Світовий футбол 7 Квітня, 10:12 755
Сенсація у Вольфсбурзі, битва в Парижі: 13 фактів про матчі Ліги чемпіонів 6 квітня | 19-27
Ібрагімович наздогнав Шевченка, «ПСЖ» значно ускладнює своє завдання, «Вольфсбург» виграв п'ятий домашній поєдинок в ЛЧ поспіль, а Навас обірвав свою вражаючу «суху» серію. MatchDay зібрав 13 цікавих фактів про матчі середи в рамках 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.

У середу, 6 квітня, відбулися два чвертьфінальні поєдинки найпрестижнішого клубного турніру Європи. «Манчестер Сіті» в Парижі дав справжній бій «ПСЖ», зумівши відвезти нічию з «Парк-де-Пренс», а «Вольфсбург» і зовсім підніс гучну сенсацію, обігравши на своєму полі «Реал». Вашій увазі - цікаві факти про ці поєдинки.

Перший матч в нинішній Лізі чемпіонів, поступившись у гостях «Вольфсбургу», програв мадридський «Реал».

Перший раз за два останні роки «Реал» пропустив два голи в першому таймі. До зустрічі з «Вольфсбургом» мадридці в останній раз пропускали два м'ячі в перші 45 хвилин гри у квітні 2014 року в виїзному матчі проти дортмундської «Боруссії». Який, до речі, також закінчився перемогою німецької команди (2:0), а далі пройшов «Королівський клуб», який розгромив «джмелів» вдома - 3:0.

Другий гол у нинішній Лізі чемпіонів, зрівнявши рахунок у другому таймі (2:2), забив півзахисник «Сіті» Фернандіньо. Свій перший м'яч бразильський хавбек забив в листопаді минулого року в ворота «Севільї».

Двічі «Манчестер Сіті» завершував виїзні поєдинки в двоматчових єврокубкових протистояннях з рахунком 2:2 і в обох випадках проходив в наступний етап турніру.

Третій пенальті поспіль, взявши удар з «точки» Златана Ібрагімовича, відбив голкіпер «МЮ» Джо Харт в Лізі чемпіонів.

Три голи в останніх трьох своїх матчах за «Манчестер Сіті» (проти «Евертона», «Борнмута» і «ПСЖ») забив бельгійський півзахисник «городян» Кевін Де Брейне.

Тричі «ПСЖ» завершував домашні поєдинки в двоматчових єврокубкових протистояннях з рахунком 2:2 і у всіх трьох випадках вибував з турніру.

Чотири останні рази в Лізі чемпіонів, коли «Реал» поступався в першому таймі з різницею в два голи, «вершкові» грали проти німецьких команд.

П'ятий домашній матч поспіль в нинішній Лізі чемпіонів, перемігши на своєму полі «Реал», виграв «Вольфсбург».

П'ять голів у п'яти останніх матчах в Лізі чемпіонів забив форвард «ПСЖ» Златан Ібрагімович. Що цікаво, раніше у шведського форварда паризького клубу вже був такий результативний відрізок - в сезоні-2013/2014 (жовтень-лютий).

39 голів в 42-х матчах за «ПСЖ» у всіх турнірах в нинішньому сезоні забив Златан Ібрагімович.

48 голів у Лізі чемпіонів забив Златан Ібрагімович, зрівнявшись по цьому показнику з Андрієм Шевченком. Швед і українець ділять шосте-сьоме місця в суперечці найкращих снайперів турніру за всю історію. Лідирує форвард «Реала» Кріштіану Роналду, у якого на рахунку 90 точних ударів.

738 хвилин до голу захисника «Вольфсбурга» Рікардо Родрігеса тривала «суха» серія голкіпера мадридського «Реала» Кейлор Наваса в Лізі чемпіонів.