Чудовий Роналду, наляканий Блан: 15 фактів про матчі Ліги чемпіонів

Світовий футбол 13 Квітня, 10:04 510
Чудовий Роналду, наляканий Блан: 15 фактів про матчі Ліги чемпіонів | 19-27 Фото: Getty Images
Португальський форвард «вершкових» після хет-трику в матчі з «Вольфсбургом» «закрив» свою норму по голах за сезон, а Лоран Блан вкотре не зумів разом з «ПСЖ» пробитися в півфінал турніру. MatchDay зібрав 15 цікавих фактів про чвертьфінальні матчі Ліги чемпіонів.

У вівторок, 12 квітня, відбулися два поєдинки-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів. У Мадриді «Реал», завдяки трьом голам Роналду, зумів ще в основний час матчу вирішити завдання виходу в наступний раунд турніру після виїзної поразки від «Вольфсбурга». У Манчестері «Сіті» після нічиєї в Парижі мінімально обіграв «ПСЖ», оформивши путівку в півфінал.

Вашій увазі - зібрані цікаві факти про ці поєдинки.

Перший раз у своїй історії «Манчестер Сіті» буде грати в півфіналі Ліги чемпіонів.

Другий хет-трик в нинішній Лізі чемпіонів оформив Роналду в матчі з «Вольфсбургом». Вперше три м'ячі в одному матчі ЛЧ сезону-2015/2016 португалець забив у першому турі групового етапу в домашньому для «Реала» поєдинку з «Шахтарем».

Два пенальті з трьох останніх не реалізував аргентинський форвард «Манчестер Сіті» Серхіо Агуеро, який не зумів вразити ворота Траппа з 11-метрового в матчі з «ПСЖ».

Четвертий раз поспіль «ПСЖ» вилітає з Ліги чемпіонів на стадії 1/4 фіналу. У 2013-му і 2015-му роках французький клуб програв у чвертьфіналі «Барселоні», а в 2014-му - «Челсі».

Четвертий раз у своїй історії «ПСЖ» програв двоматчеву дуель в єврокубках після нічиєї в домашньому поєдинку 2:2.

Чотири голи в п'яти зіграних матчах за «Манчестер Сіті» в Лізі чемпіонів забив бельгійський півзахисник англійського клубу Кевін де Брейне, який відзначився в матчі з «ПСЖ».

П'ять хет-триків оформив Кріштіану Роналду в матчах Ліги чемпіонів. Стільки ж - у Ліонеля Мессі. Це найкращий результат в турнірі.

Шостий сезон поспіль зіграє в півфіналі Ліги чемпіонів мадридський «Реал».

Шостий сезон поспіль Роналду забиває за «Реал» більше 45 голів у всіх турнірах. За сім сезонів, проведених португальцем в Мадриді, він жодного разу не забивав менше 30 голів.

8 чвертьфіналів Ліги чемпіонів з дев'яти програв шведський нападник «ПСЖ» Златан Ібрагімович. Це антирекорд турніру.

10-м англійським клубом, який коли-небудь виходив в півфінал Ліги чемпіонів/Ліги Європи, став «Манчестер Сіті».

20 очок за системою «гол+пас» вже набрав Кріштіану Роналду в нинішньому розіграші Ліги чемпіонів: в активі португальця 16 забитих м'ячів і чотири «асисти».

45 років тому «Манчестер Сіті» останній раз грав в півфіналі єврокубка: в сезоні-1970/1971 на цій стадії турніру «городяни» двічі з однаковим рахунком (0:1) поступилися «Челсі».

34 голи забив Роналду за «Реал» в 36-ти матчах плей-офф Ліги чемпіонів.

65 балів за системою «гол+пас» заробив в чотирьох останніх сезонах Ліги чемпіонів Кріштіану Роналду. Це рекорд турніру. У Ліонеля Мессі, який йде на другому місці, всього 40 очок, у Роберта Левандовскі - 37.