ДЮФЛУ (U-15). ФТ. 2-й тур. «Динамо» - «Зміна-Оболонь» - 4:0

Динамо Київ 29 Червня, 10:06 463
ДЮФЛУ (U-15). ФТ. 2-й тур. «Динамо» - «Зміна-Оболонь» - 4:0 | 19-27
У другому турі фінального турніру ДЮФЛУ суперником київського «Динамо» стала інша київська команда – «Зміна-Оболонь», яка у перший ігровий день теж здобула перемогу, обігравши з рахунком 3:1 львівські «Карпати».

Ще напередодні на цей поєдинок добре налаштовували своїх підопічних старший тренер «Динамо» U-15 Олександр Ситник, який сказав, що ця гра є ключовою в групі, а також старший тренер ДЮФШ «Динамо» Олександр Іщенко, який теж перебуває разом із командою на фінальному турнірі. Олександр Олексійович нагадав хлопцям, як торік динамівці зазнали невдачі, і попередив, що поле, на якому мав відбутися цей матч, є на 15-20 метрів вужчим за звичайне, тож на них очікує багато боротьби.

Попередження підтвердилось, і в першому таймі київського дербі, що відбулося в одеському Совіньоні, було багато напруженої боротьби. Майже весь перший тайм, що розпочався із затримкою, виявився безгольовим, хоча моменти намагалися створювати обидві команди.

Про високу напругу та ступінь відповідальності свідчила дуже яскрава, невимовна радість динамівців після того, як вони відкрили рахунок. До взяття воріт призвело прискорення та загострення на лівому фланзі атаки «біло-синіх». Потім було кілька ударів впритул, під які кидалися захисники та голкіпер. Врешті м’яч відскочив до Івана Дерогана, який потужно пробив повз кіпера, відкривши рахунок.

А вже по перерві він оформив дубль. Динамівці досить швидко, на самому початку тайму подвоїли перевагу. У гольовій комбінації взяв участь Богдан Духота, який вийшов на заміну у перерві. До слова, Олександр Ситник у цій грі використав усіх запасних гравців, надавши ігровий час навіть запасному голкіперу.

Це вдалося зробити завдяки тому, що його команда вже на 44-й хвилині довела рахунок до розгромного. Третій гол був дуже схожим на перший. Знову масована атака динамівців, які притиснули суперників до воріт, знову багато ударів та блокувань, і знову результативний постріл на добиванні. Щоправда, цього разу його автором став Артем Шулянський.

А за десять хвилин до завершення гри «біло-сині» здобули право на 11-метроивй. Штатний пенальтист команди Вікентій Волошин на той момент вже залишив поле, тож до «позначки» підійшов Геннадій Крук, який вийшов на заміну. Його удар виявився результативним – 4:0.

Отже, динамівці знову забивають чотири м’ячі, але цього разу залишають свої ворота на замку. Останній матч у групі «Динамо» U-15 проведе 30 червня, коли зустрінеться з львівськими «Карпатами», які у другому турі перемогли «Чорноморець» (1:0).

У турнірній таблиці за підсумком двох турів лідирує «Динамо», яке має 6 очок. По 3 очки у «Карпат» та «Зміни-Оболонь», жодного у «Чорноморця». Якщо «Динамо» не поступиться львів’янам в останньому турі, то гарантовано зіграє у фіналі за перше місце, інформує офіційний сайт ФК «Динамо» Київ.