Чемпіонат U-19. «Динамо» перемагає в 6-ти зустрічах поспіль

Футбол України 16 Березня, 10:53 438
Чемпіонат U-19. «Динамо» перемагає в 6-ти зустрічах поспіль | 19-27
Найцікавіше про 19-й тур чемпіонату України U-19.

Господарі - гості. Цього разу гості перемагали частіше господарів. На 3 домашні «вікторії» приїжджі команди відповіли 4-ма гостьовими перемогами. Загальна картина відносин Господарі - Гості виглядає так: +72 = 24 -51.

Великі перемоги. У турі зафіксовано 3 великі перемоги. «Ворскла» на своєму полі переграла «Говерлу» - 3:0. «Динамо» в гостях обіграло з великим рахунком одного з лідерів турніру - «Шахтар» 4:1. А «Сталь» в Луцьку розгромила «Волинь» 3:0. Всього у чемпіонаті таких перемог стало 35.

Вольові перемоги. «Дніпро» поступався у Львові «Карпатам» вже на 12-й хвилині з рахунком 0:2. Але потім переломив хід гри і здобув впевнену перемогу - 5:3. Тепер у чемпіонаті 16 вольових перемог.

Голи. У 19-му турі було забито 24 м'ячи (в середньому 3,43 за матч). Господарі забили 10 голів, а гості - 14. Загальна результативність чемпіонату становить 442 м'ячи (3,01 гола за гру).

Автоголи. У турі зафіксовано 1 автогол. «Самостріл» лучанина Романа Никитюка не завадив його команді здобути перемогу над «Сталлю». У 124-х іграх чемпіонату зафіксовано 13 автоголів.

Перший тайм - другий тайм. І в перших і у других таймах було забито по 12 голів. І розділені вони були також однаково: 5 м'ячів в активі господарів в кожному з таймів і по 7 - забили приїжджі команди

Дублі та хет-трики. Єдиним дублем у турі відзначився динамівець Віктор Циганков. З проміжком у 11 хвилин він спочатку реалізував пенальті, а потім забив гол з гри у ворота «Шахтаря». У цьому чемпіонаті було забито 5 хет-триків і 38 дублів.

Попередження. У 7-ти іграх туру арбітри 37 разів попереджали гравців. Господарі побачили перед собою 21 жовту картку, а гості - 16. Всього в чемпіонаті було винесено 669 попереджень (316 - господарям і 353 - гостям).

Вилучення. У цьому турі з поля було вилучено 3 гравця. Відразу два футболісти «Чорноморця» достроково були відправлені в роздягальню. На 80-й хвилині з поля був вилучений В'ячеслав Цокан, а за пару хвилин за ним пішов Артем Селезньов. Але це не завадило одеситам здобути перемогу над «Іллічівцем». Ще одне вилучення на рахунку футболіста «Олександрії» Івана Ярошенка. Всього ж у чемпіонаті червоні картки були показані 48 разів: 29-ти гравцям на домашніх стадіонах і 19-ти - в гостях.

Пенальті. Всі 3 призначених одинадцятиметрових удари було реалізовано. Самим раннім виявився пенальті у виконанні одесита Владислава Бабогло. Він був забитий вже на 3-й хвилині. Два пенальті пробивались в матчі «Шахтар» - «Динамо». Киянин Віктор Циганков і «горняк» Артур Авагімян були точні. Всього з початку чемпіонату пенальті пробивались 54 разів (38 реалізовані, відсоток реалізації - 70,37%).

Глядачі. За матчами 18-го туру спостерігали 1230 глядачів. По 300 уболівальників відвідали матчі «Карпати» - «Дніпро» і «Шахтар» - «Динамо». З початку сезону матчі Чемпіонату U-19 відвідали 30 623 глядача (210 осіб за гру).