Динамо Київ 25 Червня, 18:01 567
Динамівці розгромили «Шахтар» 5:0 та стали чемпіонами ДЮФЛ (U-16) України 2015/16! | 19-27
У вирішальному, фінальному поєдинку чемпіонату України серед команд ДЮФЛ «Динамо» U-16 зустрічалося із донецьким «Шахтарем», який напередодні з мінімальним рахунком 1:0 обіграв одеський «Чорноморець».

Нагадаємо, що «Динамо» та «Шахтар» вже зустрічалися на груповому етапі, тоді поєдинок завершився бойовою нічиєю - 2:2.

Звітний поєдинок наші хлопці розпочали активно та організовано, і вже до 10-ї хвилини вели в рахунку 2:0. Спочатку Цитаішвілі скористався передачею з правого фланга від Ісаєнка та вколотив м’яч у сітку, а у наступній атаці Георгій вже виступив у якості асистента, віддавши гольову передачу на Білошевського.

У першому таймі «біло-сині» переважали суперника і за моментами, і за грою. На 33-й хвилині динамівці скористалися черговою помилкою у захисті «Шахтаря» і Сухоручко відправив м’яч точно повз голкіпера, одразу потрапивши в обійми партнерів.

У другій половині гри «Шахтар» спробував переломити хід зустрічі на свою користь. Тренери провели заміни, команда заробила кілька кутових, але безрезультатно. Тим часом динамівці знову взяли гру під свій контроль. Мали моменти Дмитрук, Ісаєнко, Духан.

Підопічні Олексія Дроценко проводили різноманітні комбінації, швидкі атаки, обігрували суперника один в один, і четвертий забитий м’яч став логічним підсумком. Воротар «Шахтаря» занадто далеко вийшов з воріт в поле і Духан с більш ніж з 30-ти метрів «поклав» його точно у правий кут воріт. А вже у компенсований час завершальну крапку дальнім ударом поставив Мащенко - 5:0!

ДЮФЛУ (U-16). Фінал

25.06.2016. Ужгород. Стадіон «Авангард». 200 глядачів

«Динамо» - «Шахтар» 5:0 (3:0)

«Динамо»: 12.Малиш (1. Пацкан, 78), 5. Мельник (к), 3. Чуєв (14. Сирота, 41), 2. Дмитрук, 4. Малишкін, 7. Приходько, 18. Сорокін (8. Рожко, 76), 17. Білошевський (22. Мащенко, 73), 9. Ісаєнко, 16. Цитаішвілі (20. Войтюк, 76), 15. Сухоручко (6. Духан, 57).

Голи: Цитаішввілі (7), Білошевський (8), Сухоручко (33), Духан (72), Мащенко (80+2).

Попереджені: Чуєв (15), Приходько (36), Білошевський (44), Мащенко (78) - Апанчук (34), Доброхотов (48), Литовченко (65).