U-15: історична нічия з Чехією

Збірна України 25 Травня, 14:15 688
U-15: історична нічия з Чехією | 19-27
У вівторок, 24 травня, юнацька збірна команда України, складена з футболістів 2001 року народження, провела свій перший матч в історії.

Суперником юних українців була збірна Чехії. Цей матч завершився гольовою нічиєю - 2:2.

Початок матчу був за господарями, які вже на 14 хвилині вели у два м’ячі, забивши голи на 7-й та 14-й хвилинах. Незважаючи на неприємний старт зустрічі, українці не здавалися та продовжували шукати щастя біла воріт суперників.

Фортуна підопічним Олега Кузнєцова посміхнулась лише в другом таймі. На 49-й хвилині Білик, а на 73-й - Дероган встановили рівновагу в матчі.

Наступний матч проти однолітків Чехії збірна України проведе 26 травня.