Підсумки 23-го туру Ліги Парі-Матч для орендованих динамівців

Динамо Київ 24 Квітня, 20:13 1246
Підсумки 23-го туру Ліги Парі-Матч для орендованих динамівців | 19-27
Чемпіонський подарунок від Владислава Калітвінцева та інші моменти туру для динамівців, що перебувають в оренді в українських клубах.

У першому матчі 23-го туру «Карпати» у Львові приймали «Говерлу», у складі якої зіграли троє орендованих динамівців – Олексій Савченко, Віталій Гемега та Орест Кузик. Усі вони провели на полі повний матч, проте результативними діями не відзначилися, а ужгородці програли з рахунком 3:0. Нагадаємо, ще один гравець «Динамо», який виступає за «Говерлу» на правах оренди, Віталійс Ягодінскіс, відбуває триматчеву дискваліфікацію.

Ще двоє орендованих динамівців, вже у складі «Металіста», завітали у гості до дніпродзержинської «Сталі». Дмитро Рижук відіграв увесь матч, мав небезпечний момент, коли м’яч після його удару головою влучив у поперечку. Ігор Харатін, котрий теж вийшов у стартовому складі, на 74-й хвилині був замінений. Хавбек теж мав шанс вивести свою команду вперед, але був трохи неточним, а матч завершився нульовою нічиєю.

Найбільш яскраво та корисно для рідної команди у складі «Чорноморця» зіграв Владислав Калітвінцев, точний удар якого на 56-й хвилині приніс одеситам нічию з донецьким «Шахтарем» (1:1). Внаслідок втрати «гірниками» очок в Одесі «Динамо» отримало перевагу у чотири пункти в турнірній таблиці та у разі перемоги в сьогоднішньому поєдинку з «Ворсклою» достроково забезпечить собі чемпіонський титул.

Ще один орендований «Чорноморцем» динамівець, Олексій Хобленко, з’явився на полі на 88-й хвилині, коли остаточний рахунок матчу вже був встановлений.

А полтавська «Ворскла», від сьогоднішнього матчу якої з київським «Динамо» залежатиме доля чемпіонства, не може розраховувати на Дмитра Хльобаса, котрий не грає проти киян за умовами орендної угоди.