«Динамо» — «Олімпік»: мінімальна перемога «біло-синіх» та +30 до витривалості

Динамо Київ 25 Червня, 19:55 754
«Динамо» — «Олімпік»: мінімальна перемога «біло-синіх» та +30 до витривалості | 19-27
Другий спаринговий матч на тренувальній базі «Динамо» завершився перемогою киян з рахунком 1:0 під 30-ти градусною червневою спекою.

З перших хвилин матчу «Динамо» перевело гру на половину поля «Олімпіка» і систематично атакувало, хоча небезпечних моментів за весь перший тайм створити не вдалося — в діях киян не вистачало гостроти на завершальній стадії.

Вийшовши на другий тайм у наступному складі: Рибка, Макаренко, Селін, Лук'янчук, Морозюк, Мякушко, Андрієвський, Гусєв, Буяльський, Гладкий, Теодорчик «біло-сині» одразу могли відкрити рахунок, але «гості» відбилися від серії пострілів динамівців. В цій і наступній атаці найгостріше діяв Лукаш Теодорчик.

На останні півгодини вийшли Очігава та Федорчук, замінивши Морозюка та Буяльського. Вже через кілька хвилин після їхнього виходу гру було призупинено, аби гравці освіжилися, попивши води. 30-ти градусна спека брала своє.

Кінцівка матчу вийшла зовсім в'ялою. Втомлені гравці під палючим сонцем понизили темп гри, почали часто помилятися, збільшилася кількість фолів. При цьому, «Олімпік» зумів відвести гру від свого карного майданчика.

Коли здалося, що матч так і завершиться нулями на табло і +30 на користь червневої спеки, своїм шансом скористався Лукаш Теодорчик. Після подачі з лівого флангу від Андрієвського, Польський форвард головою відправив м'яч у ворота суперника — 1:0.

«Динамо» — «Олімпік»: 1:0

Гол: Теодорчик - 90.

Склад першого тайму: Рудько, Сілва, Антунеш, Очігава, Федорчук, Морозюк, Громов, Оріховський, Буяльський, Мораєс, Бєсєдін.

Запасні: Рибка, Макаренко, Селін, Лук'янчук, Гусєв, Мякушко, Андрієвський, Теодорчик, Гладкий.

Склад другого тайму: Рибка, Макаренко, Селін, Лук'янчук, Морозюк, Мякушко, Андрієвський, Гусєв,Буяльський, Гладкий, Теодорчик