Ліга Парі-Матч. Підсумки 19-го туру

Динамо Київ 21 Березня, 10:59 386
 Ліга Парі-Матч. Підсумки 19-го туру | 19-27
Найголовніші зміни після чергових матчів - загострення боротьби за «бронзу», а також закріплення «Олександрії» у шістці.

Господарі-гості. Чужі стіни не завадили приїжджим командам здобути 3 перемоги при 2-х поразках і одному нічийному результаті. Загальна статистика цієї суперечки трохи змінилась з боку господарів: +52 =34 - 44.

Великі перемоги. Єдиним успіхом, який вимірювався 3-ма м’ячами різниці, став виграш «Ворскли» у Харкові над «Металістом» (3:0). Загалом у сезоні подібних переконливих результатів вже 31 (16 у господарів, 15 – у гостей).

Вольові перемоги. Число випадків, коли одна команда поступається, а у підсумку бере 3 очки, не змінилось. Таких поєдинків залишається 7.

Голи. Гравці не часто тішили глядачів влучними ударами, яких було лише 11 (4 у виконанні господарів, 7 – гостей). Нинішній турнір нараховує на сьогодні 345 забитих м’ячів (177-168). Середня результативність ігрового дня – 1,83, загальна – 2,65.

Перший тайм – другий тайм. За перші 45 хвилин команди відзначились лише тричі, причому усі успіхи на боці гостей. Після перерви забито 8 м’ячів (по 4 – вдома та на виїзді). Загальне співвідношення результативності двох таймів зараз виглядає наступним чином: 140 (68-72) – 205 (109-96).

Автоголи. У власні ворота жоден з гравців м’яч не спрямував, а за 19 турів таких епізодів зафіксовано 11.

Дублі та хет-трики. Нападник «Ворскли» Антон Шиндер став єдиним за минулий уїк-енд у турнірі, хто відзначився двічі. Це був 29-й гольовий «дубль» сезону. Також варто пам’ятати про один хет-трик та про один «каре».

Попередження. На всіх порушників арбітри приготували 31 жовту картку (13 у складі господарів, 18 – гостям). Зазначимо, що Ярослав Козик у суперечці «Олімпіка» з «Волинню» зовсім не скористався «гірчичниками». Всього у змаганнях їх витягали з кишені 612 разів (289-323). Середня кількість попереджень у звітних зустрічах – 5,17, сукупна – 4,71.

Вилучення. Рефері жодного разу не вигнали порушників з поля. Зараз червоних карток з початку сезону показано 38 (16-22).

Пенальті. Двічі судді вказували на 11-метрову позначку. В обох випадках удари досягнули мети. Вдома Джордже Лазіч («Сталь») забив «Говерлі». У гостях Антон Шиндер («Ворскла») покарав «Металіст». Всього у змаганнях призначено 46 «ударів без захисту» (26-20), досягли мети з них 37 (20-17). Поточна реалізація складає 80,4%.

Глядачі. На чергових зустрічах знайшлось 23 393 бажаючих подивитись футбол безпосередньо на стадіоні. Найбільше (8 451) зібрали «Карпати» та «Дніпро» на «Арені Львів». На разі за іграми Ліги Парі-Матч активно спостерігали 677 743 глядача. Середня відвідуваність туру – 3 899, турніру – 5 213.

Серії (з урахуванням попереднього сезону):
− Переможна серія «Динамо» зросла до 8-ми ігор.
− «Зоря» перервала 2 безпрограшні серії: загальна налічувала 6 зустрічей, гостьова – 7.
− «Дніпро» вперше зіграв «на нуль» після 4-х турів з пропущеними м’ячами. Востаннє перед грою з «Карпатами» дніпропетровці когось перемагали з рахунком 1:0 майже рік тому (26 квітня 2015 р. вдома з «Іллічівцем»).
− «Ворскла» не вигравала з «великим» рахунком до зустрічі у Харкові після 19 квітня минулого року («Ворскла» - «Металург» З. – 5:0). У гостях такого не траплялось також з гри минулого сезону проти запоріжців (3:0, 20 вересня 2014 р.)
− Безпрограшна серія «Олександрії» сягнула небувалих раніше для цього колективу 6-ти ігор.
− «Карпати» перервали низку з 5-ти домашніх поєдинків із забитими м’ячами.
− «Олімпік» потрапив у 3-матчеву нічийну гавань. Не можуть нікого перемогти донеччани протягом 6-ти турів.
− «Говерла» у гостях тричі поспіль програла і 6 матчів не може перемогти.
− «Металіст» до приїзду «Ворскли» не поступався з «великим» рахунком 7 поєдинків, вдома – 5.
− «Волинь» поклала край 8-матчевій безкомпромісній гостьовій серії.
– «Чорноморець» зараз найдовше (8 поєдинків) з учасників Ліги Парі-Матч не виграє.

Ювілеї:
− «Говерла» пропустила 400-й м’яч у чемпіонатах України. Автор цього удару – Джордже Лазіч зі «Сталі».
− У Віталія Кварцяного («Волинь») 300 поєдинків у кріслі головного тренера елітного українського клубу.
− Роман Безус («Дніпро») зіграв 150 матчів на найвищому вітчизняному рівні.
− Бруно Гама («Дніпро») та Андрій Тотовицький («Зоря») виходили на поле у 50-ти зустрічах Прем’єр-ліги.