«Динамо» впевнено обіграло софійське ЦСКА

Динамо Київ 10 Липня, 19:48 608
«Динамо» впевнено обіграло софійське ЦСКА  | 19-27
В останньому спарингу на тренувальному зборі «біло-сині» розгромили ФК ЦСКА (Софія).

Досить активно розпочали матч команди, динамівці з перших хвилин почали пресингувати суперника. Болгари намагались знайти шпаринку в обороні киян, але марно.

Втім, незважаючи на пресинг «біло-синіх» та намагання футболістів ЦСКА, до середини першого тайму жодна із команд ще не створила хорошої нагоди для взяття воріт.

Помітно було, що «ЦСКА» планував впіймати наших футболістів на контратаках, але цього суперникам не вдавалось зробити.

Під кінець першої половини поєдинку знову динамівці взяли м'яч під свій контроль без особливих пересувань вперед. На останній хвилині першого тайму мало «Динамо» шанс на контратаку, але Сидорчук та Морозюк пригальмували її розвиток.

На другій хвилині 2-го тайму Дерліс Гонсалес відкрив рахунок у матчі після передачі Андрія Ярмоленка. 1:0.

Хвилиною пізніше болгари провели атаку у відповідь. На щастя, Маламов промахнувся повз м'яч і не зумів завдати удару.

На 55-ій хвилині у своєму стилі Андрій намагався вразити ворота, але повз штангу пролетів м'яч.

Трьома хвилинами пізніше Сергій Сидорчук подвоїв рахунок у матчі. І знову результативною передачею відзначається Ярмоленко. 2:0.

На 76-ій хвилині Андрій Ярмоленко прекрасним ударом зі штрафного доводить рахунок до розгромного. 3:0.

Останні хвилини матчу вже жодна із команд не спішила в атаку і чекала фінального свистка.