«Севілья» стає переможцем Ліги Європи сезону 2015/16

Світовий футбол 18 Травня, 23:38 1232
«Севілья» стає переможцем Ліги Європи сезону 2015/16 | 19-27
Підопічні Унаї Емері, перемігши у Швейцарії «Ліверпуль» на «Санкт-Якоб Парк» здобувають третю поспіль перемогу у Лізі Європи.

У першому таймі «Севілья» та «Ліверпуль» повністю виправдали надії, що до цікавості поєдинку. Як одні так і інші намагаються атакувати і йти тільки вперед. Більше це виходитило у команди Юргена Клоппа. «Мерсісайдці» створили більше гольових моментів біля воріт суперника.

Основну ударну силу «Ліверпуля» сьогодні виконує Даніель Старрідж. Активні дії біля воріт «Севільї» перетворилися у забитий гол, який до речі вийшов неймовірно красивим. Старрідж настільки бездоганно все виконав, що придертись навіть немає за що. Даніель впевнено розібрався із захисником андуласійців і з місця зовнішньою стороною стопи завдав удару, який перетворився у забитий гол.

Потім у Старріджа був ще один момент відзначитися, але цього разу футболіст збірної Англії пробачив команду Унаї Емері.

У підсумку, як вже вище було сказано, перший тайм вийшов цікавим та наповненим яскравими моментами.

Відразу по перерві, активувалася «Севілья». Півзахисник команди у прекрасному маневрі обіграв двох захисників «Ліверпуля», віддав передачу у вбивчу зону на Гамейро, а Кевіну залишалося тільки влучити практично у порожні ворота - 1:1.

Другий атакувальний наступ підопічних Емері знову завершився небезпечним моментом, проте реалізувати його не вийшло. Той же Гамейро вийшов один на один із Міньоле, але наздогнав суперника Коло Туре і підстрахував свого голкіпера.

І знову прекрасну можливість оформити дубль втратив Гамейро. Французький нападник завдав незручного удару по воротах, але Сімон Міньйоле у неймовірному стибку врятував «Ліверпуль».

У черговому епізоді Міньйоле захистити ворота команди вже не зміг. Прекрасну комбінацію у виконанні гравців «Севільї» завершив капітан клубу Коке.

Відразу за декілька хвилин «Севільї» знову вдалося реалізувати свій момент. Дубль у матчі оформив Коке. Капітан іспанського клубу опинився на ударній позиції перед голкіпером і без шансів розстріляв ворота «Ліверпуля».

Сьогодні ми з вами побачили прекрасний фінальний матч на «Санкт-Якоб Парк». У першому таймі «Ліверпуль» повністю переграв свого суперника, проте після перерви «Севілья» активувалася, забила три м'ячі, які і принесли команді третю поспіль перемогу у Лізі Європи.

Фінал Ліги Європи. «Ліверпуль» - «Севілья» 1:3

Голи: Старрідж 35, Гамейро 46, Коке 64, 71.

«Ліверпуль»: Міньйоле, Клайн, Туре (Бентеке), Ловрен, Мілнер (к), Коутіньо, Фірміно (Оріджі), Старрідж, Морено, Лаллана (Аллен), Джан.

«Севілья»: Сорія, Рамі, Крихов'як, Даніел Каррісу, Гамейро, Н'Зонзі, Ескудеро, Банега, Вітоло, Коке, Маріано Феррейра.