«Шахтар» - «Динамо» 3:0. Удар по гідності

Динамо Київ 1 Травня, 21:27 847
«Шахтар» - «Динамо» 3:0. Удар по гідності | 19-27
Київське «Динамо» поступається «Шахтарю» у грі 24 туру чемпіонату України.

Динамівці розпочали поєдинок накриваючи «Шахтар» на їх половині. На кілька хвилин гру довелося зупиняти, вболівальники «гірників» палили фаєри, Можаровський прийняв рішення почекати, доки димова завіса спаде. За три хвилини після відновлення, «Шахтар» заробив штрафний, але нічого гострого зробити не зміг. За дві хвилини, ще один стандарт і перший удар у бік воріт «Динамо». «Біло-сині» відповіли на 12-ій хвилині, головою пробивав Олег Гусєв, потім вище воріт пробив Андрій Ярмоленко. Мали шанс на 16-ій хвилині: Жуніор Мораєс обіграв двох суперників, відпасував у центр штрафного майданчику, але завершального удару не послідкувало. Нічого гострого біля воріт обох команд не створювали. На 33 хвилині помилка киян призвела до атаки «Шахтаря», яка завершилася взяттям воріт – 1:0.

А після вже почали спалахувати очікувані емоції, фол Гармаша та невеличкі розбірки та ще дві жовті карти для динамівців. На перерву пішли не зрівнявши рахунок.

На другий тайм у складі «Динамо» відбулися заміни: замість Олега Гусєва на поле з’явився Дерліс Гонсалес, Віталій Буяльський замінив Дениса Гармаша. Початок другої частини пройшов за невисокого темпу, боротьба за м’яч проходила у центрі поля. «Шахтар» на мав шанси забити, на щастя, не реалізував.

Не обійшлося й без крові. У верховій боротьбі за м’яч Даніло Сілва постраждав від ліктя Домагоя Віди.

Ударів по воротах «Динамо» не завдавало до 72-ї хвилини, але після пасу Ярмоленка, Гонсалес шанс змарнував, пробивши вище воріт. Натомість пропустили другий гол. На 73-й збільшив перевагу «Шахтаря» Веллінгтон Нем - 2:0.

Мало двох, пропустили ще й третій. Дубль зробив Едуардо – 3:0.

Яке класико без бійки? Масові розбірки призвели до вилучень. Динамівці залишились без Ярмоленка, «Шахтар» без Степаненка.

Змін в рахунку до кінця гри не відбулося. «Динамо» знов розгромно програло «Шахтарю».