«Металіст» - «Динамо» 1:4. Вдалий експеримент

Динамо Київ 14 Травня, 21:39 887
«Металіст» - «Динамо» 1:4. Вдалий експеримент  | 19-27
Хет-трик Лукаша Теодорчика приносить перемогу «Динамо» у заключному турі чемпіонату.

Склад киян на гру з «Металістом» був експериментальний, проте дав свій результат. Динамівці на полі були наче господари: тотальний контроль м’яча та атаки. Рахунок було відкрито вже на 7-ій хвилині, після чудової комбінації Лукаш Теодорчик забив у ворота суперника – 0:1

За хвилини, куля знов опинилась у воротах, Теодорчик зробив дубль – 0:2

До кінця першої частини, Лукаш мав ще нагоди забити проте не зміг ними скористатися, а от наш воротар, Артур Рудько і взагалі занудьгував.

Не встигли вийти на другий тайм, як арбітру довелося зупиняти гру та відводити команди з поля. Вболівальники влаштували справжню димову завісу.

Гра відновилась на 62-ій хвилині. І знов Теодорчик спробував забити, головою, після подачі зі штрафного, але дивом Сергій Погорілий рятує команду. Свій шанс Тео використав на 68-ій хвилині – 0:3

«Металісту» все ж вдалося відзначитись у воротах «Динамо», Сергій Наполов, вже у додатковий час засмутив голкіпера киян – 1:3

Але жодної інтриги кінцівці матчу це не додало, тим більше за хвилину, Олег Гусєв відповів голом – 1:4

«Металіст» не зміг нічого протиставити «Динамо» і завершує чемпіонат на досить поганій ноті, з незрозумілою ситуацією в клубі.

Чемпіонат України. 26 тур. «Металіст» - «Динамо». 1:4

Голи: Теодорчик, 7; 8; 68; Гусєв, 90 + 5 - Наполов, 90 + 4

«Металіст»: Погорілий, Зубейко, Зотько, Рижук, Каплієнко (Наполов, 34), Харатін, Ралюченко, Барілко (Родіч, 46), Соболь, Краєв, Прийомов.

Лава запасних: Каневцев, Даценко, Шевченко, Наполов, Синиця, Кошман, Родіч.

«Динамо»: Рудько, Яковенко (Гусєв, 87), Петрович, Морозюк, Сидорчук (Гармаш, 74), Корзун, Макаренко, Буяльський, Хачеріді, М’якушко, Теодорчик (Мораєс, 74).

Лава запасних: Бущан, Велозу, Мораєс, Гармаш, Гусєв, Віда, Федорчук.