Збірна України 16 Червня, 20:55 1147
ЄВРО-2016. Збірна України програє матч Північній Ірландії і ставить під сумнів вихід до плей-офф | 19-27
Національна збірна України у надзвичайно важливому протистоянні із збірної Північної Ірландії втрачає очки.

Відразу зі стартовим свистком наша збірна захопила м'яч під свій контроль, але дала супернику завдати удару по воротах. Півзахисник Північної Ірландії пробив по центру - Пятов на місці. На удар Далласа відповів Сидорчук. Сергій потужно вистрілив по воротах суперника , але захисник заблокував удар. Знову ірландці довели атаку до удару, але цього разу Вашингтон пробив дуже не точно. Після цього моменту наші хлопці провели ще декілька хороших атак, але до взяття воріт вони не приводили.

Перший тайм вийшов без емоційний із відсутністю гострих моментів з обох сторін.

Після перерви Україна розпочала досить активно. Спочатку Коноплянка подав зі стандарту, м'яч вийшов на кутовий. Потім подачу від кутового замкнув Селезньов, проте по воротах не влучив.

Але довго цей запал не продовжувався, ірландці відповіли стандартним положенням, яке принесло гол нашому супернику - 0:1.

Пропущений м'яч дещо підбадьорив нашу команду, але сильний дощ та град не дозволяв проводити швидкі та комбінаційні атаки.

Вже на половині другого тайму у наших хлопців вийшов більш-менш серйозний момент. Ракицький віддав довжелезну передачу на Селезньова, Євген виконав скидку на Коваленка, Вітя пробив, але не точно.

Україна продовжила контроль м'яча, але без особливих пересувань до воріт суперника. Вже на при кінці зустрічі наші хлопці створили два непоганих момента. Спочатку простріл Шевчука не вдалося замкнути Ярмоленку, а потім мав прекрасну нагоду зрівняти рахунок Олександр Зінченко ударом головою, але воротар був на місці.

Вже на додаткових хвилинах матчу Україна знову провела декілька атак, але нашим футболістам ніяк не вдається зрівняти рахунок.

ЄВРО-2016. Група С. Україна - Північна Ірландія 0:2.

Голи: Макаулі 49, Макггін 90+7.

Україна: П'ятов, Хачеріді, Степаненко, Ярмоленко, Коваленко (Зінченко), Коноплянка, Селезньов (Зозуля), Шевчук (К), Сидорчук (Гармаш), Федецький, Ракицький

Північна Ірландія: Макговерн, Макаулі, Д. Еванс, С. Девіс (К), Вашингтон, К. Еванс (Макнейр), Даллас, Норвуд, А. Хьюз, Уорд (Макггін)

Варто також додати, що кращим гравцем поєдинку став гравець Північної Ірландії Гарет Макаулі, який забив перший гол у ворота Андрія Пятова.