«Динамо» Київ - переможець Суперкубку України

Динамо Київ 16 Липня, 23:08 721
«Динамо» Київ - переможець Суперкубку України | 19-27
Київське «Динамо» у серії післяматчевих пенальті долає команду Пауло Фонсеки і стає переможцем Суперкубку України.

Більш гостріші моменти у першому таймі створював все-таки донецький клуб. Один із найбільш яскравих епізодів - це удар Даріо Срни. Капітан «гірників» в дотик класно пробив у дальній кут воріт, але вразити ворота «Динамо» не вийшло. Також був хороший момент у Тайсона. Бразилець обіграв відразу трьох футболістів «Динамо», завдав удару по воротах Шовковського, Олександр відбив м'яч перед собою і добив «круглого» у ворота Едуардо, але опинився у положенні поза грою.

А «Динамо» створило непоганий момент у перші десять хвилин. Гонсалес віддав передачу на хід Мораєсу, проте першим на м'ячі опинився Пятов.

Вже наприкінці першого тайму нападник «Шахтаря» вийшов практично один на один із Шовковським, але СаШо прекрасно зіграв на виході та врятував «біло-синіх».

Другий тайм також активніше розпочав «Шахтар». Команда створила декілька моментів, однак не могла їх реалізувати. Проте на 58 хвилині все ж «гірники» добились свого. Фред спокійно у штрафній прибрав Антунеша, завдав потужного удару лівою ногою, з яким Шовковський не зумів впоратися - 1:0.

Здавалося, після пропущеного м'яча підопічні Сергія Реброва кинуться відіграватися, щоб поборотися за титул, але «Шахтар» продовжив свої наступальні дії.

На 71 хвилині протистояння Сергій Сидорчук змістився із флангу до центральної зони, підлаштував собі м'яч, виконав хороший удар із рикошетом від Кривцова - вийшло дуже підступно, але мимо воріт. «Динамо» все-таки активувалося, і завів команду Дерліс Гонсалес. Парагвайський півзахисник намагався весь час загострювати епізоди та бити по воротах Пятова.

Після чергової атаки «біло-сині» зрівняли рахунок. Після розіграшу кутового Домагой Віда виграв боротьбу в повітрі і відправив м'яча у сітку воріт Андрія Пятова, який помилився на виході.

Суперкубок України. «Шахтар» - «Динамо» 1:1 (4:5).

Голи: Фред 58, Віда 80.

Пенальті реалізували: Срна, Антунеш, Морозюк, Ісмаїлі, Фред, Хачеріді, Мораєс.

«Динамо»: Шовковський (К), Антунеш, Драгович (Хачеріді), Морозюк, Мораєс, Сидорчук, Корзун, Віда, Гонсалес, Буяльський (Федорчук), Громов.

«Шахтар»: П'ятов, Срна (К), Ордець, Кривцов, Ісмаїлі, Степаненко, Фред, Бернард, Марлос (Нем), Тайсон (Коваленко), Едуардо (Селезньов)