«Динамо» без проблем перемагає на виїзді «Говерлу»

Динамо Київ 16 Квітня, 18:53 700
«Динамо» без проблем перемагає на виїзді «Говерлу» | 19-27
Завдяки голам Євгена Хачеріді та Андрія Ярмоленка, підопічні Сергія Реброва здобувають чергові три очи у чемпіонаті.

На початку матчу динамівці відразу створили хороші нагоди для взяття воріт, проте реалізувати їх не вдавалося.

Після десяти зіграних хвилин, Віторіну Антушеш мав чудову нагоду відкривати рахунок. Спочатку португалець красиво прибрав суперника на замасі, виконав навіс, який вийшов дуже небезпечним і голкіперу «Говерли» прийшлося вступати в гру.

Станом на 22-гу хвилину Сергій Рибалка виконав дальній незручний удар для воротаря, проте м'яч пролетів повз штангу. Буквально через хвилину подібний епізод створив Мігель Велозу. Після розіграшу штрафного удару португалець наважився на дальній постріл - вийшло не точно.

Пів години ужгородці відсиділися в обороні і потім зуміли відповісти киянам небезпечним моментом. Спочатку Гемега забив гол, проте з положення поза грою, а згодом навіс Ореста Кузика не вдалося належним чином використати Савченку.

Вже на при кінці першого тайму підопічні Сергія Реброва розіграли непогану комбінацію. Антунеш вкинув із ауту на Рибалку, Сергій обіграв суперника, віддав тонку передачу на Ярмоленка, Андрій, здавалося, вже у вбивчій ситуації повинен реалізовувати момент, проте забракло влучності.

Відразу на початку другого тайму «Динамо» відкрило рахунок - відзначився Андрій Ярмоленко. Віторіну Антунеш виконав із флангу передачу до штрафного майданчика і приблизно з п'яти метрів Ярмоленко ударом головою розстріляв Дмитра Бабенка.

Після першого голу «динамівці» мали усі підстави подвоювати перевагу, але якимось дивом Мігель Велозу не реалізовує передачу від Ярмоленка - рятує Бабенко.

За весь матч, на 60-й хвилині господарі поля завдали другого удару у сторону воріт «Динамо». Цього разу свою нагоду не використав Гончар. Отримавши чудову передачу від партнера, нападник «Говерли» перестарався і відправив м'яч на трибуни.

На 78-й хвилині «Динамо» все таки подвоїло свою перевагу. Андрій Ярмоленко виконав навіс від кутового прапорця, а Євген Хачеріді перестрибнувши усіх у штрафному майданчику успішно реалізував момент - 0:2 на користь «біло-синіх».

Ліга Парі-Матч. 22-й тур. «Говерла» Ужгород - «Динамо» Київ 0:2

Голи: Ярмоленко 78, Хачеріді 78.

«Говерла»: Бабенко, Савченко (Хоменко), Худобяк, Ряшко, Гемега (Тома), Гавриш (Гей), Кузик, Гончар, Сергійчук, Іванов, Кутас

«Динамо»: Шовковський, Сілва, Велозу, Антунеш, Ярмоленко, Мораєс (Теодорчик), Сидорчук (Гармаш), Рибалка, Гусєв (Гонсалес), Віда, Хачеріді