«Наші за кордоном»

Динамо Київ 23 Лютого, 01:12 1392
«Наші за кордоном» | 19-27
Черговий гол Юнеса Беланда, травма Євгена Селіна, дебютний гол Ескобара у Колумбії. Все це, а також новини про українських футболістів, у нашому огляді.

Сайт 1927.kiev.ua підготував для вас огляд виступів українських гравців за кордоном, а також орендованих гравців «Динамо», які грають за межами України.

Євген Коноплянка («Севілья»)

Коно розпочав матч проти «Райо Вальєкано» на лаві запасних. «Севілья» дуже потужно грала протягом перших хвилин і завдяки стартовому штурму зуміла двічі вразити ворота господарів. Однак, після голів команда Емері явно трішки ослабила хватку, чим гравці «Райо» скористались, зрівнявши рахунок вже до середини другого тайму.

Емері випустив Коноплянку лише на останні десять хвилин, але нічого цікавого на полі Женя не показав, а «Севілья» втратила важливі два очки.

Наступним суперником команди Коноплянки буде «Барселона». Чекаємо від Жені яскравої гри та голів, тим паче, що забивати «блаугранас» Євген вміє.

Юнес Беланда («Шальке») і Артем Кравець («Штутгарт»)

Два гравці «Динамо» Київ на вихідних грали між собою, але якщо Юнес Беланда отримав місці у стартовому складі, то Артем спостерігав за грою команд з лави для запасних.

Майже на самому початку зустрічі Беланда забив головою свій другий гол за «Шальке», зігравши на добиванні. Мароканець був замінений на 85-й хвилині, а ще раніше отримав жовту картку за грубу гру.

Що стосується Артема, то він вийшов на 67-й хвилині за рахунку 1-0, а через сім хвилин «Штутгарт» забив гол, який і став останнім у матчі. Отож, дуель Беланди і Кравця закінчилась нічиєю.

Наступний матч «Штутгарт» зіграє вдома з «Ганновером», а «Шальке» поїде в гості до «Айнтрахта».

Василь Прийма («Фрозіноне»)

Василь Прийма цього разу потрапив до заявки на гру, але проти «Лаціо» його так і не випустили. «Фрозіноне» вдома кістьми лягали, щоб зберегти суху нічию і врешті їм це вдалося. Однак, ця нічия не допомогла «Фрозіноне» покинути зону вильоту, але на один бал все ж до «Сампдорії» наблизила.

Денис Олійник («Віттес»)

Олійник разом зі своїм «Вітессом» завітав у гості до аутсайдера Ередивізі «Граафсхапа». Букмекери та експерти пророкували легку перемогу гостей, але все вийшло не так, як гадалось. Господарі майже до самого кінця матчу зберігали прекрасні шанси на перемогу, але все ж «Вітесс» на останніх хвилинах врятувався.

Що стосується Дениса, то наш гравець вийшов у старті, але нічим гострим та цікавим не відзначився і у другому таймі його було замінено.

Через втрату двох очок «Вітесс» опустився на одну позицію і зараз займає шосте місце. Наступним суперником команди Олійника буде ще одна команда з підвалу турнірної таблиці, і вже вдома вони «Віллем» мають обіграти.

Руслан Малиновський («Генк») та Сергій Болбат («Локерен»)

Ще одна дуель команд, в яких грають українці або футболісти, причетні до чемпіонату України, відбулась у Бельгії - там «Генк» Руслана Малиновського гостював у «Локерена» Сергія Болбата.

Руслан та Сергій просиділи більше 70-ти хвилин на лаві запасних і вийшли майже одночасно, але ні вони, ні інші футболісти на полі так і не змогли забити жодного голу. Також хотілось би відмітити гру Жажи, який вкотре відіграв усі 90 хвилин.

«Генк» наступний матч проведе проти «Брюгге», а «Локерен» зіграє з «Гентом».

Олександр Воловик («Левен») Воловик та його «Левен» продовжують падіння, але після матчу с «Мюскроном» падати вже нікуди, адже «Левен» опустився на останню сходинку турнірки. Воловик провів поганий матч, все ж три голи від найгіршої команди чемпіонату не можна було пропускати, а два голи були з центральної зони.

Як би там не було, а «Левену» треба терміново набирати очки, адже до кінця чемпіонату лише три тури. Наступний матч буде проти «Остенде», який йде четвертим.

Денис Бойко («Бешикташ»)

Бойко навіть на потрапив до заявки на гру проти «Мерсіна», яка була зіграна посеред тижня. «Орли» перемогли завдяки голу нашого старого знайомого Хосе Ернесто Соси. А ось проти «Генчлербірлігі» Денис був у заявці, але стояв його конкурент, який провів відмінний матч, а «Орли» виграли 1-0, тим самим вийшли на першу сходинку. Схоже, що Денис у цьому сезоні точно основним голкіпером не буде.

Владислав Кулач («Ексішехірспор»)

«Ексішехірспор» вкотре програв, на цей раз «Касимпаші», і ця поразка ще більше ускладнила команді боротьбу за виживання. А стосовно Владислава Кулача, то він так і не вийшов на поле, хоча був у заявці.

Євген Селін («Платаніас»)

Минулого тижня всі ми насолоджувались неймовірним голом Жені Селіна та з нетерпінням чекали ще одну якісну гру, але Селін отримав травму на початку зустрічі і вимушений був покинути поле вже після двадцяти зіграних хвилин. Як стало відомо після матчу, у Євгена вивих плеча, а така травма залишить нашого захисника без футболу десь на місяць.

А «Платаніас» до пошкодження Селіна вже вигравав, але граючи у більшості не втримав перевагу і зіграв 1-1.

Андрій Цуріков («Левадіакос)

Андрій Цуріков зіграв 45 хвилин матчу за «Левадіакос» та допоміг команді перемогти 1-0 «Каллоні». У першому таймі на 19-й хвилині отримав жовту картку.

Кирило Ковальчук ( «Каршияка»)

Кирило Ковальчук просидів всю гру на лавці для запасних, а його «Каршияка» програла у матчі за шість очок «Трабзону». Ця поразка залишила команду нашого гравця на останній сходинці турнірної таблиці.

Олександр Надь («Гонвед»)

Наш голкіпер не грав і навіть не був у заявці на гру. «Гонвед» без Надя програв 2-1 «Дйодшері ВТК».

Дмитро Льопа та В’ячеслав Чурко («Академія Пушкаша»)

Чурко та Льопа вийшли у старті, але обидва поле покинули завчасно. Чурко зіграв 65 хвилин, а Льопа на десять хвилин більше. Наші гравці були досить активні, але допомогти «Академії Пушкаша» бодай забити гол у ворота «Ференцвароша» не змогли. «Ференцварош» на класі виграв 2-0, а команда Льопи та Чурка опустилась до зони вильоту.

Євген Павлов («Вашаш»)

А ось Євген Павлов і його «Вашаш» якраз таки зону вильоту покинули після перемоги в матчі з «Халадашем». Українець вийшов на поле у середині другого тайму та допоміг дотиснути суперника; шкода, що забити не вдалось.

У наступному матчі «Вашаш» буде грати з «Гонведом», тож нас чекає ще одна українська дуель закордоном.

Віталій Балашов («Вісла»)

Віталій Балашов схоже став основним гравцем у «Віслі». Уже другий матч поспіль він виходить в основі і грає майже всі 90 хвилин. Сьогодні він відіграв 82 хвилини, а його команда зіграла 1-1 з «Гурником». Ця нічия перервала серію з шести поразок поспіль.

Андрес Ескобар ( «Мільйонарос»)

Гравець Динамо, який зараз на правах оренди виступає у «Мільйонаросі», допоміг своїй команді виграти. Саме Ескобар відкрив рахунок у середині другого тайму, а остаточний рахунок матчу проти «Хагуарес Кордоба» 2-0.

Андрес зіграв усі 90 хвилин, і після цього матчу його команда вийшла у лідери чемпіонату Колумбії.