Німеччина – Україна 2:0. Програли, але вразили

Збірна України 12 Червня, 23:52 814
Німеччина – Україна 2:0. Програли, але вразили | 19-27
Збірна України програє свій перший матч на Євро-2016 збірній Німеччини.

Німці розпочали активніше, але на 4-ій хвилині Україна вже «показала зуби». Федецький видрав м’яча, прострілив в центр, де Євген Коноплянка здалеку пробивав по воротах, Нойєр встиг відбити. На 11-й хвилині від натиску Німеччини довелося рятувати Пятову. На 19-ій хвилині вже врятувати не вдалося. Заробивши штрафний, Кроос вдало навісив до штрафного, Мустафі відкрив рахунок – 1:0.

Після 20-ї хвилини Україна влаштувала тиск на ворота Нойєра, якому довелося рятувати команду від влучного удару Хачеріді. Пятов також записав на свій рахунок розкішний сейф - Хедіра впритул пробивав по наших воротах. М’яч у центрі поля майже не затримувався. Розкішний момент на 37-ій хвилині: Ярмоленко – простріл на дальню штангу, Коноплянка пробив повз Нойєра, але Боатенг з лінії воріт встиг винести м’яч. М’яч у воротах Німеччини побував на 39-ій, але Федецький знаходився в офсайді, гол не зараховано. Розігралась Україна не на жарт, дивом не зрівняли рахунок, пішли на перерву мінімально поступаючись чинним чемпіонам світу.

Другий тайм розпочали без змін обидві команди. За 2 хвилини після початку Дракслер пробив по воротах Пятова, Андрій вчергове підстрахував команду. На відміну від першої частини, на початку другої гра трохи заспокоїлась. До 60-ї хвилини обидва голкіпери встигли записати на свій рахунок по сейву. Нойєр парирував удар Ракицького зі штрафного у нижчий кут, Пятов витягнув з дев’ятки після дальнього прострілу Хедіри.

Більш зібраною у другому таймі виглядала збірна Німеччини, Україні не вдалося продемонструвати такий само натиск, як у першій частині. Мала шанси Україна, але на останніх хвилинах їх поховав Швайнштайгер – 2:0.

Втратили очки у протистоянні з серйозним суперником, але наша національна команда змогла приємно вразити своєю грою.

Євро-2016. Група С. Німеччина – Україна. 2:0

Голи: Мустафі, 19; Швайнщтайгер, 90+2

Німеччина: Нойєр, Хеведес, Боатенг, Мустафі, Хектор, Хедіра, Кроос, Мюллер, Озіл, Дракслер (Шюррле, 78), Гьотце (Швайнштайгер, 90).

Запас: Лено, тер Штеген, Хуммельс, Швайншайгер, Шюррле, Подольскі, Джан, Вайгль, Тах, Сане, Кімміх, Маріо Гомес

Україна: Пятов, Федецький, Хачеріді, Ракицький, Шевчук, Сидорчук, Степаненко, Ярмоленко, Коваленко (Зінченко, 74), Зозуля (Селезньов, 66), Коноплянка.

Запас: Бойко, Шевченко, Бутко, Тимощук, Кучер, Селезньов, Ротань, Будківський, Рибалка, Гармаш, Зінченко, Караваєв.

Попередження: Коноплянка, 68