«Динамо» - «Літекс» 1:1: Ярмоленко повертається та асистує

Динамо Київ 14 Лютого, 15:56 651
«Динамо» - «Літекс» 1:1: Ярмоленко повертається та асистує | 19-27
У п'ятому контрольному матчі на другому іспанському зборі гідний опір динамівцям створив болгарський «Літекс».

Сергій Ребров порадував уболівальників київського «Динамо», випустивши з перших хвилин матчу Андрія Ярмоленка, який успішно завершив відновлення після травми. Та й загалом склад «біло-синіх» у першому таймі виглядав наближеним до того, який ми можемо побачити проти «Манчестер Сіті» 24 лютого.

Гра теж вийшла бойовою – «Літекс» не подарував динамівцям «легкої прогулянки» у товариському матчі. Болгари небезпечно виходили в атаку та навіть могли відзначитися першими – на 13-й хвилині від голу після кутового ворота «Динамо» врятувала поперечка.

Проте рахунок відкрили все ж кияни, причому Андрій Ярмоленко відзначив своє повернення до складу гольовим пасом. На 20-й хвилині матчу після подачі Андрія з кутового відзначився Сергій Сидорчук – 1:0.

Вже незабаром «Літексу» пощастило зрівняти рахунок, найбільш спритним у карному майданчику киян виявився Нуньєс – 1:1.

До кінця першого тайму болгари зберігали контроль м'яча та чіпко діяли в обороні, а «Динамо» вдавалося турбувати голкіпера суперника лише після стандартів. Так, наприкінці тайму Рибалка, прибивши зі штрафного, був трохи неточним, двічі після навісів намагався поцілити у ворота Гармаш – проте «Літекс» врятували стійка та голкіпер.

Під час перерви тренерський штаб «Динамо» замінив усіх польових гравців, залишивши у грі лише голкіпера Рудька. Склад киян у другому таймі виглядав наступним чином:

Рудько - Віда, Бурда, Ягодінскіс, Макаренко - Петрович, Буяльський, Яковенко, Гусєв, Велозу - Яремчук.

Шанси здобути перемогу були в обох команд: по кілька гольових моментів на початку тайму мали Йонсен у «Літекса» та Яремчук у «Динамо», але забити нікому не вдалося.

А кінцівку матчу зіпсувала погода - у містечку Коїн, де проходила зустріч, почався сильний дощ, тому футболістам стало складно створювати щось в атаці. На останніх хвилинах болгари активізувалися, тоді як м'яч у гравців «Динамо» майже не тримався. Але до насправді гольових моментів справа не дійшла. В результаті - закономірна нічия.

«Динамо» - «Літекс» 1:1

Голи: Сидорчук (20) – Нуньєс (23)

«Динамо»: Рудько, Даніло Сілва, Хачеріді, Драгович, Антунеш, Рибалка, Гармаш, Сидорчук, Гонсалес, Ярмоленко, Теодорчик

Запасні: Шовковський, Віда, Бурда, Макаренко, Ягодінскіс, Гусєв, Велозу, Мякушко, Буяльський, Андрієвський, Петрович, Корзун, Яремчук

«Літекс»: Александров, Колєв, Цвєтков, Бурнал, Дос Рейс, Анбелов, Нуньєс, Перес, Кульма, Недялков, Малінов

Запасні: Вінісіус, Петров, Десподов, Йорданов, Йонсен, Конов, Віана, Мінчев, Горанов, Станоєв, Галабов, Шопов, Руменов, Георгієв, Мінков

Попередження: Бурнал (55)