Україна програє Польщі

Збірна України 21 Червня, 20:55 726
Україна програє Польщі | 19-27
Збірна України програє свій третій матч на чемпіонаті Європи у Франції та вирушає додому.

Поляки захопили ініціативу на перших хвилинах. Перший момент у Польщі виник на 3-ій хвилині. Мілік вийшов віч-на-віч під кутом з Пятовим, але переграти Андрія не зміг.

Хвилиною пізніше у Польщі виник ще один неймовірний момент. Левандовскі був сам перед воротами, але він пробив вище воріт.

На 19-ій хвилині Ярмоленко вийшов віч-на-віч з голкіпером, але пробив повз ворота... ідеальний шанс був для нас. Хвилиною пізніше Степаненко засильно віддав на Бутка, який не встиг до м'яча.

Збірна України провела непогано першу третину матчу, але рахунок 0-0.

Останні 15 хвилин українці контролювали м'яч, але без гостроти.

Перші хвилини другого тайму команди грають у повільному темпі, багато помилок у передачах. На 50-ій хвилині змусив вхопитися вболівальників України за серце удар Зінченка. Коноплянка зробив навісну передачу на Сашка, який головою пробивав, але трішки не влучив.

56-а хвилина... Блащиковскі спокійно отримав м'яч у центрі штрафного, випив чашечку кави, обіграв захисника і пробив у дальній верхній кут. Захист спить. 1-0.

Хвилиною пізніше ледь другий гол не влетів у ворота України. Капустка вийшов віч-на-віч з голкіпером, але пробив повз ворота.

Протягом другого тайму наші дуже стараються, але помилок настільки багато, що всі старання коту під хвіст.

Останні 10 хвилин футболісти збірної України намагались створювати моменти, але марно. 0:1, Україна вирушає додому.