ДЮФЛУ. 17-й тур. U-14, U-16. Нічия та перемога «Динамо» над «Шахтарем»

Динамо Київ 27 Травня, 11:01 994
ДЮФЛУ. 17-й тур. U-14, U-16. Нічия та перемога «Динамо» над «Шахтарем» | 19-27
Динамівські команди ДЮФЛ U-14 і U-16 в четвер вдома приймали донецький «Шахтар».

Матчі відбулися на одному з полів тренувальної бази киян в Конча-Заспі. Команда U-14, якою керують Юрій Миколаєнко і Олександр Радченко, виграла з мінімальним рахунком 1:0 Автором єдиного м'яча став Здирко, який відзначився в другому таймі, на 55 хвилині, інформує офіційний сайт ФК «Динамо» Київ.

Олександр Радченко:

- Вийшов важкий матч, плюс погода дуже спекотна - було душно, парко. Ми навіть були змушені зробити першу заміну вже на 20-й хвилині матчу, оскільки у гравця закрутилася голова, і йому стало погано, напевно, тепловий або сонячний удар отримав.

Що стосується самого матчу, перші хвилини складалися добре, ми багато атакували, часто створювали хороші моменти: вискакували 2 в 1, викликали сумбур в штрафному майданчику «Шахтаря», але не вистачало останнього, завершального удару, щоб забити гол. Кінцівка ж першого тайму вийшла нервовою, на щастя, пролунав свисток на перерву, хлопці перепочили і другу половину гри почали з новими силами. У перші хвилини також було непросто, потім ми провели заміни, стало легше, з'явилися моменти. У підсумку, за п'ять хвилин до кінця Кирилюк вдало подав з правого флангу, а Здирко головою переправив м'яч у ворота. Наприкінці була невелика паніка біля наших воріт, коли «Шахтар» подавав два останніх кутових, але ми довели гру до логічного кінця.