі іспанського збору київське «Динамо», маючи в складі в основному гравців «молодіжки», зіграло внічию з німецьким «Мюнхеном 1860».

Зі стартових хвилин «Динамо» розпочало атакувати. В першу п’ятнадцятихвилинку найактивніше на вістрі діяв Лукаш Теодорчик, який завдав два удари по воротах суперника. Вже після цього номінальні гості «прокинулись» і спробували повести гру, але без особливих загострень біля воріт «біло-синіх», і обидві команди перейшли до середнього темпу гри.

В цьому матчі, які і в попередніх спарингах, варто виділити надійну гру голкіпера киян Олексія Рудько. Він вчасно вступав у гру, позбавляючи суперника можливості «розвернутися» в нашому воротарському майданчику. Особливо яскраво Олексій зіграв в кінці першого тайму, коли відбив одразу кілька небезпечних ударів.

Під завершення тайму кияни забили. Спочатку мав шанс Циганков, але трішки забракло точності. А після навісу Велозу з кутового Ягодінскіс головою відправ м’яч у ворота суперника – 1:0.

Вже на старті другого тайму німці зрівняли рахунок. «Мюнхен 1860» також відповів влучним ударом головою.

Після забитого голу гра дещо заспокоїлася. Обидві команди зробили кілька замін, але на гру та кінцевий результат це не вплинуло, і поєдинок завершився нічиєю - 1:1.

Іспанія. Шостий спаринговий матч. «Динамо» - «Мюнхен 1860»: 1:1

Голи: Ягодінскіс - 44,

Стартові склади:

«Динамо»: Рудько – Тимчик, Ягодінскіс, Бурда, Антунеш – Петрович – Мякушко, Мігель, Андрієвський, Циганков – Теодорчик.

«Мюнхен-1860»: Ортега, Бюлов, Шиндлер, Йєгенолглу, Адлунг, Хайн, Майєрсбергер, Окоті, Клаасен, Ліндль, Дегенек.

Запасні: Айхер, Нетоліцкі, Віттек, Валлорі, Кагельмахер, Удуохай, Шталь, Ляказетт, Айцисек, Мугоса, Мольдерс, Каргер, Хайнріх.