Гол Гладкого приносить перемогу. «Динамо» — «Вюрцбургер Кікерс»: 1:0

Динамо Київ 30 Червня, 19:20 810
Гол Гладкого приносить перемогу. «Динамо» — «Вюрцбургер Кікерс»: 1:0 | 19-27
Свій перший спаринговий матч на австрійському зборі «біло-сині» провели з німецьким клубом «Вюрцбургер Кікерс».

На старті матчу команди обмінялись правом на контроль м'яча, а згодом — і небезпечними моментами. Найгостріше у складі «біло-синіх» діяли Лукаш Теодорчик та Віталій Буяльський.

Із середини першого тайму та до останніх хвилин динамівці мали перевагу по володінню м'ячем, але гольових моментів біля воріт суперника не створили, як і «Вюрцбургер Кікерс».

На початку другого тайму Сергій Ребров повністю оновив склад команди: Теодорчик - Гладкий, Громов - Мораєс, Гонсалес - Мякушко, Андрієвський - Бесєдін, Морозюк - Лук'янчук, Очігава - Селін, Макаренко - Антунеш, Бущан - Коваль.

За десять хвилин після стартового свистка німецька команда мала хороший шанс відзначитися. Соріано непогано пробив з-за меж карного майданчика, але виручили Павло Лук'янчук та Максим Коваль.

На 59-ій хвилині Олександр Гладкий замикає флангову передачу від Артема Бєсєдіна та виводить киян вперед: 1:0.

За кілька хвилин по тому, Віталій Буяльський знову вийшов на поле, замінивши Микиту Корзуна. Даніло Сілва, якого замінив Микола Морозюк, передав капітанську пов'язку Жуніору Мораєсу.

Вже згодом Буяльський знову пішов відпочивати — замість нього вийшов Очігава. Замість Морозюка на полі з'явився Андрієвський.

На завершення другого тайму Гладкий міг зробити дубль, але йому не вистачило кілька миттєвостей, аби замкнути простріл Віторіну Антунеша.

В результаті, «Динамо» з мінімальним рахунком переграло представника другої Бундесліги — 1:0.

Свій наступний матч «біло-сині» зіграють третього червня проти «Лудогорця». Початок матчу о 19:00.

«Динамо» — «Вюрцбургер Кікерс»: 1:0

Гол: Гладкий - 59'

Попередження: Андрієвський - 37'.

«Динамо»: Бущан, Даніло Сілва, Макаренко, Очігава, Морозюк, Андрієвський, Буяльський, Гонсалес, Корзун, Громов, Теодорчик

Запасні: Коваль, Лук'янчук, Антунеш, Селін, Мякушко, Федорчук, Бєсєдін, Мораєс, Гладкий

«Вюрцбургер Кікерс»: Брунхубнер, Нотнагель, Бенателлі, Мюллер, Дагфоус, Карсанідіс, Траут, Шрьок, Феннель, Кьонігс, Ваіхраух