Динамо Київ 11 Травня, 11:02 530
«Наші за кордоном» | 19-27
Сергій Болбат робить три результативні передачі, Василь Прийма вилітає до Серії Б, а Селезньов покидає «Кубань». Все це, а також новини про українських футболістів, у нашому огляді.

Владлен Юрченко («Байер»)

«Байєр» Владлена Юрченка перервав свою серію з семи перемог поспіль, програвши на виїзді «Борусії М», але ця поразка навряд чи дуже засмутила гравців, адже «фармацевти» вже давно забезпечили собі бронзові нагороди Бундесліги.

Нагадаємо, що Владлен Юрченко вже понад тиждень як травмований, тому кінець чемпіонату буде без українця в складі. Сподіваємось, що до початку нового сезону він відновиться.

Євген Коноплянка («Севілья»)

«Севілья» знову програє у Прімері. Команда Емері вдома без варіантів програла «Гранаді» 1:4, але до цього «Севілья» оформила вихід до фіналу Ліги Європи, перегравши «Шахтар» 3:1, тому уболівальники пробачили таку поразку.

Коноплянка був визнаний кращим гравцем останнього туру в своїй команді, але коли команда грає мертва в Прімері, майже не створила гострих моментів, таке звання не дуже дорого коштує.

Юнес Беланда («Шальке»)

Юнес Беланда разом з «Шальке» втратили перемогу на 90-й хвилині матчу з «Аугсбургом». Хунтелар вивів «гірників» уперед, але втримати перевагу не вдалось. Ця нічия поставила хрест на сподіваннях гельзенкірхенців потрапити до Ліги чемпіонів.

Беланда всю гру просидів на лаві для запасних.

Артем Кравець і Борис Тащи («Штутгарт»)

«Штутгарт» просто розклеївся на фініші чемпіонату. Чергова поразка від «Майнца» закріпила «Штутгарт» у зоні вильоту і врятуватись «швабам» вже не вдасться. Єдина надія на перемогу в останньому турі, а також втрату очок «Вердера», але максимум, що «Штутгарт» може отримати, це перехідні матчі з третьою командою Другої Бундесліги.

Віктор Скрипник ( «Вердер»)

Віктор Скрипник та «Вердер» зіграли в суху нічию з «Кельном» та опустились на одну позицію вниз.

В останньому турі «музики» будуть грати проти головного конкурента за виживання - «Айнтрахта», і тільки у разі перемоги «Вердер» залишиться у Бундеслізі.

Василь Прийма («Фрозіноне»)

«Фрозіноне» після поразки від «Сасуоло» офіційно опускається до Серії Б. Василь Прийма зіграв усі 90 хвилин, але проявити себе як слід не вдалось.

Денис Олійник («Вітесс»)

«Вітесс» мав шанс потрапити до плей-офф цього сезону, але втратили перемогу на останніх хвилинах. «Зволе» свою гру програв «ПСВ», і команді Олійника треба було на виїзді обіграти «Твенте».

Команда Дениса вигравала 1:0 та 2:1, але кожного разу гравці «Твенте знаходили сили і відігравались. Нічия 2:2 і «Вітесс» закінчує чемпіонат на 9 сходинці.

Денис Бойко («Бешикташ»)

«Бешикташ» переміг «Галатасарай» 1:0 та майже на 100% гарантував собі чемпіонство. «Фенербахче» свій матч програв, а отже, за два тури до кінця чемпіонату «Бешикташ» має перевагу у 6 балів, а одне очко команда Бойка точно набере за два матчі.

Що стосується гри самого Дениса, то він просидів на лаві для запасних.

Руслан Малиновський («Генк»)

«Генк» без травмованого Руслана Малиновьского переміг «Зульте Варегем» та майже на 100% забезпечив собі участь у Лізі Європи.

Нагадаємо, що Руслан травмувався десять днів тому та не допоможе команді ще дуже довго. Також стало відомо, що ця травма точно залишила Малиновсього поза ЄВРО-2016.

Сергій Болбат («Локерен»)

Болбат в останньому турі видав один із кращих матчів за «Локерен». Команда Сергія перемогла 5:1, а «Болбат» зробив три результативні передачі.

Артем Мілевський («Конкордія»)

Міля зіграв усі 90 хвилин за свою «Конкордію» та здобув разом з командою важливе очко у матчі проти «Ботошані».

Артем не забивав, але був досить корисним, на ньому часто порушували правила та декілька разів він створював моменти для партнерів - видно, що Мілевський набирає досить непогану форму.

Максим Коваль («Оденсе»)

Коваль вже традиційно залишився гріти лавку, а після гри головний тренер «Оденсе» сказав, що Максим не виправдав надій керівництва та не підтвердив свій клас, тому по закінченню чемпіонату він покине команду та повернеться до Києва, але чи надовго? Якщо Шовковський вирішить ще сезон пограти, то Макса, швидше за все, чекає ще одна оренда.

Євген Селезньов («Кубань»)

Найбільше шуму було цього тижня навколо Євгена Селезньова, якого навіть звинуватили в тому, що він здав гру проти «Мордовії».

«Кубань» вдома програла прямому конкуренту за виживання 1:2, а після гри Євген на підвищених тонах розмовляв з одним із керівників клубу, який начебто звинуватив українця в тому, що він здав гру.

Вже було багато інформації про те, що Селезньов вже розірвав контракт, але поки що не зрозуміло, де саме знаходиться гравець, і в якій команді він продовжить виступати.

Марко Девіч («Рубін»)

«Рубін» вдома зміг зупинити потужний «Краснодар», який виграв до матчу з «Рубіном» 5 матчів поспіль.

Марко Девіч зіграв 70 хвилин, однак нічим цікавим не відзначився.

Олександр Зінченко («Уфа»)

Зінченка не було навіть у заявці «Уфи» на матч останнього туру, який команда програла 1:0 та залишилась у зоні перехідних матчів.