ДЮФЛУ (U-17). ФТ. 2-й тур. «Металург» - «Динамо» - 1:1

Динамо Київ 27 Червня, 23:01 1019
ДЮФЛУ (U-17). ФТ. 2-й тур. «Металург» - «Динамо» - 1:1 | 19-27
У другому турі ДЮФЛУ U-17 «Динамо» зіграло 1:1 із запорізьким «Металургом».

Старший тренер «біло-синіх» Віталій Косовський вирішив залишити польових гравців, які добре зарекомендували себе в грі першого туру з «Карпатами», замінивши лише воротаря Владислава Кучерука на Владислава Петруся. Динамівці зі стартового свистка почали штурм воріт Микити Колесова (сина відомого в минулому воротаря Олега Колесова, першого чемпіона незалежної України у складі «Таврії»).

На 10-й хвилині Юрій Козиренко пробив з семи метрів у штангу, були ще моменти для взяття воріт. Але через хвилину запорожці отримали право на штрафний метрах в 40 від воріт, захисник Дмитро Гунько підійшов до м'яча і навісним ударом пробив у самісінький кут. Пропущений м'яч ще більше завів киян. Активно працювали флангові півзахисники Максим Куліш та Денис Янаков, нестандартно діяв Владислав Наумець. Тривожний дзвіночок пролунав на 31-й хвилині, коли, захопившись атаками, динамівці пропустили контрвипад Віталія Радомського. У боротьбі м'яч з-під ніг запорожця вибив Денис Попов, але арбітр угледів порушення з боку динамівця і призначив пенальті. Тут вище всяких похвал зіграв Петрусь, витримавши паузу і чітко зреагувавши на удар того ж Радомського з 11-метрової позначки. Це був другий небезпечний момент в матчі біля воріт киян і, як виявилося, останній.

У другому таймі вже в першій атаці Козиренко виходив сам на сам з кіпером, але той надійно прикрив ближній кут. Вся гра проходила в штрафній запорожців, суперник навіть не думав про атаки, нехитро вибиваючи м'яч подалі від своїх воріт. Віталій Косовський, активно керуючи діями підопічних, закликав не зводити гру до навалу, продовжувати дотримуватися тактики, доводячи кожну атаку до удару. Варто віддати належне витримці юних динамівців, їх вмінню розкривати захист з десяти гравців. Була створена дюжина моментів, мінімум половина з яких мала завершуватися голом. Вдача явно відверталася від киян на завершальній стадії. Були питання і до арбітра зустрічі, в тому числі в епізоді з вилученням Дениса Попова.

Коли до фінального свистка залишалося з десяток секунд, м'яч черговий раз був доставлений в штрафну, де краще за всіх зорієнтувався Олег Лига, який вийшов на поле кількома хвилинами до того. З метра, перебуваючи в оточенні захисників, форвард проштовхнув м'яч повз воротаря, за мить опинившись в обіймах партнерів!

Після закінчення матчу події на полі прокоментував старший тренер «Динамо» Віталій Косовський:

- Вийшла важка гра, в якій ми переграли суперника за всіма компонентами. Це стосується дисципліни, тактики, психології, руху. Що казати, мали повну перевагу. Пропустили прикрий гол, добре, що зуміли відігратися в кінцівці. Цей гол забили за рахунок бажання і характеру. Гра сподобалася, але є моменти, які вимагають коректив. Після матчу сказав гравцям, що ця гра зробить нас тільки злішими, такі ігри додають впевненості та злості, показують наявність характеру. Завтра у нас вихідний, буде час добре підготуватися до гри зі «Скалою».

У другому матчі групи «А» в галицькому дербі «Карпати» і «Скала» зіграли 1:1. «Динамо» з чотирма очками продовжує очолювати турнірну таблицю в групі (у «Скали» та «Металурга» по 2 очки, у «Карпат» - 1) і в завершальному турі зустрінеться зі «Скалою» з Моршина.