Румунія - Україна 3:4. День ближніх кутів

Збірна України 29 Травня, 22:28 1340
Румунія - Україна 3:4. День ближніх кутів | 19-27
Збірна України перемагає Румунію у товариській зустрічі.

Перший тайм команди проводили майже на рівних. Але Україна пропустила першою. На 23 хвилині ударом з-за меж штрафного у воротах відзначився Торже – 1:0.

Втім, до перерви Україна змогла зрівняти рахунок. Шевчук прострілив на дальню штангу, де опинився Роман Зозуля – 1:1.

Вийшовши на другий тайм, Олександр Зінченко на 48-ій хвилині збільшив перевагу збірної України – 1:2.

Далі розібрались Ярмоленко і Коноплянка, пас від Андрія - і Євген переправляє м’яч у ворота Румунії – 1:3.

П’ять хвилин потому історія трохи змінилася, Коноплянка віддав пас, Ярмоленко, обігравши захисників, зробив рахунок 1:4.

Такий чудовий рахунок румунці все ж підправили, Андрій П’ятов пропустив удар зі штрафного у ближній кут – 2:4.

Третій гол Румунії забив Станчу на 85-й хвилині і… знов у ближній кут – 3:4.

Маючи шалену перевагу, ледь не впустили перемогу. На щастя, більше не пропустили, гра завершилася за рахунку 3:4.

Товариська гра. Румунія – Україна. 3:4

Голи: Торже, 23; Алібек, 75; Станчу, 85 – Зозуля, 44; Зінченко, 48; Коноплянка, 55; Ярмоленко, 60

Румунія: Тетерушану, Мател, Влад Кірікеш, Григоре, Синмертян (Александру Максім, 57), Препеліце (Хобан, 60), Пінтілій, Торже (Адріан Попа, 70), Сеніеотін, Станчу, Кешеру (Алібек, 58).

Запас: Лунг, Пантілімон, Рац, Сапунару, Геман, Моті, Станчу, Хора, Кіпчу, Хобан, Адріан Попа, Алібек

Україна: П'ятов, Шевчук (Караваєв, 72), Федецький (Бутко, 46), Хачеріді (Кучер, 46), Ракицький, Рибалка (Зінченко, 46), Степаненко, Сидорчук (Ротань, 68), Ярмоленко, Коноплянка, Зозуля (Селезньов, 46).

Запас: Бойко, Кучер, Гармаш, Гусєв, Караваєв, Ротань, Петряк, Коваленко, Тимощук, Селезньов, Будківський.

Попередження: Кірікеш, 50; Александру Максім, 90+1