Ліга Європи: що треба знати про перші чвертьфінальні матчі

Світовий футбол 7 Квітня, 19:59 449
Ліга Європи: що треба знати про перші чвертьфінальні матчі | 19-27
Клопп повертається в Дортмунд; «Севілья» Коноплянки їде в Більбао в гості до «Атлетіко» в рамках іспанського дербі, а українець може зіграти ювілейний поєдинок в єврокубку; «Вільярреал» прийме «Спарту». MatchDay - про моменти, на які варто звернути увагу в матчах Ліги Європи 7 квітня.

Жодного матчу в гостях у нинішньому сезоні в єврокубках і чемпіонаті Іспанії не виграла «Севілья».

Жодного матчу в єврокубках у своїй історії не програв чеським командам «Вільярреал». «Жовта субмарина» здобула три перемоги при двох нічиїх у п'яти поєдинках.

Дві команди, які опинилися в Лізі Європи після вильоту з Ліги чемпіонів - «Шахтар» і «Севілья», продовжують боротьбу в другому за значимістю єврокубку.

Двічі у своїй історії «Вільярреал» виходив в півфінал Кубка УЄФА / Ліги Європи, так жодного разу і не пробившись до фіналу.

Три матчі між собою провели в єврокубках дортмундська «Боруссія» і «Ліверпуль». Кожна з команд здобула по перемозі, ще одна зустріч завершилася внічию.

Чотири своїх голи з шести в нинішньому розіграші Ліги Європи «Севілья» забила в період з 31-ї по 45-у хвилини.

П'ять домашніх матчів, не пропустивши жодного голу, виграв «Вільярреал» в нинішній Лізі Європи.

П'ять разів з дев'яти зіграних матчів Ліги Європи нинішнього сезону Генріх Мхітарян потрапляв в каркас воріт.

Шість років тому «Ліверпуль» останній раз грав у чвертьфіналі єврокубка, коли в сезоні-2009/2010 за сумою двох матчів переміг «Бенфіку».

Сім років своєї тренерської кар'єри Юрген Клопп віддав дортмундській «Боруссії», вигравши разом зі «джмелями» два чемпіонати Німеччини, Кубок і два Суперкубки країни.

8 гольових передач в 13-ти зіграних матчах, включаючи поєдинки кваліфікаційних раундів, віддав півзахисник дортмундської «Боруссії» Генріх Мхітарян. Екс-хавбек «Шахтаря» очолює список кращих асистентів турніру.

10 голів в 12 матчах нинішнього розіграшу Ліги Європи забив форвард «Боруссії» П'єр-Емерік Обамейянг. Сім з них - в груповому турнірі.

11 матчів поспіль в Лізі Європи виграла «Севілья». Це рекорд турніру.

12 матчів поспіль в єврокубках не програє «Спарта». Пражани в поточному сезоні здобули сім перемог при п'яти нічиїх. На груповому етапі підопічні Зденека Щасни здобули три перемоги при трьох нічиїх і, набравши 12 очок, посіли друге місце в квартеті, на два бали відставши від «Шальке», на вісім випередивши «Астерас» і на дев'ять - АПОЕЛ.

14 років тому команда з Чехії грала в чвертьфіналі одного з єврокубків. У сезоні-2001/2002 «Слован» за сумою двох матчів поступився «Боруссії» з Дортмунда (0:4).

16 матчів без поразок у всіх турнірах налічує серія дортмундської «Боруссії». У 2016-му році «джмелі» ще не програвали.

35 голів в 14-ти зіграних матчах турніру забила дортмундська «Боруссія». «Джмелі» - найбільш результативна команда нинішнього турніру.

50-й матч в єврокубках може провести півзахисник «Севільї» Євген Коноплянка, якщо сьогодні з'явиться на полі в матчі своєї команди проти «Атлетіко».

159-й матч між собою проведуть «Атлетік» і «Севілья». 64 поєдинки виграли андалузці, 63 - баски, ще 31 матч завершився внічию.