«Динамо» грає внічию з «Ботошані»

Динамо Київ 7 Липня, 20:54 633
«Динамо» грає внічию з «Ботошані» | 19-27
Київське «Динамо» провело свій четвертий спаринг на австрійському зборі.

Команди спокійно розпочали матч, перші хвилини румуни володіли м'ячем більше. Перші хвилини матчу цілком і повністю були за «Ботошані», кияни грали від захисту.

На 9-ій хвилині поєдинку у суперника «Динамо» з'явився перший небезпечний шанс вразити ворота киян. Гравці «Ботошані» розіграли кутовий, Дімітров подав на Фулопа, який головою пробив метрів з семи, але трішки вище воріт.

Багато помилок було у діях гравців «Динамо», але варто відмітити активний пресинг гравців «Ботошані».

До середини першого тайму активність гравців румунського клубу знизилась, гравці вже не так агресивно пресингували, як у перші десять хвилин матчу, тому у киян з'явилось більше часу для того, щоб почати атаку, але їм це особливо не допомогло.

На 31-ій хвилині прекрасний момент мав новачок «біло-синіх» Артем Громов, але він метрів з десяти не зміг переграти голкіпера Ботошані.

До кінця тайму швидкості зовсім упали. 0:0.

Другий тайм розпочався з непоганого моменту Громова, але він з гострого кута пробив повз ворота.

На 50-ій хвилині небезпечний момент був у румунів - Кабреро пробив метрів з шістнадцяти, але зовсім трішки м'яч розминувся з воротами.

На 58-ій хвилині арбітр призначив пенальті у ворота Рудька, який двома хвилинами пізніше успішно реалізував Васварі, спокійно перегравши Артура. 0:1.

Після пропущеного голу трішки активніше заграли кияни, за що і були винагороджені. На 71-ій хвилині Рибалка метрів з двадцяти пробив прямо у шістку. 1:1.

Трьома хвилинами пізніше Ярмоленко вийшов віч-на-віч з Раулем, але не переграв його. Прекрасний момент змарнував Андрій.

Під кінець другого тайму кияни забігали, намагались пресингувати.

«Динамо» грає 1:1 з «Ботошані».