«Динамо» — «Ботошані»: стартові склади. ОНЛАЙН

Динамо Київ 7 Липня, 17:58 1047
«Динамо» — «Ботошані»: стартові склади. ОНЛАЙН | 19-27
До вашої уваги стартові склади, онлайн та текстові трансляції товариського матчу «Динамо» Київ — «Ботошані».

«Динамо» Київ: Коваль, Морозюк, Драгович, Селін, Антунеш, Корзун, Сидорчук, Буяльський, Мякушко, Громов, Гладкий.

Лава запасних: Лук'янчук, Макаренко, Очігава, Гармаш, Оріховський, Рибалка, Андрієвський, Гонсалес, Федорчук, Ярмоленко, Бєсєдін.

«Ботошані»: Ільєв, Дімітров, Мірон, Пламада, Мусат, Васварі, Бораяно, Фулоп, Головца, Кабрера, Хергелегіо.

Лава запасних: Варам, Альбут, Попович, Іхім, Патаче, Юнканару, Куку, Котоара, Матулевічус, Греу, Фулоп, Кордос.

Онлайн трансляцію матчу можна переглянути за даним посиланням.

Текстову трансляцію буде розпочато зі стартовим свистком на цій сторіці.

1. Матч розпочався!

2. Спокійно команди розпочали матч, румуни володіють м'ячем зараз більше.

3. Провели наші хлопці атаку, але невдало кинув аут Антунеш.

4. Порушення правил в атаці. Це Громов фолить.

5. Буяльский фолить у центрі поля.

6. Хачеріді, тим часом, на трибуні балує себе морозивом.

7. Драгович у захисті прекрасно відпрацював, перервав атаку румун.

8. Коваль зараз помилився, але добре, що все закінчилось тільки кутовим.

9. Розіграли кутовий гравці Ботошані, Дімітров подав на Фулопа, який головою пробив метрів з семи, але трішки вище воріт.

10. Перші хвилини матчу цілком і повністю за Ботошані, кияни грають від захисту.

11. Громов потрапив до офсайду.

12. Багато помилок у діях гравців Динамо, але варто відмітити активний пресинг гравців Ботошані.

13. Морозюк заробив кутовий.

14. Невдала подача на ближню стійку. Відбились суперники.

15. Перехопили кияни ініціативу, але поки що без моментів.

16. Чесно кажучи, очікувалось, що Динамо буде більш яскраво виглядати фоні середняка чемпіонату Румунії.

17. Чергова невдала атака, втратив м'яч Мякушко.

19. Дімітров зробив навісну передачу, після якої пробив Фулоп головою, але повз ворота.

20. Сидорчук фолить в атаці.

21. Тримають кияни м'яч у центрі поля.

22. Гравці Ботошані вже не так агресивно пресингують, як у перші десять хвилин матчу, тому у киян більше часу для того, щоб почати атаку, але поки що це їм особливо не допомогло.

23. А у нас пауза. Арбітр дає грацям хвилину, щоб ті попили водички.

25. Гра поновлена. Кияни відразу провели атаку, але невдало.

26. Морозюка збили на підступах до штрафного. Буде гострий стандарт.

27. УДАР! Але замість м'яча у сітці воріт Ботошані опинився Громов, а також Драгович.

28. Провели атаку у відповідь румуни, але втратили м'яч.

29. Громова збили на половині поля Динамо. Артем непогано відпрацював у захисті.

30. Бораяно руками зупинив Сидорчука, але арбітр картку не дав.

31. Громов мав прекрасний момент, але метрів з десяти не зміг переграти голкіпера Ботошані.

32. Антунеш погану передачу віддав на Мякушка, перехопили захисники суперника м'яч.

33. Гладкий в офсайді.

34. Стандарт біля воріт Динамо.

35. Невдала подача відбулась, Коваль виконає удар від воріт.

36. Бораяно отримав жовту картку.

38. Головца зараз прорвався через трьох гравців Динамо, віддав у центр під удар, але постріл його партнера був слабким і неточним.

39. Пауза у грі. Корзун лежить на газоні.

40. Тримають кияни м'яч на своїй половині поля.

41. Громов у офсайді.

42. Фол в атаці, Буяльский не за правилами зіграв.

43. Дограють команди вже тайм, швидкості зовсім упали.

ВСЕ. Перерва. Всі, хто не заснув у першому таймі, мають терміново йти зробити собі кави та готуватись до другого тайму. 0-0.

46. Другий тайм розпочався.

47. Громов відразу мав непоганий момент, але з гострого кута пробив повз ворота.

48. Ботошані провели атаку у відповідь, але невдало.

49. Румуни тримають м'яч у центрі поля.

50. Небезпечний момент! Кабреро пробив метрів з шіснадцяти, але зовсім трішки м'яч розминувся з воротами.

51. А тим часом відзначу, що Ребров випустив Рудька замість Коваля, а Очигаву замість Драговича.

52. Сидорчук фолить в атаці.

53. Сидорчук пробив зараз, але м'яч полетів вище воріт.

54. Невдала передача на Громова, не встиг Артем на неї.

55. Показали нам Корзуна, який був за межами поля. Цікаво, хто його змінив.

57. Громов зробив навісну до штрафного, але там голкіпер надійно грає.

58. Пенальті у ворота Динамо!

60. ГОЛ. Васварі спокійно переграє Рудька.

61. Ярмоленко і Теодорчик вийшли відразу після голу.

62. Трішки активніше заграли кияни, цей гол трішки розбудить їх.

64. Буяльский кутовий заробив.

65. Ярмоленко головою пробив, але повз ворота.

66. Очигава надійно відіграв у захисті, перервав атаку Ботошані.

67. Сидорчук фолить у центрі поля.

69. Нічого не виходить у киян, румуни спокійно грають у захисті.

70. Рауль Аврам виходить на поле. Це новий голкіпер у Ботошані.

71. ГООООООООЛ. Тільки вийшов новий голкіпер, як отримав гол! Рибалка метрів з двадцяти пробив прямо у шістку. Класний гол!

72. Заміна Реброва зіграла! Чекаємо продовження активності і голів.

74. Ярмоленко вийшов віч на віч з Раулем, але не переграв його. Прекрасний момент змарнував Андрій.

75. Теодорчик впав у штрафному, але пенальті не дав арбітр.

76. Трішки пропустив момент виходу на поле Гонсалеса. Дерліс вийшов на поле декілька хвилин тому замість Маякушка.

78. Ботошані намагається відвезти гру від своїх воріт, але виходить не дуже добре. Кияни виглядають свіжішими.

79. Нагадаю, що Динамо виграло всі матчі до цього, тому чекаємо і сьогодні перемогу.

81. Ярмоленка збили. Жовту картку отримав захисник Ботошані.

82. Федорчук опинився на позиції центрального форварда, але трішки не дотягнувся до м'яча після передачі Гонсалеса.

84. Гармаша збили у центрі поля.

85. Гармаш пробив по воротах, але його удар заблоковано.

86. Забігали кияни, намагаються пресингувати, хоч якесь бажання зараз видно у діях динамівців.

88. Макаренко грубо збив гравця Ботошані, арбітр був готовий дати картку Євгену, але передумав.

89. Кутовий заробили гравці Ботошані.

90. Відбились кияни, але м'яч залишився у суперників.

ВСЕ! Динамо грає 1:1 з Ботошані. Гол на рахунку Рибалки. Всім дякую за увагу, щастя вам і кохання :)