Україна — Північна Ірландія. Стартові склади. ОНЛАЙН

Збірна України 16 Червня, 18:11 1238
Україна — Північна Ірландія. Стартові склади. ОНЛАЙН | 19-27
До вашої уваги стартові склади та онлайн трансляція матчу збірної України проти Північної Ірландії.

Україна: П'ятов, Хачеріді, Степаненко, Ярмоленко, Коваленко, Коноплянка, Селезньов, Шевчук (К), Сидорчук, Федецький, Ракицький

Запасні: Бойко, Шевченко, Бутко, Кучер, Ротань, Рибалка, Гармаш, Зінченко, Караваєв, Тимощук, Будківський, Зозуля

Північна Ірландія: Макговерн, Макаулі, Д. Еванс, С. Девіс (К), Вашингтон, К. Еванс, Даллас, Норвуд, А. Хьюз, Уорд

Запасні: Керролл, Маннус, Маккалоу, Макнейр, Маклафлін, Ходсон, Бейрд, Фергюсон, Макгинн, Лафферті, Мадженніс, Грігг

Онлайн трансляцію можна переглянути за даним посиланням.

Всім доброго футбольного вечора! З вами Биховець Олександр, і за лічені хвилини розпочнеться матч, а також для вас буде проведена текстова трансляція!

1. МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ! Вперед до перемоги, друзі!!!

2. Кутовий заробили наші суперники.

3. Фолять проти Коноплянки у центрі поля.

4. Шевчук фолить в атаці. Дуже грубо Слава у підкаті зіграв, але арбітр усно попередив Шевчука.

5. Дальній удар по воротах Пятова, це Даллас стріляв, але Андрій на місці.

6. Сидорчук фолить на половині поля Північної Ірландії.

7. Шевчук зробив простріл на Селеньова, але Женю відтерли від м'яча.

8. Ярмоленко зі зручної позиції робив навісну, але дуже невдало.

9. Сидорчук який красень, обікрав Норвуда, навіть пробив по воротах, але удар заблоковано. Відмінно і агресивно зараз Сергій зіграв.

10. Федецький відмінно зіграв проти Вашингтона, перехопивши м'яч.

11. Невдало Шевчук прийняв м'яч і втратив його. Якийсь напружений початок, багато помилок.

12. Сидорчук знову прекрасний у відборі. Сергій дуже заряджений на гру, що не можу не відмітити.

13. Пішов дощ у Ліоні, що на руку нашим суперникам.

14. Вашингтон пробив з-за меж штрафного, але повз ворота.

15. Ще одне перехоплення від Сидорчука.

16. Позаду третина першого тайму і поки що без моментів, хоч у нас і м'яч тримається більше.

17. Сидорчук знову у центрі уваги, тепер пробив Сергій з-за меж штрафного, але вище воріт.

18. Тримають наші м'яч на своїй половині полі.

19. Коноплянка робив гостру передачу на Федецького, але Артем не встиг до м'яча.

20. Коваленко поки що дуже слабко виглядає, нічого не виходить у нашого таланта.

21. Даллас хотів пройти Федецького, але не вийшло це у нього.

22. А дощ посилюється ще більше. Дуже неприємні умови зараз для гри.

23. Ярмоленко шукав передачею Селеньова, але Євген навіть не дістав м'яч.

24. Ракицький пробив з-за меж штрафного, але прямо до рук Макговерна.

25. Повільний темп гри, команди більше заважають грати одна одній.

26. Збили Ярмоленка, буде стандарт біля воріт Ірландії.

27. Коноплянка зараз подав дуже погано, м'яч полетів за межі поля.

28. Коноплянка пробив, але його удар заблоковано.

29. Вашингтон хоче пенальті, але арбітр показав, щоб той даремно не падав.

30. Ракицький фолить в центрі поля.

31. Гра без моментів у нас продовжується.

32. Офсайд у Селезньова.

33. Кутовий ірландці заробили.

34. А ось і момент перший. Удар головою після подачі з кутового пролетів у ліченіх сантиметрах від поперечини.

35. Чесно кажучи вже починає набридати наша гра, яка будується на довгих передачах, які взагалі не йдуть ні у Федецького, ні у Ракицького.

36. Падає Шевчук у штрафному, але без порушення правил.

37. Кутовий для ірландців буде з правого флангу.

38. Знову другий поверх виграють наші суперники і хоч удар вийшов слабким, але у ствір воріт.

39. Коноплянка фолить проти Уорда.

40. Селезньов отримав жовту.

41. Ірландія зараз більш активно заграла, більше атакують.

42. Неприємний момент біля наших воріт, але Пятов рятує команду після удару у ближній кут,

43. Удар Коно заблокували зараз.

44. Чесно кажучи, дуже розчаровує гра України. Думаю, що більшість людей у нашій країні зі мною погодяться.

Перерва. Відмучились. 0-0. Якщо і у другому таймі буде такий футбол, то ми станемо свідками першого сухого матчу.

46. ПОЇХАЛИ! Давайте рідненькі, треба за Україну покласти всі сили!!!

47. Замін у перерві не було у нас. А дощ продовжує лити, що явно нам не на руку.

48. Кутовий з лівого флангу наші виконають.

49. Коноплянка навісив на ближню, а там Селя пробив головою, але Євген не зміг повторити удар Шевченка, пробив повз ворота.

50. 1-0. Догрались...Гарет Маколі відкриває рахунок.

51. Гол то не по грі, але наша гра була настільки пасивна, що дай Бог, щоб цей гол трішки розбудив наших хлопців.

52. Селезньов головою пробив, але прямо до рук голкіпера.

53. Як же довго наші приймають рішення, Коваленко мав прекрасний момент для удару, але поки замахнувся, то його вже накрили.

54. Фолять проти Коноплянка. Буде стандарт для України.

55. Удар-подача від Коноплянки закінчилась нічим.

56. Дуже гостро було у нашому штрафному, але Ракицький виніс м'яч в аут.

57. Коноплянка фолить біля нашого штрафного.

58. Наші почали нервувати, багато фолів зараз. Коноплянка найбільше зараз фолить.

59. Я думаю, що ви розумієте всі, що якщо наші не зрівняють рахунок, то шансів вийти з групи майже не буде.

АРБІТР ЗУПИНЯЄ ГРУ ЧЕРЕЗ РЯСНИЙ ДОЩ!

62. Гру поновлено досить швидко! Можливо, ця пауза піде нам на користь.

63. Наші фани притихли, а ось британці співають і яскраво підтримують своїх.

64. Уорд отримав жовту.

65. Нічого не виходить у нас... це не гра, а якісь страждання.

66. Ярмоленко вкотре проявив себе погано і втратив м'яч у простій ситуації.

67. Сидорчук отримав жовту за грубий фол.

69. Ярмоленко в офсайді. А заміни у нас є? Чи відсутність гри Фоменка влаштовує?

70. Ірландія робить зміні, Уорд йде з поля, а виходить Магін.

71. Супермомент! Коваленко пробиває з тринадцяти метрів, але трішки не влучив.

72. Зозуля виходить замість Селезньова.

73. Коваленка збили у центрі поля.

75. Трішки затисли наші суперника, але без моментів.

76. Гармаш виходить замість Сидорчука.

77. Ще удар від Коваленка, але повз ворота.

78. Ярмоленко в офсайді, якого не було.

79. Така гра у нас, що навіть нічого коментувати... дуже сумно, але давайте вірити. Одне очко навіть дає нам прекрасні шанси, треба забивати!!

80. Кутовий для нас з правого флангу.

81. Подача відбулась, але без шансів...

82. Шевчук сильно прострілив, але виносять м'яч британці.

83. Зінченко виходить замість Коваленка.

84. Десять хвилин є у нашої команди, щоб врятувати гру, та врятувати себе від сорому.

85. Зінченко відразу пробив головою, але прямо до рук голкіпера.

86. Жовта картка Далласу.

87. Сонечко вишло, можливо це знак для нас... А тим часом Шевчук пробив повз ворота.

89. Ярмоленко вперше за два матчі обіграв захисника і пробив по воротах, але голкіпер рятує.

90. Коноплянка пробив з-за меж штрафного, але повз ворота.

90+1. Шість хвилин додано! Останні шість хвилин надії.