«Динамо» мінімально перемагає «Сувон Самсунг Блувінгз»

Динамо Київ 7 Лютого, 18:53 669
«Динамо» мінімально перемагає «Сувон Самсунг Блувінгз» | 19-27
Матч між київським «Динамо» та корейським «Сувон Самсунг Блувінгз» завершився з рахунком 1:0 на користь нашої команди.

Тільки-но матч розпочався - і вже пішов перший удар. Його наносив 9-й номер нашого суперника - вище воріт.

Перші 15 хвилин більш ініціативними були кияни, а згодом ініціативу перехопили наші суперники, створили хороший момент, але Рудько був на місці.

Через 10 хвилин наші футболісти знову взяли матч під свій контроль, але по-справжньому гольового епізоду створити не вдалося. Дуже слабко виглядали кияни. Між собою перепасовувалися Хачеріді із Драговічем. Дуже щільно опікали наших футболістів суперники.

На 45-ій хвилині гол у ворота «Сувона» забив Лукаш Теодорчик. Прийнявши на лінії штрафного майданчика м'яч, Тео прибрав захисника і завдав влучного удару лівою ногою по воротах китайської команди. 1:0!

З таким рахунком команди пішли на перерву.

Другий тайм наші суперники розпочали доволі активно. Гравці «Сувона» намагались увірватися по правому фланзі атаки, але захисник «Динамо» зупинив цей наступ.

На 65-ій хвилині один із футболістів «Динамо» виконав навіс, який Жуніор класно замкнув - лічені сантиметри над поперечкою.

Коли до завершення матчу лишилися лічені хвилини, «Динамо» знову намагалося щось створити біля воріт суперника, але без особливої гостроти.

На 90-ій хвилині гравці «Сувона» перехопили м'яч і намагалися технічно розхитати нашу оборону - без результату.

Матч закінчився з рахунком 1:0. Перемогу «біло-синім» приніс єдиний гол, автором якого став Лукаш Теодорчик на 45-й хвилині.

«Динамо» – «Сувон Самсунг Блувінгз»

«Динамо»: Рудько (Бущан, 45), Віда, Хачеріді (Ягодінскіс, 79), Драгович (Бурда, 45), Антунеш (Сілва, 45), Рибалка (Гусєв, 63), Гармаш (Велозу, 45), Буяльський (Сидорчук, 63), Яковенко (Петрович, 63), Гонсалес (Мякушко, 63), Теодорчик (Мораєс, 45).

Голи: Теодорчик (45).